1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Dark Colony
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Dark Colony - jednotky

Tato hra  ukazuje člověka vté nejskutečnější podobě, jako tvora dobyvatele a ničitele. Jednotky v DC jsou navlas stejné a ať už hrajete za lidi nebo marťany, vždy se bude jednat o tytéž jednotky. Na druhé straně je zde několik podstatných odlišnosti, třeba střídání dne a noci. Lidé mají větší dohled ve dne než v noci, což je podstatný rozdíl, který má strategický význam.


a) Jednotky


Pozn. : Lidská jednotka - Marťanská - Druh


1) Trooper - Gray - základní jednotka


Popis : velmi důležitá jednotka, může střílet na vzdušné jednotky. Nejlepší využití je hlídání těžebných jednotek základny a jednotek s handicapem proti vzdušným jednotkám. Velitel je Trooper, je silný jak Reaper, u lidského velitele umožňuje dle hodnosti povolat posily, u Taaru přivolá talíř, který dle hodnosti unese určitý počet jednotek.


2) Exploiter - Broozar - těžební jednotka


Popis : slabé panceřování, žádné zbraně, velmi hbité. Používá se k těžbě Petra - 7 a po postavení Reseach - bay možnost těžby artefaktu.


3) Reaper - Sy Demon - útočný mech


Popis : nejpoužívanější jednotka ve hře, silné brnění, zbraň poměrně levná. Nemůžou na letající jednotky, proto musí být kryty Troopery.


4) Barrager - Atril - dělostřelectvo


Popis : slabé paceřování, možnost střelby na určeném místě pomocí příkazu  Ground Attack. Vzhledem k slabému pancéřování je nutné je krýt Troopery a Reapery.


5) Osprey IV - Orta - vzdušná jednotka


Popis : slabé pancéřování, hlavní využití je průzkum a útok na těžební jednotky. Může detekovat a ničit miny.


6) S.A.R.G.E. - Gorrem - speciální jednotka


Popis : geneticky vylepšená jednotka, která disponuje slabým brněním, silnou zbraní(umožňuje střílet na vzdušné jednotky), po upgradování zbraně může střílet napalmové granáty - u Taaru jedový oblak. Může telepaticky krást peníze (1/2 z celkového zisku) u těžebních jednotek u kráteru. Může detekovat a ničit miny.


7) Sentinel - Slom - chodicí mina


Popis : slabá zbroj, musí se zahrabat, tězko detekovatelná, silný výbuch (až 3x).


8) Medicraft - Zisp - opravna


Popis : nemá zbraňový systém, slabé pancéřování, může létat. Používá se k lečení jednotek a opravě budov, musí být dobře chráněna.


9) Firestorm - Xenovort - obraná věž


Popis : silné brnění a zbraň, může útočit na všechny druhy jednotek. Častečně mobilní (po rozložení zůstane trvale na jednom místě), proto se hodí na obranu těžebních jednotek.


10) Angel One - Saucer - přepravní loď


Popis : slouží pouze k přepravě jednotek a dopravuje postavené budovy, nelze ji zničit a ovládat.


b) Artefakty


V pokročilejších misích máte možnost po postavení Reseach - bay těžit artefakty (jsou to fialové hvězdičky), ty mohou významně rozhodnout bitvu.


1) Tektaar


Efekt : může ovládat malé bytosti. Stačí s tímto artefaktem zaletět k místu, kde je spousta hmyzu, pak spustit a máte velkou, ale slabou armádu, která docela způsobí nepřátelům obrovské problémy.


2) Maktor


Efekt : po aktivaci začne ze svého okolí přitahovat všechny druhy jednotek, až je nakonec přemění na malý atom, který nechá explodavat. Velmi užitečný artefakt.


3) Solaris


Efekt : po aktivaci se začne nabijet a pak způsobí  velkou explozi.


4) Lunatek


Efekt : po aktivaci způsobuje zmatek ve všech jednotkách v okolí. Pokud možno to použijte na velký chuml nepřátel, pak se začnou mezi sebou střílet.


5) Kaox


Efekt : po aktivaci se rozloži na několik kouli, které začnou zabijet všechny živé bytosti v širokém okoli.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.