1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Doom 2
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Doom 2 - průvodce

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Tento text se vztahuje ke hrám Doom 2 (Final Doom), TNT Evolution, Plutonia a Hell on the Earth.


Kdo by neznal tuto slavnou hru, která odstartovala novou éru novodobých 3D akcí. Tento průvodce je určený pro Doom 2 i jeho dva datadisky. tyto datdisky - Evilution a Plutonia.  Každý obsahuje 32 levelů, tedy dohromady 64, což je dostatečně mnoho a pokud se přičte i Hell on the Earth, tak to celkem dává 96 levelů, takže s tímto číslem se upaříte xmrti. Ohledně datadisků - ty jsou velmi dobrým zpestřením, mise jsou těžší, třeba se mi nikdy nestalo, aby se v Hell on the Earth vyskytl na úroveň Ultra Violence hned šest Cyber démonů pohromadě v jednom levelu a okolo aspoň dvacet Mancubus a dalších dvacet Arch-vile, kteří oživují mrtvé. Ale jestli máte datadisk, hra je pak aspoň více adrenalinová.


A. Příběh


UAC (Union Aerospace Corporation), multi-planetární konglomerát s radioaktivním skladištěm na Marsu a na dvou měsících, Deimos a Phobos. UAC pracovala na tajném projektu inter-dimensionální cestování po vesmíru. Podařilo se jim otevřít bránu mezi Phobosem a Deimosem. První dobrovolníci prošli bránou, sice se dostali na druhou stranu, ale záhy onemocněli a zemřeli, ale vše bylo pod kontrolou. Brána však neustále rostla a stala se nezvladatelnou. Později téhož dne se z Phobosu ozvalo volání o pomoc a následně i Deimos. UAC okamžitě vyšle na Phobos zkušeného mariňáka.

A tak začíná dlouhá cesta pro spasení světa.


B. Zbraně


1) Fist


Pěst, v případě že vám dojdou náboje, tak to je jediná zbraň, kterou vždy u sebe máte, je ze všech nejslabší. Pokud však seberete černou lékárničku (Berserk), tak z pěsti se stane naprosto smrtící zbraň.


2) Chain saw


Motorová pila, druhá zbraň pro boj zblízka, pokud vám dojdou munice, tak se v pohodě můžete uchýlit k této zbrani. Je rychlá a smrtící a nepotřebuje munici.


3) Pistol


První střelná zbraň, proti slabším OK, ale co nejrychleji ji vyměňte za jinou.


4) Shotgun


Brokovnice, výborná, rychlá a smrtící. Pokud nevíte kterou zbraň si vzít, tak vždy sáhněte po téhle. S touto zabijete IMPa na jeden výstřel. O munici se nestarejte, za každým rohem je krabička se střelivem.


5) Super Shotgun


Dvouhlavňová brokovnice, ještě lepší a silnější, ale pouze na blízko. Jde o nejpoužívanější a nejlepší zbraň ve hře. S touto zbraní zabijete Démona na jeden nebo dvojí výstřel.


6) Chain gun


Rotační kulomet, zbraň s velkou kadenci, nejlepší je proti létajícím jednotkám nebo proti skupině slabších jednotek.


7) Rocket Launcher


Raketomet, proti velké skupině a silným nepřátelům je naprosto skvělý. Bohužel tato zbraň může zabít i vás. Munice je dostatek.


8) Plasma Rifle


Plazmová puška, velmi vysoká kadence, proti velké skupině nepřátel a silná monstra. Pokud víte, že za rohem je hodně nepřátel, tak si vemte právě tuto zbraň, která pokryje celou oblast.


9) BFG 9000


Nejsilnější zbraň ve hře, slouží k čištění přeplněných místností a na Cyber Démona.C. Nepřátele


1) Zombie


Počáteční monstrum vybavené 9mm pistolí, velmi slabé, po zabití z něho vypadne munice.


2) Shotgun Zombie


Taktéž slabé monstrum, které je nyní vybavené brokovnicí, po zabití si můžete doplnit munici.


3) Chaingunner


Slabý chlapík, jedna rána z brokovnice ho zabije, ale je velmi nebezpečný. Jinak je vybaven rotačním kulometem, takže si hlídejte záda.


4) Imp


Hnědá opice, která po vás chrlí ohnivé koule, jeden z nejpočetnějších monster ve hře. Rána z brokovnice ho zklidní.


5) Demon / Specter


Růžové monstrum s odrůdou neviditelnosti, je velmi hbitý, pokud se dostane blíž, tak začne kousat a pokud je jich víc, tak je vůbec nestihnete sejmout. Jedině Super Brokovnicí na tyhle týpky.


6) Lost Soul


Létající lebka, má velmi rychlý útok a ve větším množstvím jsou smrtelné.


7) Cacodemon


Velká červená koule, která chrlí fialový fireball, útočí ze vzduchu. Je velmi odolná, takže si vemte na ni brokovnici nebo raketomet a pokud je při zemi, tak motorovou pilu.


8) Hell Knight


Démon se zelenými firebally, je odolný, ale pomalý.


9) Baron of Hell


Neplést s Knight, tenhle je červený, mnohem odolnější a silnější. Doporučuji raketomet a nenechat ho dojít k vám.


10) Arachnotron


Pavouk, který je vybaven plazmou, je velmi nebezpečný a jeho střely jsou velmi rychlé a účinné. V žádném případě nezůstávejte v jeho zorném poli.


11) Pain Elemental


Hnědá létající koule, jeho zbraní jsou velmi nebezpečné létající lebky, které neustále chrlí. Pokud ho uvidíte, tak ho co nejrychleji sundejte, jinak budete mít za chvíli v místnosti velkou přesilu. Doporučuji motorovou pilu.


12) Revenant


Kostlivec, který má na ramenni raketomet, střely jsou řízené, takže pokud budete v jeho zorném poli, tak jste polomrtví a jestli se dostane k vám, tak vás udeří a vy se odrazíte (většinou jste již mrtví).


13) Mancubus


Velký chlapík s plamenometem, velmi odolný a pokud se postavíte před něho, tak jednou nohou jste v hrobě.


14) Arch-vile


Hubený chlapík, který vypadá nevinně a většinou se tak chová, ale pokud se mu postavíte, tak před očima uvidíte oheň, po chvílí jste mrtví. Velmi hbitý a nebezpečné monstrum, které dokonce může oživovat mrtvé. Pokud uvidíte oheň, tak někam zdrhejte, je to velmi nebezpečné čekat až se nažhaví a vypustí na vás Boží světlo.


15) Spider-demon


Mozek na čtyřech nožičkách, je vybaven rotačním kulometem, je velmi odolný, ale není vůbec obratný, na tohohle doporučuji BFG 9000.


16) Cyber-demon


Nejsilnější monstrum ve hře, je vybaven raketometem a zdá se, že mu vůbec nedochází. Doporučuji BFG 9000, rakety a hodně zdraví.D. Vybavení


1) Potion / Stimpack / Medikit / Berserk / Soul Sphere / Mega Sphere


Tyto věci vás vyléčí před zraněním a Mega Sphere vám dá 200% zdraví a 200% armor.


2) Helmet / Green Vest / Blue Jacket


Brnění, které vás ochrání před kulkami. Většina zranění je absorbovaná brněním.


3) Invulnerability


Zelená koule, která vám dá nesmrtelnost na určitou dobu, většinou se vyskytuje poblíž místa, kde se vyskytuje hodně monster nebo Cyber-demon, tedy před zvěstí velkých bojů.


4) Partial Invisibility


Neviditelnost, sice nejste úplně neviditelní, ale nepřátele vás těžko zasáhnou.


5) Computer Map


Po sebrání se vám objeví mapa daného levelu.


6) Anti-radiation Suit


Oblek, který vás ochrání před radiaci.


7) Light Amplification Visors


Nejlepší věc ve hře, zesvětlí tmavou místnost. Doporučují používat cheat IDBEHOLD a L, čímž dostanete tuto věc, aspoň vás nebude štvát tma.


8) Backpack


Umožňuje mít u sebe 2x více munice: Bullet-400, Shot Shell-100, Rocket-100 a Cell-600.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.