1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Doom 3: Resurrection of Evil
Doom 3: Resurrection of Evil - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Erebus - Level 1 (Main Excavation)


Od počátečního místa se dejte jedinou cestou zpět, narazíte na díru, vlezte tam a najdete mrtvolu s brokovnici. Pokračujte dále v cestě, narazíte na nového soupeře, létající lebku. Dojdete pak k generátoru a stiskněte REMOVE, čímž vyjměte baterii. Běžte o kousek dál, kde najdete další generátor, ale bez baterie, vložte tam INSERT a naskočte na výtah.


Nahoře zabte létající lebku, která se tam teleportuje a pak dva impy. Sesbírejte po okolí munici, o kousek dál již uvidíte scénu s novou zbraní Grabberem, který dokáže zachytit ohnivé koule od Impa a přenášet těžké předměty. Pak se dejte po schodech dolů, odstraňte překážky a prostřílejte se až na konec k výtahu.Erebus - Level 2 (Dig Site)Projděte jedinou cestou, která vede k prvnímu bossovi. Jeho zabití je snadné, po bocích jsou plasmová děla, která vystřelují koule, ty pomocí Grabberu zachycujte a házejte tomu démonovi. Po pár ranách ho skolíte a získáte tak první dovednost pro artefakt- Hell Time. Projděte dveřmi dál, kde uvidíte podivné drtící stroje, aktivujte artefakt a proběhněte přes kamenné kvádry. Za nimi je generátor, seberte baterii a rychlé projděte přes dveře, které se zavírají.


Dostanete se do počítačové místnosti, kde jsou skříňky, první s číslem 029 otevřete pomocí kódu 516 a druhý s číslem 028 s kódem 516, u druhé skříňky najdete PDA a pak vysuňte žebřík, který je poblíž. Nahoře pak najdete další generátor bez energie, takže vložte baterii a pak aktivujte konzoly, která přivolá výtah. Sejděte po žebříku zpět a naskočte na výtah.Erebus - Level 3 (Labs)Dostanete se do místnosti s levitujícími vajíčky. Po okolí se pohybuje pár nepřátel, ale co je důležité je místnost s PDA, po sebrání se aktivuje past, takže si připravte artefakt a překonejte to. Za pastičkami najdete kontrolní místnost. Vydejte se do levých dveří, kde najdete výtah, vyjeďte nahoru do Medical Labs, a otevřete skříňku 105 s kódem 769, kousek dál je rentgen a pak se setkáte s vědcem. Seberte z jeho těla PDA a z generátoru baterii. Sjeďte výtahem dolů a pak do dveří naproti. Najdete tam mrtvolu a PDA, o kousek dál je rozcestí, takže se dáme chodbou s nápisem OFFICE. Najděte žebřík a pak nahoru, kde zabte zombíky. V kanceláři můžete vidět zoufalý boj se zombíky. Vydejte se do kanclu a zadejte kód 428, seberte klíč a samozřejmě taťka všech zbraní dvouhlavňovka. V daném patře najdete další kanceláře, kde použijte získaný klíč. Najdete tam druhou baterii.


Po cestě zpět na vás čeká nová várka nepřátel, takže si na nich můžete vyzkoušet dvouhlavňovku. Až si užijete srandy s mrtvolami, tak běžte do místnosti s nápisem ARTIFACT CONTROL. Vložte do generátoru obě baterie a aktivujte filtrační proces. Místnost s artefaktem je tímto vyčištěný a můžete vstoupit dovnitř, kde seberte PDA a samozřejmě hledaný artefakt pro doktorku Mc Nielovou. Po sebrání artefaktu se na vás vrhne várka nepřátel, zabte je všechny a pak se otevřou dveře, které vedou dál.Erebus - Level 4 (Control)V další části komplexu se dejte po schodech a pak doprava až ke skříňce s číslem 408, kód je 937. Na konci jedné z chodeb najdete PDA, které seberte, vraťte se zpět a najděte trubky, ze které vyvěrá pára, projděte jimi a dveře, za nimi se dostanete do části s nápisem Excavation Transfer.


Naproti nápisu najdete dveře, které otevřete a najdete tam baterii a skříňku s číslem 407, kód je 937. Tímto můžete zprovoznit výtah a vyjeďte o patro výše, kde najdete další PDA. Za dalšími dveřmi najdete schody, pak dolů. Překonejte drtiče tak, že vysunete mostík, projděte jimi k žebříku. Slezte dolů a seberte další baterii. Teďka se vraťte úplně na začátku, odkud jste začali a vložte tam obě baterie, které aktivují výtah.Erebus - Level 5 (Research)Postřílejte nepřátele okolo vás, pak se dejte jedinými dveřmi dál až kzamčeným dveřím. Běžte o kousek dál a dostanete se kanimaci, kde získáte klíč. Odtud se dejte po schodech nahoru, přes ochoz až kdalším schodům, které vedou dolů. Dole najdete PDA a otevřete si blízké dveře. Za nimi se dostanete zpět na začátek, teďka použijte klíč, které jste našli na zamčené dveře.


Uvnitř najdete oblek, PDA a rotační kulomet. Projděte dalšími dveřmi do kontaminované oblasti. Kromě poskakujících monster pro vás tady bude hrozba nedostatek kyslíků. Ty lze doplňovat ze zombíků ve žlutých kombinézách, které nosí na svých zádech kyslíkové bomby. První zamořená místnost je pohoda, jenom konci se setkáte sMancubusem, což není sranda. Další dvě místnosti na vás čeká stejný odpor. Osvobození pro vás jsou dveře, které povedou do dekontaminační komory.Erebus - Level 6 (Station)Z komory vylezte ven a octnete se na povrchu planety, projděte do druhých dveří, čímž se dostanete dovnitř. Dejte si pokec stechnikem u robota.


Dveřmi se dostanete dál a pak přes temnou chodbu, kde na konci najdete PDA. Poblíž najdete ve zbrojovně skříňku sčíslem 034 a 035, obě otevřete kódem 134. Pokračujte jedinou cestou dál, a o kousek dál najdete hledaného robota, který vás provede přes tuny nepřátel, kde na konci vás opustí. Vy se vydejte dál dokud nedojdete kdalšímu bossovi. Jeho slabinou je hrudník, ve kterém je vidět jeho srdce, použijte artefakt, čímž zpomalíte čas a vpohodě mu zblízka rozstřílíte. Někdy má tendenci zavřít hrudník, vtom případě se běžte někam schovat, protože začne okolo sebe metat.


Po jeho smrti získáte další vlastnost pro artefakt a tím je berserk, takže zbraně způsobují mnohem větší zranění. Pokračujte dále a nastupte do vlaku.Phobos Labs - Sector 1 (Teleportation)

Pod vlakem najdete skvělou zbraň raketomet, pak se dejte po schodech. Další cesta vede přímo kteleportu a vstupte do kontrolní místnosti. Aktivujte teleport, mezitím se na základnu teleportuje spousta nepřátel a monster.


Dejte se zpět, ale u schodu se běžte dveřmi na levé straně a pak přes můstek, kde najdete skříňku sčíslem 042 a kód je 714. Pokračujte dál, přes monstrům až kdíře vpodlaze, prolezte jimi kPDA a přístupovému klíčí. Naskočte pak na výtah a nechte se svézt o patro níže do Lobby. Vtomto patře najdete jediné dveře, do které pasuje klíč, který jste předtím našli, pak naskočte na vlak a jedem.Phobos Labs - Sector 2 (Molecular Research)

Až dojedete vlakem na příslušné místo, tak se dejte cestou do výzkumného sektoru, pak do konferenční místnosti, kde najdete PDA. Vraťte se po schodech zpět, kde si otevřete dveře do Research Sector B, tam najdete doktorku McNeilovou, která vám zadá sabotážní úkoly.


Takže od doktorky se dejte do kompresní komory, proběhněte přes povrch planety až kdalší dekompresní komoře. Uvnitř pak aktivujte panel. Pod plošinou můžete najít PDA, pak se dejte jedinými dveřmi ven a doběhněte kdalší kompresní komoře, který je naproti. Uvnitř na rozcestí se dejte doprava, dokud nedojdete kPDA, který leží na zemi. Dalšími dveřmi se dostanete kpanelu, kde podle PDA zadejte kód 281, čímž se vysune mostík. Běžte jimi do kontrolní místnosti, které obsahují pár nepřátel, zabte je a aktivujte počítač, čímž se přesune mostík kdalším dveřím. Přejděte přes tento mostík kdalšímu bossovi. Tenhle už je o fous tvrdší, ale ne zas tolik, ve zpomaleném módu do něho naladujte zdvouhlavňové brokovnice, až ho dostatečně poškodíte, tak se hodlá nabíjet, vtu chvílí se vjednom ze čtyř rohu se rozsvítí zelený panel na dobíjecí technice, běžte tam a otevřete je, pak střelte na přístroj, čímž jste mu připravili o jeden nabíječ. Postupně tak zničte i další nabíječe a pak jeho samotného. Pokud máte nedostatek energie pro artefakt nebo zdraví, tak zde můžete najít výtah, který vás odveze pod podlahou místnosti.


Zjeho mrtvoly vyextrahujete další vlastnost a tím je nezranitelnost. Nyní pokračujte dál.


Phobos Labs - Sector 3 (Main Reactor)

Projděte dveřmi a u schodu se dejte doleva, kde si doplňte munici, vraťte se zpět a pokračujte cestou dál až kreaktoru. Tam se dejte po žebříku dolů, kde najdete PDA a klíč, vraťte se zpět nahoru, kde se probojujte přes tuny létajících hlav. Nahoře se proběhněte přes ochoz až kzamčeným dveřím, do kterých pasuje klíč. Uvnitř najdete skříňku na kód 492 a aktivujte panel, který vypne reaktor. Běžte zmístnosti a hned u dveří je ovládání, který zpřístupní mostík, kdalším dveřím nahoře, takže se tam vydejte.


Nahoře se pak výtahem sjeďte dolů, kde si zabojujte skostlivci, někde dole najdete dveře a za nimi najdete robota, který se stane vaším pomocníkem. Spolu snim projděte přes další várku nehorázných monster ve tmě. Robot vás dovede kvýtahu, který vás dopraví do dalšího patra a tam pak přes kompresní komorou se dostanete do další kompresní komory.

Uvnitř další části základny najdete další výtah, který se nechte dopravit do Cargo Tunnels. Probojujte se tam přes tuhá monstra, dokud se nedostanete křídící místnosti. Tam najdete hledaný panel, který vypne systém podpory života. Na konci chodby najdete cestu dál.Phobos Labs - Sector 1 (Revisited)

Pokračujte dveřmi, dokud nenarazíte na PDA, dalšími dveřmi se dostanete na vlakové nástupiště, které vás zavedou do skladu. Projděte dveřmi ke schodištím, až kteleportu, kde si navolte cíl a letíme.


Delta Labs - Unknown (Union Aerospace Research Division)

Teleport vás vyhodil do Delta Labs, postřílejte okolní havěť. Určitě nezapomeňte sebrat BFG a pak se dejte ke kontrolní místnosti, odtud pak přes mostík. Na druhé straně najdete teleport. Prolezte jimi a dostanete se do známé časti základny, které jste znát způvodní hry. Pokračujte jedinou cestou přes nepřátel, plamenů až kdalšímu teleportu. Ten vás vyhodí na okraj pekla.Hell (Unknown)

Jako minulé, i tentokrát navštívíme toliko hledané místo a tím je peklo. Vystupte zteleportu a sesbírejte munice, budete jich potřebovat. Běžte dopředu a hned se objeví spousta monster, takže to do nich napalte. Pokračujte dále vcestě až kdalšímu teleportu, ten vás přenese do místnosti se sloupy. Doporučují aktivovat artefakt a proběhnout okolo, čímž se objeví všechna monstra a pak je vklidu můžete ve zpomaleném módu zabít. Po okolí můžete najít 3 těla, která vám doplní energii do artefaktu. Musíte zabít všechna monstra, jinak se vám nezpřístupní teleport. Až se tak stane, tak vstupte dovnitř, kde se setkáme snaším známým doktorem Betrugerem, který má pořád divné oko.


Poslední boss je ze všech nejtužší, narozdíl od Cyber démona způvodní hry na něho platí hrubá síla, takže ládujte na něho tvrdou munici. Problém bude ten, že pořád poletuje, což znesnadňuje míření, proto je dobré použít artefakt, který vám zpomalí čas a to pak vpohodě budete zasahovat soupeře. Po jeho smrti hra končí a můžeme se těšit na další datadisk, popřípadě 4. díl.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.