1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Dungeon Master
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Dungeon Master - návod

Level 1 - Hall of Champions


Vyberte ty nejlepší lidi a hurá do Dungeon. Nejlepší složení je Stamm -journeyman fighter, Halk - Journeyman fighter, Mprhus - Jorneyman priest,Tiggy - Journeyman Wizard. Nezapomeňte provést reinkarnaci ! Vemte si louč, jablko atd. Jděte poschodech dolů.


Level 2


V této úrovni potřebujete 2 klíče a minci. Klíče (Iron a Solid) jsou malé a těžko se hledají, oba dva leží na zemi po místnosti se třemi nášlápnými plochami, mince je velmi zřetelná. Po překročení 2 bran se dostanete k fontáně a poblíž je mříž. Hoďte minci do fontány.


Level 3-Choose your path!


Jděte podél levé stěny - je tam tajné tlačítko, po zmáčknuti se objeví místnost s oblečením a kompasem. Počkejte až silové pole zmizi, pak překročte. Jděte dále po chodbě až narazíte na místnost s chodbami do :

                

Chamber of the Guardian : truhla je ve vězení, po stěnách jsou tlačítka, mačkejte tak dlouho až se teleportuje ven. Uvnitř najdete zrcadlo, které použijte na oko a tím otevřete tajnou místnost s klíčem.


The Vault : otevřete dveře pomocí kouzla LO ZO, pak přes jámu hoďte předmět, který dopadne na plošinu uvnitř, po krátkých bitvách se dostanete ke klíči.


The Matrix : po vstupu do místnosti, kde je mini bludiště se vydejte doleva až narazíte na zeď, pak se otočte doleva, rovně až narazíte na výklenek, uvnitř je tlačítko, které otevře místnost  sklíčem.


Time is of the Essence : všechny věci odložte na zem, pak zkuste zmáčknout tlačítko, překročte past před tím, než se spusti. Na konci chodby je klíč.


Room of the gem : umístěte předmět na plošinu, aby se zavřela jáma, můžete  vylákat monstra do jámy. Získejte drahokam a klíč.


Creatur Cavern : Jednoduchá místnost, stačí zabit potvory a získáte klíč.


Level 4


Jednoduché, stačí najit klíč.


Level 5 - Pits and Fields


Na podlaze se přesouvá jáma, musíte se dostat do místnosti se silovým polem, v místnosti jděte doprava, zpátky, dopředu, doleva, doprava, zpátky a jste venku.


Level 6 - Riddles


V této místnosti potřebujete luk, zrcadlo, drahokam a zlatou minci. Položte je na příslušnou plochu (na stěně napsán text, vztahujicí se k předmětu), získáte 4 klíče.


Level 7 - RA!


Potřebujete získat Firestaff. Nejdřív potřebujete klíče - měli byste mít RA, použijte hned na dveře. Potřebujete ješte 3 RA, Ruby a Master klíče, až je najdete, pak se sem vraťte pro Firestaff. Podívejte se po Skeleton key, ušetří vám to později spoustu času pobíhání od 7. k 13. levelu. (klíčové díry jsou v 8. a 12. levelu).


Level 8 - Ghost


Použijte kouzlo LO DES EW na duchy, najdete 2 klíče v tomto patře.


Level 9 - Riddle door


K otevření místnosti, použijte Carbamite. V místnosti, kde ze stěny vylétají firebally, jděte na plošinu, položte předmět atd.., až se dostanete na konci chodby do další úrovně.


Level 10


Až opustíte místnost, jděte dopředu, doleva, dopředu pak okolo bloku a dopředu až se dostanete do místnosti se 2 dveřmi mezi nimiž je klíč, jděte do pravých dveří, postavte se na plošinu, pak krok doprava, zvedněte předmět, zpátky na plošinu. Teď musíte správně načasovat, kdy se objeví východ.


Level 11


V místnosti The ClockWise - pokud jdete za roh a pak zpátky, jste v jiné místnosti, kde je jedová past. Když seberete meč, spustí se past, proto je nutné stát na místě a počkat až vyprchá jed.


Level 12


V této místnosti jsou duchové, můžete je zabit kouzlem LO DES EW nebo Vorpal bladem. Prozkoumejte všechny místnosti až najdete tu s tlačítkem, kterým otevřete do velké místnosti s rytíři. Jeden z nich má klíč. Klíč použijte na dveře (jsou poblíž) a jste ve 13. patře.


Level 13 - Darklord


Jednoduché místo s obtížnými monstry. Použijte LO DES EW nebo Vorpal Blade na nepřátele. Jděte k severní části místnosti, mostra nepůjdou za vámi, proto je z bezpečné dálky likvidujte, až to skončí, použijte provaz na jámu.


Level 14 - Drak


Zabte ho, je pomalý. Seberte dračí steaky a najděte PowerGem. Použijte kouzlo ZO KATH RA, pak položte Firestaff na drahokam. Vyhledejte Flux Cage. Vraťte se na 13. level. Až ho uvidite, použijte na něho Magic Box (velmi rychle), dále FluxCage (ze všech stran, aby neutekl), nyní použijte Firestaff. Konec.


Závěrečné rady :


1) Starejte se o dostatek vody a jídla.

2) V 5. patře není mnoho fontán.

3) Všechny duchy a nemateriálové tvory můžete zabít pouze kouzlem nebo Vorpal blade.

4) Vaše brnění/zbraně by neměly být prokleté.

5) Cvičte všechny hrdiny ve 4 povoláních. Těm, kteří nemají manu (např. Halk) vyrobte lektvar LO ZO BRO RA, nechte ho vypít, pak ať vyrobí třeba LO YA (nejednodušší lektvar). Zkuste to několikkrát, až se mu zvýší Priest level.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.