1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Fantasy General
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Fantasy General - jednotky

Vítám vás u skvělé strategické hry, u které se budete bavit.A. Začátek


Na začátku si vyberte hrdinu, ať si vyberete koho chcete, doporučují  vám rytíře nebo barbara, tedy hrubé síly.


Jednotky mají různou rasu jako např. Mortal nebo Beast. Kupujte vždy jednotky typu Mortal, neboť se jim snadno zvyšuje zkušenost, snadno se upgraduji, a během upgradovaní se jim neztrácí zkušenosti. Jednotky typu Mech jsou velmi silné, ale při upgrade ztrácejí zkušenosti.


Při rozdělování peněz na výzkum, si vždy nechte tak 15% zisku a zbytek dejte na vývoj. Nedoporučuji mít nulový zisk, na co vám budou super upgradované jednotky, když nemáte čím je koupit.B. Jednotky  


1) Light infantry


Je slabá, ale nepodceňujte ji, hodí se na boj ve všech terénech, hlavně obtížných.


2) Heavy infantry


Silnější než Light, měla by tvořit jádro vaši armády, hodí se na dobývaní měst a proti kavalérii(po upgrade na Pikemen mají bonusy). Od úrovně Pikemen mají schopnost kouzlit Forge March což jim zvyšuje dojezd.


3) Skirmish


Slabá jako Light, ale opět ji nepodceňujte, hodí se na nepřehledný terén a při útoku nemá ztráty (útočí pomocí praku).


4) Cavalery


Spolu sHeavy Infantry by měla tvořit jádro, pokud útočí na cestách nebo na volném prostranství, tak nepřítel nemá šanci. Je velmi rychlá.


5) Light Cavalery


Slabší než Cavalery, stačí mít dva nebo tři varmádě, je ještě rychlejší než Cavalery a v nepřehledném terénu má výhodu.


6) Archery


Nezbytnost každé armády, bez nich nechoďte do boje, hodí proti všemu, hlavně létajícím jednotkám. Je slabá, proto ji musíte chránit.


7) Sky Hunter


Lovci jiných  létající jednotkách, hned jak to bude možné si pořiďte tak dva a cvičte je, hodí se jak proti vzdušným tak i slabším pozemním jednotkám.


8) Siege Machine


Obléhací stroje by rozhodně neměly chybět ve vaši armádě, jsou slabé (pancéřování), ale jsou účinné proti vzdušným, pozemním tak i při dobývání měst.


9) Bombardier


Zbytečnost, jsou slabé (pancíř i účinek), musí být chráněny Sky Huntery, primárně slouží k ničení pozemních jednotek.


10) Spellcaster


Kouzelníci jsou slabí a nehodí se pro přímou konfrontaci, pokud chcete nějaké kouzelníky, tak si rozhodně berte Healery.C. Tipy a triky


1) Během vašeho běsnění na nepřátelském území narazíte např. na chrámy, oltáře - ty skrývají odměnu pro vás, takže si dejte FastSave/FastLoad, dokud nezískáte něco cenného jako jsou artefakty, peníze nebo hrdinu. Rozhodně všemi deseti berte hrdinu a artefakty.


2) Někdy na začátku hry, při zkoumání oltářů - většinou získáte hrdinu Sergeant, ten je vetšinou na nic, později získáte Lieutenant nebo Captain ti již mají v sobě kouzlo Forge March.


3) Ne všechny artefakty jsou dobré, doporučuji si vzít Magic-Sword, Axe, Sling, Bow, Crossbow, Staff of healing, Ring of regeneration a Boots of rapid.


4) Během útoku se vám stane, že jednotka při ztrátě 3/15 jednotek částečně ustoupí, pokud nemá kam, tak se většinou vzdá - toho využívejte, ale nenechte nikdy, aby totéž vám provedli nepřátele.


5) Archery jsou skvělé obranné jednotky, postavte je těsně za heavy infantry, budou vám krýt během nepřátelského útoku.


KONEC. 

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.