1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Flashback: The Quest For Identity
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Flashback: The Quest For Identity - návod

Level 1


Od místa startu, slezte dolu a ze země seberte Holocube. Zpátky nahoru a doprava, kde zabijeme první monstrum, pak doleva, tam sebereme kámen a 10 kreditů. Opět doprava, otevřete dveře, zabijeme tam další obludu a sebereme Pile. Pokračujte, pak slezete opatrně dolů, pak doprava, vyhněte se silovému poli a pokračujte dál až do nabíjecího přístroje, tam si doplníme energii do štítu a Pile. Běžte doleva až k propasti, poblíž by měla být konzole, do které vložíme Pile, čímž se přes propast aktivuje silové pole. Překročte most a naskočte na výtah. Jeďte s výtahem nahoru, pak doprava. Hoďte kámen na senzor, seberte teleporter a 2 kameny. Jeďte s výtahem úplně dolů, doprava. Slezete pak dolů a ještě dolů, na konec skočte dolů, kde jsou dva nepřátelé, buď se navzájem zabijí nebo zabte přeživší. Doprava, kde vypneme silové pole, seberte kámen. Pokračujte a zabte dalšího nepřítele, seberte 100 kreditů, klíč a kousek dál jsou další peníze. Běžte doprava tam zabijeme chlápka a sebereme 500 kreditů. Opatrně se dejte doleva a vložte do konzole klíč, dveře se otevřou. Vraťte se k mostu a dejte se doprava, zpátky k místu s nabíječkou, běžte nahoru až nejvýš, kam můžete, pak doleva a tam zabte nepřítele. Opět nahoru a pohrajeme si se senzorem, dokud se nedostaneme nahoru. Pak doprava a promluvíme si se zraněným, dejte mu teleport a seberte ID kartu. Zpátky k mostu, tentokrát pořád nalevo, pak dolů, vložte ID kartu do konzole. Opatrně slezeme dolů a zabijeme dva chlápky. Opět slezeme dolů až k laserové pasti, pokud tam vkročíte, tak vás to zabije, takže se musíte skrčit a kutálet se přes tuto oblast. Dál najdeme poustevníka, který nám prodá antigavitační opasek, pak skočíme do propasti.


Level 2


Doprava a výtahem nahoru. Rozběhněte se a vyskočte nahoru, pokračujte až potkáte dva policajty, zabte je, pak si promluvte s Ian a sedněte si na křeslo. Proběhne animace, opět si s nim promluvte, předá vám osobní silové pole a otevře vám dveře. Slezte dolů a seberte FUSIBLE, zpátky nahoru a do konzole dejte FUSIBLE, aktivujte a sjede výtah dolů. Nastupte, pak se dejte doleva, promluvte si s mužem, otevřete dveře a nastupte opět do výtahu k vlaku. Podívejte se na mapu metra. Naskočte na vlak a vystupte na stanici America, běžte do baru a promluvte si s barmanem, pak doprava, tam si promluvte ještě s Faussaire. Vraťte se do metra a tentokrát vystupte v Africa, promluvte si s mužem a dejte ID kartu chlápkovi Governor, předá vám pracovní licenci. Zpátky do metra a jeďte do Europa, promluvte si s chlápkem, pak vložte licenci pro souhlas k práci.


1. mise.


Jeďte vlakem na stanici Asia a vyzvedněte si balíček od ženy. Balíček zaneste ke stanici Africa, kde na vás již čeká muž, který si to vyzvedne.  Zpátky do pracovní místnosti a souhlaste s další prací.


2.mise.


Jeďte do Africa k Restricted area 2, vyzvedněte si VIP, pak doprava a cestou zabíjejte nepřátele, zvedněte klíč a použijte ho na konzoli. Pak doleva a zabte chlápka, pokračujte  a zničte dva létající balóny a seberte klíč z nejvyšší plošiny. Doprava a vložte klíč do dveří. Dostaňte se s VIP dolů, kde vám VIP zaplatí a teleportujete se zpátky k pracovnímu terminálu. Vložte licenci do další konzole a opět souhlaste s další práci. Jeďte ke stanici America do baru.


3.mise,


Promluvte si s policajtem, běžte dozadu za bar, kde zabte chlápka, promluvte si s mužem a vraťte se k policajtovi a zabte ho. Seberte klíč, který po něm zbyl a otevřete padací dveře za barem a skočte dolů. Doprava, zabte 2 terminátory, dostanete peníze a jste zase zpátky u pracovní konzole. Opět si dáme další práci.


4.mise.


Skočte do teleportu  a utíkejte doprava, otevřete padací dveře. Dole se dejte doleva, pak k výtahu, jeďte s ním dolů, doprava a vyskočte na plošinku, kde aktivujte další výtah. Výtah s sjede dolů, dejte se doprava, vložte ve správném pořadí kartičky do přístroje, pokud to uděláte správně, budete teleportování k pracovní konzole.


5.mise.


V této stanici (Europa) se dejte do Restricted area 3, odstřelte chlápka a ještě jednoho, ten druhý u sebe má klíč. Slezte dolů a tam zabte dalšího, dejte se doleva a vložte klíč ke dveřím, doleva a seberte kámen, který ihned odhoďte, pak zabte chlápka co číhá dole. Utíkejte opět doleva a skočte dolů, zabte dalšího chlápka a vylezte na plošinu a aktivujte senzor k otevření dveří. Slezte dolů a překutálejte se doprava a zvedněte klíč a peníze. Zpátky doleva, dolů, doprava a dolu, zabte policajta a otevřete dveře a zničte létající kouli.


Máte nyní dostatek peněz, tak běžte do America a v baru si promluvte s Faussaire a dejte mu ID kartu a peníze. Vstupte do The Death tower a dejte chlápkovi ID kartu.


Level 3


8. Dejte se doprava a zabte terminatora. Dostaňte se ke dveřím, vlezte dovnitř, odtud doprava, kde si doplňte energii, pak doleva a tam zabte dalšího chlápka a ještě jednou doleva, naskočte na výtah.


7. Přeskočit a pak doleva, otevřete poklop a dejte se doleva, kde zabte chlápka. Aktivujte dveře a zabte dalšího. Doleva a zase zabte, vylezte pak nahoru, doleva, kde jsou 2 létající koule a chlápek, stále doleva až k výtahu.


6. Doprava a otevřít dveře, skutálejte se doleva a dolů. Hledejte poklop na podlaze, vlezte dovnitř a doleva, kde zabte terminátora, opět doleva (pozor na miny) až k výtahu.


5. Doleva, nahoru, pak doprava, kde si uložte hru. Doleva, dolů. Z prostřední plošiny utíkejte nalevo a postupně přeskákejte přes jámy až k výtahu.  


4. Doprava, zabte terminatora, dolů. Otevřete dveře a doprava. Zabte terminátora v nejspodnější plošině. Běžte doprava a otevřete dveře, dokud nedorazíte k poklopu a odtud doprava k výtahu.


3. Jednoduchá část, stačí zabíjet vše a jít neustále doprava až k výtahu.


2. Zabte terminátory a naskočte na výtah.


1. Tady na vás čeká jenom jeden terminátor.


Proběhne animace, ve které dostanete peníze a také cestu zpátky na zem.


Level 4


Pokec s Homme a dejte mu ID kartu, pak doleva a zabte policajta, stále doleva, pak dolů, tam se setkáte s policajtem a létající kouli. Běžte doprava, cestou zabte vše, stále doprava a nakonec zavolejte taxi.


Slezte z plošiny a utíkejte doprava a zničte krystal. Pokračujte cestou, zabte terminátora a naskočte na výtah a zničte další krystal a seberte klíč. Měli byste dojít k plošinkám, odkud skočte na prostřední, odtud doleva, kde zničte robota. Aktivujte konzoli, pak doprava, kde jsou dveře, na ně použijte klíč a sjeďte výtahem dolů. Pak vylezte nahoru, zabte terminátora, vpravo naleznete klíč, pak se dejte doleva, souboj s létající kouli, nahoru, doprava, kde aktivujte konzoli. Pokračujte doleva, dolů, doprava a vypněte silové pole. Opět dolů a otevřete si dveře, doplňte si energii a jeďte výtahem nahoru, pak doprava, kde otevřete poklopy. Odtud doprava a výtahem dolů.


Utíkejte doleva a skočte na plošinku, pak otevřete dveře. Doprava, seberte klíč a opět výtahem nahoru a klíče zasuneme do dveří. Zabte létající kouli, přeskočte minu a utíkejte přes silové pole, zabte další kouli, pak doprava.


Level 5


Otevřete dveře, pak utíkejte doprava, kde si seberte zbraň, kterou zabte terminátora a seberte klíč. Běžte doprava, kde jsou dvojité dveře, které otevřete. Nahoru, nalevo, pak dolů, někde dole je další terminátor, zabte ho a seberte si součástku k teleportu. Zabte nejvrchnějšího terminátora, pak utíkejte doprava, kde se vyhněte silovému poli. Otevřete dveře a hoďte teleport receiver a teleporujte se. Zničte létající kouli a seberte teleport receiver, skočte dolů, kde na vás čeká sliz, doprava a tam je další sliz. Dejte se doleva a skočte do jámy. Slezte dolů a vstupte do teleportu.


Level 6


Doprava, kde zabte sliz, otevřete dveře, doplňte si energii. Vraťte se zpátky doleva a naskočte na výtah. Stále dolů, kde zabte  sliz, seberte kámen a dejte se doleva. Kámen hoďte na senzor, projděte dveřmi. Aktivujte vypínač, čímž se otevře podlaha, skočte tam. v nejspodnější plošině střelte na dveře, aktivujte vypínač a zabte dalšího slizáka. Sesbírejte Atomic Charge a dejte se doleva. Prozkoumejte deník a dolů, otevřete podlahu a skočte dolů. Doplňte si energii a zabte slizáka. Hoďte teleport receiver do jámy a přesuňte se tam. Dole zabte nechutné slizy a slezte dolů. Dole musíte nejdříve zabít zmutovaného psa, pak se dejte doleva. Otevřete dveře a zabte dalšího slizáka. Doprava, kde si vyzvedněte klíč a vkročte do teleportu. Doprava a nahoru, naskočte na výtah, opět doprava a vložte tam klíč.


Level 7


Vyskočte nahoru, pak výtahem. Nahoře zabte slizáka a seberte 2 explozivní myšáky a opět nahoru. Proběhněte velmi rychle nebo na vás spadnou bomby. Hoďte teleport receiver doleva a naskočte na výtah. Aktivujte vypínač, čímž sjede výtah dolů, pak se dejte doprava a připravte si osobní teleport, skočte do jámy, kde jsou dva slizáci aktivujte vypínač a následně se teleportujte. Zabte slizáky na dně a seberte zpátky teleport receiver. Dejte se doprava a seberte ze země klíč, kterým otevřete dveře. Jeďte výtahem nahoru. Skutálejte se doprava, vyhněte se silovým polím, pak výtahem dolů, kde vložte klíč. Použitím výtahu zničíte miny. Hoďte teleport receiver do jámy a přesuňte se tam. Na dně zabte slizáky a opatrně zničte vnitřnosti uvnitř polokoule. Seberte zpátky teleport. Pak se dejte doprava k jámě a postupně se pouštějte dolů, až budete na dně, položte zde teleport receiver. Pokud půjdete nalevo, tak si doplníte energii. Naskočte na výtah a sjeďte dolů, pak doprava, kde jsou 2 slizáci. Na stropě visí mozek, nejdříve vylezte nalevo nahoru, odkud ostřelujte mozek, pak doprava a opět to proveďte, dokud se žádný slizák neobjeví. Jděte doleva k výtahu, sjeďte dolů, doprava, naskočte na další výtah, pak doprava. Ze země seberte myš a zabte slizáka. Kousek dál leží na zemi klíč, otevřete s nim dveře a sjeďte výtahem dolů, doprava, kde jsou dva slizáci, ty zabijete nejlépe myšáky. Doprava a překutálejte se přes silové pole, nechte tady Atomic Charge a úplně vpravo aktivujte spínač. Ihned se teleportujte, pak doprava, kde je skrytý výtah, kterým jeďte nahoru a  konec.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.