1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Flight Of The Amazon Queen
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Flight Of The Amazon Queen - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.FAQ je skvělou adventurou ze staré školy. Spolu s Igor: Objective Uikokahonia a Agent Mlíčňák patřili k těm nejlepším kresleným adventurám jaké jsem kdy hrál. V době kdy tato hra vyšla, jsem si ji nemohl dovolit, ale jak čas plynul, tak se mi povedlo tuto hru stáhnout z jednoho serveru zabývajícího se abandonware. Tato hra, i když je dosti stará, stále funguje na novějších strojích a dokonce i pod Windows XP.


1. část


Na začátku máte poznámkový blok, což slouží k ukládání hry a baseballovou pálku.


Jste uvěznění v hotelovém pokoj, nejdříve seberte paruku (WIG), která je schovaná za závěsem a 2 prostěradla (SHEET), ty svažte dohromady a použijte na radiátor. Po vzniklém provaze slezte dolů, kde seberte COMEDY BREASTS a CROWBAR. Jděte po schodech nahoru a dejte si pokec s recepčním, aby vám dal klíče. Pak se dejte zpět po prostěradlech nahoru a použijte CROWBAR na truhlu a seberte ručník. Zpátky dolů a otevřete za pomocí klíče dveře s hvězdou, tam najdete Lolu a požádejte ji o pomoc. Dejte ji ručník a dostanete dámské šaty. Oblečte si šaty, nasaďte si paruku a falešné poprsí. V tomto maskování se dejte ven, kde naskočte na auto. Za vámi pojedou chlápci, seberte seno (HAY) a najdete sud s olejem, který vylijte na silnici. Až dorazíte na letiště, tak si pokecejte s Andersonem a praštěte ho do ksichtu a hupsky do Amazonských lesů.


Letadlo havarovalo, pokecejte se Sparkym a dostanete BEEF JERKY, dále prohledejte sedadla a najdete COMIC COUPON, dále otevřete pytel na zemi a seberte KNIFE a LIGHTER. Pak si pokecejte s Faye a vylezte ven z letadla. Letadlo přistálo na obřím listu, okolo vás jsou piraně. Hoďte do vody párek, seberte vrtuli (PROPELLER) a použijte nůž na leknínový list. Použijte vrtuli jako pádlo.


Na břehu se dejte doprava, kde najdete papouška, použijte nůž na liánu (VINE), vraťte se zpět až najdete provazový most, použijte liánu na jeho zpevnění a seberte banán. Pokračujte v cestě, potkáte gorilu, se kterou se “spřátelíte”, pak se dejte na skálu.


2. část


Dejte se nejdříve do obchodu (TRADE BOB), pokecejte s ním a budete požádáni o osvobození Azury. Bobovi dejte zbylé párky a kupte si vysavač (VACUUM CLEANER). Běžte z obchodu ven a vydejte se do továrny FLODA. Před továrnou seberte květinu a vstupte do budovy. Uvnitř si pokecejte se sekretářkou ohledně čištění pokoje. Budete vpuštění dovnitř.

V knihovně seberte pod gaučem peníze, pak se dejte do kuchyně a najdete tam kuchaře, kterému dejte banán. Kuchař opustí kuchyň a vy seberte psí žrádlo (DOG FOOD) a sýr (CHEEZE BITS). V další místnosti najdete pytel (MAIL BAG) a uvnitř získáte dopis. Otevřete skříňku (FOOT LOCKER) a získáte hračku (SQUEAKY TOY).


Vraťte se zpět na Crash Site a seberte další banán, pak se dejte levou stezkou do džungle. Zde uvidíte lenochoda, použijte na něho květinu a pak pokračujte dál. Potkáte Buda, pokecejte s ním a zjistíte, že má vyrážku. Od Skipa dostanete comics, který požadoval Sparky.  Prozkoumejte comics a získáte stránku, kterou spojte s COMICS COUPON a získáte nákres (BLUEPRINT), tento předmět je jen na zmatení. Vraťte se ke Crash Site a dejte Sparkymu comics a odměnou pro vás bude pilník (FILE). Zpět do džungle, tentokrát se dejte cestou napravo kolem jezírka, pak dále doprava a projděte kolem gorily. U misionářů si vyměňte banán s opici za kokos (COCONUT) a ihned použijte nůž na jeho otevření. Dejte si také pokec sMary a Pygmejí a dejte ji polník za slovník. Vraťte se kgorile a přesvědčte ji, že neexistuje.


Projděte dutým kmenem do džungle, setkáte se s vosami, na které použijte vysavač a seberte orchidej. Dejte se doprava a ke stromu, po chvílí přijde Amazonka a vstoupí do skrýše. Použijte tlačítko a dostanete se také dovnitř.


Amazonky vás hodili do vězení, spolu s vámi je tu chlápek, který vypadá, že je tady roky, ale není to tak a dokonce je šťastný, že je vězněm (všichni víme k čemu jsou muži dobří pro Amazonky :-) ). Dejte si s ním pokec a dostanete loutku (HANDPUPPET). Po chvílí přijde Faye a spolu s ní se dostanete k Amazonkám. Dostanete od nich úkol, najít jejich královnu Azuru. Vraťte se k Bobovi a dejte mu orchidej a pak si kupte od něho síť (NET). Zpět ke Crash site, použijte síť na vodu a vylovíte parfém (PERFUME), které dejte Naomi, odměnou pro vás budou nůžky (SCISSORS).


Dejte se k lenochodovi a použijte na něho nůžky, získáte tak chlupy (SLOTH HAIR). Zpět do vesnice a pokecejte se šamanem o léku proti vyrážce. Dejte mu COCONUT HALVES, SLOTH HAIR a VACUUM CLEANER, šaman z těchto ingrediencí vytvoří lektvar (POTION). Dejte se zpět k jezírku a chyťte mouchu (BEETLE), lektvar dejte Budovi a dostanete peníze. S penězi se vraťte k Bobovi a kupte si od něho desku (RECORD), pak si zajděte do Flody a položte desku na gramofon v knihovně a naskočte na výtah, který vás odveze do tajného části budovy.


3. část


Tak jo, jste v podzemní základně šíleného doktora Ironsteina, od místa startu se dejte doleva ke skladišti, kde prozkoumejte krabice - získáte tak otvírák na konzervy (CAN OPENER). Otvírák použijte na otevření konzervy se psím žrádlem (DOG FOOD). Dejte se nyní doprava a jděte, dokud se nedostanete k požárnímu východu. Jděte do východu, v laboratoři seberte sérum (SUPER  WEENIE SERUM), které použijte na otevřenou konzervu se psím žrádlem.


S otráveným psím žrádlem se dejte od požárního východu doprava a dejte ho vojákovi a pak ho vyprovokujte a nakonec ho majzněte. Tak, nyní se vraťte ke vchodu do Flody a na místě, kde seděla sekretářka, seberte tužku (PENCIL), pak se vraťte do místa, kde jste sejmuli vojáka a vstupte do dveří. Ze stolu seberte NOTEPAD a použijte na něj tužku, čímž získáte kód k sejfu.


Běžte ven a dejte se doprava, kde si pokecejte s vojákem, kterému dejte dopis, pak se dejte levými dveřmi a podívejte se na rozpis služeb (DUTY ROSTER) a pak pravými dveřmi do místnosti. Uvnitř odsuňte skříňku a pomocí získaného kódu otevřete sejf. Seberte klíč (PADLOCK KEY) a nákresy k raketě (ROCKET PLAN).


Vyjděte ven a dejte se doprava k posledním dveřím, tam si dejte pokec s Henrym a pak ho pošlete podle rozpisu služeb do kuchyně. Otevřete dveře, vezměte knihu,  nožem ji otevřete a  uvnitř najdete klíč. S klíčem se dejte zpět do laboratoře, pak po schodech nahoru a tam otevřete zamčené dveře. Tak - tímto jsme osvobodili Azuru. Spolu s Azurou se dejte do vstupní haly, schovejte se u figuríny manekýnů a až projde stráž, tak si s Azurou dejte pokec, dozvíte se o kombinaci zámku. Otevřete zámek a vyjděte ven, Azura se již o sebe postará a vy se dejte do skladiště, kde pomocí klíče (PADLOCK KEY) otevřete krabici. Uvnitř seberte raketový motor. Vraťte se k Amazonkám a odměnou za osvobození jejich královny dostanete roh (TYRANO HORN).


Bohužel Ironstein opět zasáhl a je čas se vydat do starobylého chrámu.


4. část


Dejte se k jezeru a pokecejte s převozníkem, dejte mu návnadu (BEETLE), pak požádejte o převoz. Na druhé straně vlezte do chrámu a projděte 1. patro. Zatřeste s mumií, ať z ní vypadnou všechny její kosti. Seberte kosti a vraťte se ke vchodu, pokud byste narazili na myš, tak jí dejte sýr. Až se dostanete ke vchodu, tak položte kostěnou ruku do výklenku a vsuňte ji do zdi, hoďte tam minci a pohněte s kostí. Dveře se otevřou a vy se dejte jimi dovnitř.


Uvnitř odpovězte na otázku (odpověď je “člověk”) a pokračujte hlouběji do chrámu. Potkáte zde zombie, se kterou si pokecejte ohledně otevření sarkofágu. Seberte obvaz (MUMMY WRAPPINGS) a pak opět pokecejte o otevření.


Získaný obvaz spojte s kostěnou rukou a získáte tak pochodeň. Otevřete sarkofág a seberte korunu a nožem uřízněte liánu. Sarkofág zavřete a odsuňte stranou, projděte novými dveřmi dál. Použijte nůž na smůlu a seberte ji. Do smůly namočte baseballovou pálku a seberte další smůlu. Zatlačte na chrlič (FOUNTAIN HEAD) a získáte drahokam (BLUE JEWEL). Pokračujte dál a pokecejte s visícím lanem a pak se dejte doleva k sošce. Použijte loutku (HAND PUPPET) a seberte STONE DISK ze sochy.


Vraťte se zpět, kde zatáhněte za páku, čímž se dostanete do hlavního sálu. Běžte do prostředních dveří. Použijte STONE DISK na kolík (SPINDEL) a ještě liánu (VINE). Dejte se zpět do sálu a pak doprava, kde natáhněte liánu na druhý STONE DISK a použijte basebalku na páku. Vlezte otevřenými dveřmi dovnitř, kde seberte krumpáč (PICKAXE) a dejte se zpět. Než odejdete, tak zavřete pomocí pálky dveře. Dejte se jedinou cestou do jeskyně, kde se nalézá krápník, použijte na něj krumpáč. Krápník se rozbije a vy si můžete sebrat kamínek, který použijte na zapalovač. Zapalte louč. 


Dejte se zpět do hlavního sálu a pak doleva, kde použijte louč na hada a vstupte do bludiště. Tam najdete Iana. K jeho osvobození je nutné aktivovat páku, pak si s ním pokecat, aby rozvázal provaz. Opět zatáhněte za páku, tímto jsme osvobodili proradného Iana. O kousek dál najdete mrtvolu s ID kartou a šutrem a nakonec u vodopádu seberte klacek (BIG STICK). S klackem se vraťte zpět do místa, kde jste zničili krápník a použijte krumpáč na stěnu jeskyně a pak klackem vypáčit sarkofág. Uvnitř najdete ceremoniální masku, na kterou použijte obvaz, čímž ji vyčistíte. Vraťte se do místa odkud jste našli Stone disk, tam najdete mrtvého Iana a vedle něho je druhý kámen. Oba šutry spojte pomocí smůly.


Dejte se do hlavního sálu, pak levými dveřmi k laserovému paprsku. Použijte masku na hlavu ještěra, čímž můžete projít do pokladnice. Tam uvidíte drahokam, na který použijte lepivé pálky (STICKY BAT). S drahokamy se dejte k vodopádu, kde je použijte na oči ve zdi a pak projděte dveřmi napravo. Dále použijte slepený klíč (STONE KEY) na sochu a budete vpuštění dolů do bludiště.


Zde se setkáte s krysou, které postupně dávejte sýr a potvora vás zavede do trůnního sálu. Odtud pokračujte k puzzle, ke zdolání stiskněte na 2. symbol zleva ve spodní řadě a 3. symbol zleva ve druhé řadě, čímž se otevřou dveře. Uvnitř si pokecejte se strážcem, kterému předejte korunu a na oplátku si seberte lebku a vraťte se zpět do trůnního sálu. Zde zatáhněte za panel po obou stranách trůnu a pak použijte židli.


5. část


Seberte šálek (MUG) a mlaťte do dveří tak dlouho, dokud si pro vás nepřijde záchrana. Vydejte se do obchodu a kupte si alkohol, ale musíte mít ID kartu. Alkohol nalijte do raketového motoru a odletíte.


Po přistání se dejte doprava, kde seberte větev a vylákejte dinosaura. Dejte se doleva a až se přiřítí masožravý dinosaurus, tak použijte roh (TYRANNO HORN). Nyní shlédnete souboj robota se zmutovaným dr. Ironsteinem. Seberte pistoli (DINO RAY GUN) a střelte do něho. Bohužel to vykryje, řekněte Faye, aby otočila zrcadlo, opět vystřelte. Bohužel i tentokrát se nepovedlo, pokecejte se Sparkym a řekněte mu, ať si nasadí masku a vystřelte, tentokrát to slízne Ironstein. Nyní si dejte šlofíka a užijte si to s královnou amazonek Azurou.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.