1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Freedom Fighters
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Freedom Fighters - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.A. Počáteční rady


Snažte se plnit vedlejší úkoly, za to je docela dost Charisma pointu a také léčte raněné civilisty.

 

Také se podívejte před zahájení mise na briefing všech misi a plňte ty mise, které vedou k získání výbušniny nebo zničení helipadu.


Hru lze SAVEovat pouze u kanálu.


Váš zbrojní arzenál je složen, kromě granátu, také z jedné pistole a z jedné velké zbraně.


Při střelbě používejte precizní zaměřování (pravé tlačítko myši).


Používejte výhradně Assault rifle, munici do ostatních zbraní zřídka najdete.B. Zbraně


1) Hasák


Počáteční zbraň, kromě mlácení Rusu se také používá na otvírání poklopu od kanálu a bran.


2) Pistole


Skvělá zbraň, velmi přesná, pokud chcete někoho najisto sejmout, tak s touhle pistoli v pohodě na několik ran sejmete i toho nejsilnějšího, pokud budete mířit na hlavu.


3) Revolver


Bubínkový revolver je velmi silný, ale má pouze 6 kulek, což nutí neustále nabíjet, proto nedoporučují vůbec používat.


4) Shotgun


Pouze na blízko, jinak docela ujde proti velké skupině nepřátel.


5) Assault rifle


Nejlepší zbraň ve hře, vysoká kadence i účinek, munice je vždy k dostání.


6) Submachine gun


O trochu větší kapacita zásobníku než Assault rifle i větší účinek, ale bohužel je velmi nepřesná a munice skoro není k dispozici.


7) Machine gun


Tak tuto zbraň budete velmi těžko získávat, neboť jejím majitelem je těžkooděnec, který reaguje pouze na výstřely do hlavy.


8) Sniper rifle


Munice je žalostně málo, jde o jednorázovou zbraň, spotřebujete veškerou munici. Je velmi přesná, zaměřujte pomocí optiky přímo na hlavu.


9) Rocket launcher 


Také jednorázová zbraň, pomocí této zbraně zničíte tank a dokážete samozřejmě sundat i vrtulník.


10) Grenades/ Molotov Cocktails


Vrhací zbraně s velmi vysokými stupni poškození, u granátu je to jasné, hodíte do chumlu a Rusové se rozutečou, ale tlaková vlna je shodí na zem, takže můžete využít chvíle, kdy jsou na zemi a zabít je samopalem. Molotov má stejné využití, ale jenom po dopadu ihned spáchá to, co má.  Pokud budete zdrhat, tak hoďte za sebe molotov a nepřátelé vběhnou do ohně.

 


C. Návod


Level 1 : Soviet Domination


a) Manhattan InvasionPo shlédnutí intra se rychle schovejte před ruským vrtulníkem, běžte s hasákem ven a zmlaťte tam ruského vojáka. Utíkejte za Jonesem (chlapík v brýlích), stane se pro vás průvodcem v této misi, takže ho následujte. Jones vám otevře dveře a zabije nepřítele, seberte mu pistoli, spolu s ním se dostanete k vrtulníku, který bohužel odlétá i s Tropem. Pokračujte dále po schodech dolů a střelte do sudu, při cestě dolů se zraníte, proto vám Jones řekne ať si vezmete lékárničku. Po ulicích následujte stále Jonese, zavede vás k freedom fighterovi, kterého vylečte, spolu s ním se dejte do budovy, kde si seberte a připravte si molotov koktejl. Vyjděte ven a hoďte Rusům nějaké koktejly na přivítanou. Celá parta se dostane k poklopu od kanálu, pomocí hasáku ho otevřete a vstupte dovnitř.b) Rebel BaseZde je vaše hlavní základna, podívejte se na mapu u stolu a máte na výběr 2 budovy  - policejní stanici a poštu.


c) Policejní stanice - 1. část


Začneme zde, jděte po ulici až k náklaďáku, kde poblíž stojí policajti, dejte si s jedním pokec, ale nechoďte dál, seberte C4 na zemi a vraťte ke kanálovému poklopu a vyberte si poštu.


d) Pošta - 1. část


Dejte se dle mapy k plynové stanici, tam běžte do místa, kde jsou dvě obrovské nádrže, tam by se mělo ohlásit jako "place C4", tak tam položte výbušninu a zdrhejte pryč. Takto tedy vyřadíme snipery.

e) Policejní stanice - 2. část


Opět se vraťte k náklaďáku a policajtovi, ten vám řekne, že je výhodnější jít podchodem, takže se tam dejte, cestou zabte chlápky a na druhé straně podchodu je další policajt a řekne vám, abyste se skrčili a šli podél zdi do garáže, tam zabte chlápky a seberte jim samopaly. Dejte se ke dveřím, pak po schodech nahoru. Nahoře je místnost zaplněná bednami, zabte vše, pak se dejte po schodech úplně nahoru, v jedné místnosti se nachází velitelka freedom fighteru, kterou osvoboďte, ona vás zavede k vlajce, kterou máte stáhnou a vyměnit za americkou.


f) Pošta - 2. část


Isabela vás zavede k dočasné bázi, uvnitř ji následujte a ona vás seznámí s misí a také s Charismou, hned si můžete naverbovat 2 chlápky v místnosti, kde je Isabela, s nimi se dejte po schodech dolů. Cestou přes dvůr zabte vše, dle mapy se dejte k poště. U pošty se dejte k zadní části, tam zabte všechny nepřátele a vnikněte dovnitř budovy, po schodech nahoru, až do místa, kde je Troy, osvoboďte ho a dejte se s ním na střechu, kde pověste vlajku.


Level 2 : In a New York Minute


a) Rebel BaseZde se si prohlédněte mapu. Na výběr je Hotel, Fire Station a Harbor.


b) Hotel


Začneme zde, vylezte ven a dejte se k parkovišti, vemte si 2 chlápky a spolu s nimi zabte ruské útočníky. Z místa, odkud Rusové přicházejí, můžete vidět nadupanou ruskou obranu, zde bych nedoporučoval frontální útok, ale kousek napravo je otevřené okno, pomocí beden se dostanete dovnitř, kde zabte chlápky. Na chodbě se dejte první průchodnou chodbou, kde naleznete raněného civilistu, toho vylečte, pokračujte tiše okolo tanku k budově naproti a uvnitř najdete snipery, které zabte a pomocí jejich zbraně zabte chlápky z nadupané obrany. Po jejich vybití se tam vydejte a vstupte do restaurace, seberte C4, pak se dejte zadními dveřmi, pak přes plot k vězňům, osvoboďte je a dejte se ke kanálu (libovolnému). Za každého vězně je +15 Charisma. Vraťte se do místa, kde byli vězni a pokračujte cestou k hotelu, zabte vše, pak se uvnitř dejte po schodech nahoru, ale pozor  - předtím než se bezhlavé vrhnete pověsit vlajku, musíte za rohem zabít elitního Rusa, pak  teprve můžete v klidu pověsit vlajku.


c) Harbor


Dalším klíčovým místem je Harbor, hlavně je tam Helipad, ze kterého vylétá útočná helikoptéra.


Naverbujte si vojáky, uvidíte před sebou barikádu a za ní je cesta k helipadu, ale nejdříve utíkejte k zelenému kontejneru, kde jsou vidět schody, po nich se dejte nahoru a chopte se kulometu, zabijete tak nepřátele, kteří se zabarikádovali na ulici, která vede do skladiště (Warehouse). Po jejich vybití začněte bojovat na barikádě, která vede zas do helipadu, probojujte se dovnitř a tam naleznete Helipad, položte C4 a utíkejte k druhé barikádě, kterou jste již předem zmasakrovali, pokračujte dále k Warehouse, projděte několik místnosti, a stále zabíjejte, dokud nedosáhnete místa s vlajkou.

d) Fire StationTakže, pokud jste zničili Helipad, pak máte v této misi o jeden problém méně. Dejte se k mostu tou nejkratší cestou, během této procházky na vás čeká tlupa nepřátel, až se tedy dostanete k mostu, tak sejděte po levé straně, kde je strmá cesta dolů, běžte k pilířům a hoďte tam C4, od vagónu se dejte na opačnou stranu, než jste sem slezli a po bednách se dostanete nahoru a jste na druhé straně mostu. Probojujte se přes tvrdou Ruskou obranou až ke stanici, kde na její střeše pověste vlajku.Level 3 : Breaking Free!


a) Rebel BaseZde můžete navštívit tato místa : Warehouse Distrikt, Power Plant a Movie Theater.

b) Movie Theater


Tradičně začneme misi, která obsahuje Helipad, který chrání elektrárnu. Naládujte si vojáky, pak se s nimi dejte přes park, jděte podél dřevěného plotu,  použijte škvíry v plotě a odtud odstřelujte Rusy za barikádou. Po jejich vybití pokračujte podél plotu k dalším freedom fighterům, uložte si hru u kanálů a jděte se se všemi do budovy a utíkejte khelipadu. Pak se dejte po schodišti dolů a položte u vrtulníku bombu, poblíž helipadu je vchod ke garážím s fightery, vchod do kanálu a několik lékárniček. Pokračujte na druhý konec garáží, a jste před vchodem do kina, na ulici si trochu zastřílejte, pak se dejte k další barikádě a prostřílejte se dovnitř. Při vniknutí do zadní části kina je možno vidět díru ve zdi a poblíž stojí ruský voják, toho zabte a vlezte dovnitř, pokračujte touto zkratkou k dalším fighterům, kteří bojují. Vylezte na zelený kontejner, nahoře je kulomet, se kterým postřílíte Rusy, bránicí zadní vchod do kina, po jejich vybití se probojujte na střechu.


c) Power PlantPokud jste zničili helipad v Movie Theater, pak můžete tuto misi bezpečně dokončit. Nejdříve si naverbujte vojáky, pak vylezte po ruském náklaďáku na střechu a projděte střechou až do místa, kde je ruská barikáda. Odtud není problém po rusech házet granáty. Pak sejděte po schodech dolů a dejte se naproti k místu, kde jsou 2 ranění ruští vojáci, ty si můžete naverbovat. Pokračujte uličkou, která je za nimi, pak po bednách nahoru a probojujte se k další barikádě, po 3. barikádě se dostanete do místa s dalšími fightery. Poblíž je zborcená budova, vlezte tam a zabte snipera, slezte po bednách dolů na dvůr, kde můžete vidět rozvodnou věž, zabte vše, pak položte C4 a utíkejte odtud ke kulometu u vchodu, pomocí něhož zabte přicházející nepřátele. Jděte ven, odtud rovně ke zborceným zdem, projděte jimi, zabte co se dá, pak vlezte do zničeného školního autobusu, budete tak chránění před bazukářem, který stojí v zákopu. Pokračujte dále cestou, až do místa, kde je díra v plotě, přelezte zeď, probojujte se na dvůr elektrárny, pak na další dvůr, poblíž jsou již dveře do komplexu, uvnitř se probojujte k vlajce.


d) Warehouse DistrictPo kanále si naverbujte chlápky, dejte se k mostu a položte tam bombu, ihned přeběhněte na druhou stranu, u rozcestí se dejte nejdříve doleva, cestou minete schodiště, které vede nahoru ke kolejím, potom pokračujte k molu, zabte vše, pak dojděte k vězňům, ale neotvírejte dveře, protože jsou pod proudem, naproti dveřím je generátor, který odpalte pomocí C4, nyní můžete v klidu otevřít dveře a zavést vězně do kanálů.


Vraťte se do místa se schody vedoucími ke kolejím, vylezte nahoru, pak podél kolejí k prknům, po kterých se dostanete do budovy, probojujte se dolů, zabte všechny nepřátele, ale zatím vlajku nechte být a jděte ke druhému mostu, položte tam bombu a pak teprve se vraťte k vlajce.Level 4 : Desperate Revenge


a) Rebel BaseVe zprávách můžete vidět chyceného Troye Stona, kterého po jeho projevu zabijí. Vašim dalším úkolem je zabít generála soudruha Tatarina.


b) Naval BaseIhned zabte 3 chlápky poblíž kulaté budovy, seberte jim samopaly a dejte se dovnitř budovy, kde poblíž větráků zabte snipera, běžte ven. V této misi nemusíte dělat hluk, ale je to velmi náročné, neboť máte doporučenou sniperku a velmi málo munici, proto doporučují se samopalem prostřílet se ke dvěma věžím poblíž vody, u jedné věže je žebřík vedoucí nahoru, kde zabte snipery, pomocí sniperky zaměřte na dům, kde je balkón, tam se prochází Tatarin, zabte ho a ihned utíkejte po žebříků dolů, cestou se schovávejte, jinak vás sejme vrtulník, vašim úkolem je doběhnout zpátky k lodi.  Level 5 : Rebel Base


Sewers Rebel BasePři cestě zpět do kanálu na vás promluví generál Bulba, sesbírejte co se dá, pak zabte chlápky schované za bednami, projděte přes vodu na druhou stranu. Dál již není problém projít kanálem, jediné na co si musíte dávat pozor, jsou chlápci s kulomety, kteří mají super brnění. Probojujte se do místa, kde již na vás čekají vaši přátelé.


Level 6 : Winter Revolt

a) Rebel base


V bázi se podívejte na počítač a můžete navštívit High School (střední školu) a TV station (televizní stanici).b) High SchoolJděte po ulici až k rozcestí, pokud se podíváte na mapu, tak uvidíte, že na levé i pravé straně jsou poklopy od kanálu. Dejte se po levé cestě k poklopu, naberte si síly v budově poblíž kanálu, pak se s nimi dejte k parku, držte se více nalevo, aby na vás nemohly kulomety, probojujte se přes barikádu, položte bombu na generátor a osvoboďte vězně, které ihned odvezte do kanálu. Pak se s celým týmem dejte k vedlejší barikádě, opět to tady pozabíjejte a vlezte předními dveřmi do školy. Probojujte se přes tělocvičnu až do místnosti, kde na tabuli uvidíte Merry Xmas Yankee, vylezte ven, a podél římsy až k vlajce.c) TV StationV této misi pokud chcete, můžete obejít barikádu a napadnout ji zezadu, ale to by nebyla sranda, takže doporučují frontální útok, probojujte se až do místa, kde uvidíte televizní stanici, ale nechoďte moc rychle k bráně, ale v první barikádě před stanicí se dejte malou uličkou ke zničené budově, tam naleznete civilistu. V budově naproti té, kde byl civilista, je bazuka, tu seberte, dejte se směrem ke dveřím do stanice, přijede tank - na dvě rány z bazuky ho sejmete,  bazuku si nechte a vlezte do budovy. Hned u vrátnice je těžkooděnec, bazuka ho ihned sejme, seberte si jeho kulomet a zabte chlápky, kteří začnou běhat po schodech dolů. Sesbírejte co se dá, pak se dejte po schodech nahoru, úplně nahoru až do místnosti s rozbitým oknem, projděte jím a pověste tam vlajku.Level 7 : On thin Ice


a) Governor´s Island : Boat Landing - 1. částPo shlédnutí animace uvidíte neúspěšný útok, sesbírejte co se dá, pak obejděte loď, seberte lékárničku a rychle přebíhejte mezi trosky vrtulníku, musíte se dostat k troskám, které jsou nejblíže kulometným věžím, odtud - pokud chcete - můžete pomocí samopalu zabít obsluhu kulometu, jinak po troskách se dejte k posledním ledové kře, kde na zemi je bazuka, s ní odstřelíte kulometnou věž. Naberte si vojáky a běžte směrem k ostrovu, zatím nemáte výbušniny, takže najděte první kanál a běžte do lokace Munition Depot.b) Munition Depot - 1. část


Na mapě se podívejte, kde je sklad s C4, dejte se tímto směrem a radši neprovokujte moc Rusy, ve skladu seberte C4 a vraťte se zpátky do kanálu.


c) Governor´s Island : Boat Landing - 2. částDejte se směrem k ventilační budově, zabte snipera, který je uvnitř a položte C4 poblíž větráků, po výbuchu dostanete posily a můžete se bezpečně probojovat k vlajce.d) ArtilleryS posilou se vydejte směrem k dělostřelectvu, zabte obsluhu a na obě děla položte bomby. Další cíl je helipad, dejte se směrem k plošině a zničte ji, od helipadu se dejte do budovy, která je naproti a sundejte vlajku.


e) Munition Depot - 2. částPokud jste zničili helipad, pak máte klid v této misi, probojujte se k budově Supply Hangar, zabte vše a v jednom skladu je cesta vedoucí na mini dvorek s vlajkou.f) DocksProbojujte se až k Troop Transport Helipadu, položte tam C4, dejte se odtud k severní části mapy, proběhne tam bitva mezi obřími kontejnery, ale nakonec se dostanete ke vchodu do budovy, opět se vydejte na střechu a sundejte vlajku.g) Fort JayPokud jste úspěšně sbírali Charisma pointy, pak nyní po vašem boku bude bojovat 12 vojáků, takže od místa startu se dejte doprava, abyste se vyhnuli kulometu, běžte směrem ke zřícenině domu, pak vylezte po žebříku nahoru, zde by měl být kulomet, kterým pokropte okolí. Po uklidnění situace se dejte k přední bráně, ale nejdříve zabte dva těžkooděnce ve střílně u vchodu do pevnosti. Uvnitř se držte po obvodu, dokud nedorazíte do vězení, kde osvoboďte Isabelu, s ní se dejte novými cestami ke všem čtyřem vlajkám.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.