1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: Azure Sheep
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Half-Life: Azure Sheep - návod

Pokud jste si koupili Half Life:blue shift a zdá se vám, že na tu cenu je poněkud nekvalitní, pak je zde náhrada, která je dokonce zadarmo !  Jde o Add-on a najdete ho na aadrese :   (http://www.halflifeitalia.com/azuresheep/). Je mnohem zábavnější a snad i lepší než všechny  komerční verze Half Life. Hra opět navazuje na příběh v Black Mesa, nyní jste členem ochranky (muži/ženy v modrém), máte za úkol utéct z Black Mesa  s Kate. Kate se stane vaši nepostradatelnou partnerkou, její smrt = konec hry. Setkáte se zde s Gordonem a Adrianem, kteří plní své úkoly, navštívíte známa místa z původních her. Tato hra je naštěstí více o zabíjení, takže žádné zběsilé skákání po malých ostrůvcích v Xen (Xen si taky užijete !), nebo pobíhání sem tam, kvůli nějaké obří obludě.


Jediné co potřebujete je Half Life verze 1.1 0 6 a pak už jen fúra času. A. Zbraně


1) Tyč


Popis : základní zbraň proti bednám a Headcrabům.


2) Med-kit pro Kate


Primární mód (PM) : léčí Kate

sekundární mód (SM) : zjišťuje zdravotní stav Kate

Popis : velmi cenný předmět, s tímto můžete léčit zraněnou Kate,  Šetřit !


3) Pistole


PM : střílí velmi přesně, ale za to pomalu

SM : velmi rychlý, ale nepřesný

Popis : zbraň, která se dá použít i ve vodě, na střední vzdálenost dobrá.


4) Pistole černého komanda


PM : střílí velmi přesně, ale za to pomalu

SM : velmi rychlý, ale nepřesný

Popis : toto už je mnohem lepší než původní pistole, mnohem rychlejší a účinnější.


5) Revolver


Popis :velmi silná šestiranná pistole , skolí každého na 2 výstřely, munice do ní je velmi vzácná.


6) Brokovnice


PM : jeden přesný výstřel na střední vzdálenost

SM : 2 výstřely, ale za to velký rozptyl!

Popis : výhradně na blízko !


7) Samopal


PM : střílí obyčejné kulky

SM : vystřelí účinný granát

Popis : nejpoužívanější zbraň ve hře (dokud nenarazíte na lepší), munice je vždy dostatek.


8) Kuše


PM : jeden velmi účinný výstřel

SM : možnost použití optiky, která opět zpřesní výstřely na citlivá místa

Popis : co by to bylo za 3D bez zástupce sniperky, perfektně splňuje heslo “Jeden výstřel, jeden mrtvý“.


9) Samopal černého komanda


PM : střílí obyčejné kulky

SM : vystřelí účinný granát

Popis : toto je nejlepší zbraň ve hře, používá stejnou munici jako samopal, ale má mnohem větší kadenci !


10) Bazuka


PM : trajektorie střely je přímka

SM : aktivuje se laserový zaměřovač, který umožňuje částečně ovládat střelu

Popis : velmi účinná zbraň proti tankům a vrtulníkům, munice do ni je vzácná.


11) Muškomet


PM : střílí samonaváděcí mušky

SM : vystřelí dávku mušek

Popis : oblíbená zbraň vHalf lifu, díky nekonečné munici a možnosti střílet i za roh.


12) Granát


Popis : obyčejný granát, který je účinný proti velké skupině.


13) Laserová mina


Popis : v singleplayer na nic, ale v multi je to už jiné. Po připnutí na zdi se aktivuje modrý paprsek, pokud je přerušen, mina vybouchne.


14) Žabka


Popis : totéž, co blechy v původním Half life, účinné pouze na lidi.


15) Balíček výbušnin


PM : jeden balíček výbušnin

SM : možnost házet více balíčku

Popis : velmi účinná výbušnina, pokud jich tam hodíte víc, tak to udělá BUUUMMM.B. Počáteční rady :


- ze začátku ještě nemáte ochranný oblek

- pokud dojde k bitce, tak Kate radši nechte vzadu

- proti vám stojí obyčejné komando (známe z původních dílů), černé komando a monstra

- postavy Gordon Freeman, Adrian Shepard a Kate nesmí během vaši pařby zemřít ! Proto      je chraňte. 


C. Mise :


1) Work; Work; Work


Budík vás vzbudí v 8:00, je čas do práce. Ze skříně seberte pistoli, helmu a vestu. Opusťte pokoj. Jste na chodbě, jděte doleva, pak doprava, cestou mihnete záchod. Pokračujte chodbou až na levé straně uvidíte EXIT. Projděte EXIT, pak doprava, ještě jednou doprava, po schodech dolu a následně projděte skrz dvojitými červenými dveřmi a jste venku. Jděte do strážnice, kde si stoupněte vedle strážkyně a čekejte, události brzy přijdou. Skrz okno můžete vidět přijíždět Gordona Freemana v jeho sporťáku. LOADING.


O několik hodin později jste ve strážnici sami, najednou uvidíte 2 létající obludy, dále 2 vrtulníky a nakonec se jeden zřítí a zabije to jednoho vašeho kolegy. Dveře jsou otevřeny, seberte pistoli po kolegovi, objeví se 2 alieni, takže je zabte. Zpátky do báze, cestou sbírejte munici a uvidíte animaci, kde Kate je obklíčená alieny. Projděte to zpátky, až narazíte na dveře D-AL-102, to je váš pokoj, kolega je mrtvý, takže se napakujte jeho vybavením. Opusťte pokoj a nyní doleva, doprava pak můžete navštívit toaletu, uvnitř jsou dva zombíci a munice. Zpátky na chodbu, nyní doleva, v místnosti D-AL-300 je mozkoškrabka,  D-AL-201 jsou munice, až dorazíte do místnosti D-AL-2001, jděte rovně, pak doleva, skrz zeleno-modré kovové dveře. Jděte doprava a po schodech. LOADING.  


Jděte po schodech úplně nahoru, až narazíte na otevřenou výtahovou šachtu, odtud se dejte do kovových dveří nalevo od vás. Jděte chodbou, cestou zabte pár sonických psů, u první křižovatky se dejte doleva, doprava, vstupte do "Target Range Access", je zde spousta munice a granáty. Opusťte místnost, nyní doprava, pak doleva až ke šedivým, kovovým dveřím, uvnitř je “Cafeteria”  se spoustou munice a alienů. Opusťte místnost a jděte do RESTROOM, naleznete zde tágo, což je obdoba nože/francouzák atd. Až to tady vybrakujete, tak pokračujte chodbou, na konci chodby doleva, pak ještě doleva a LOADING.


Jste ve velké místnosti, jděte po schodech dolů a za zeleným gaučem naleznete brokovnici, munici a granát, pozor  na záda, budou tam 4 alieni. Opusťte místnost, zpátky nahoru a dejte se k šedivým kovovým dveřím. Uvnitř je místnost s videohrami, na zemi je tělo s municí a lékárničkou. Vraťte se na chodbu  a jděte až nakonec, kde je sítnicový skener  a pokračujte až k výtahu. Výtah je mimo provoz, takže opět postaru, tedy poklopem ve výtahu, se dostanete dolů. Dole na vás čeká Headcrab a zmutovaní lidi, vašim úkolem je dostat se za barely, kde jsou schovaný dveře, za nimi na vás čeká LOADING.   


2) I'm Coming Cate


Jděte podél chodby, vlevo za dveřmi na vás čekají první vojáci, i oni budou po vás střílet, po jejich vybití se dostaňte do malého tunýlku, dále přes most a další tunel, kde najdete APC, pokud k němu půjdete, tak se vzadu otevřou dveře a vyběhnou vojáci. Jděte doprava, kde se dostanete k trucku. Na konci tunelu je věž, která vás vždy zabije, proto se držte za autem, musíte doběhnout k železným dveřím. Za nimi je headcrab a Health Terminal. Na levé stěně od Terminal je větrací šachta, která vás zavede k LOADING mřížím, které je nutné rozbít. 


Po LOADING, vyšplhejte po žebříku nahoru (dole nic není) a jděte podél skály, cestou se setkáte s vojákem, dále věžičkou a nakonec žebřík. Opět rozbijte mříž a uvnitř na vás vyskočí headcrab. Ve větracích šachtách si hlídejte záda, až vylezete z šachet, tak vydejte doleva, kde je obluda, která chrlí jed, stále za nosem se dostanete do místnosti se 2 věžemi, za nimi je opět šachta atd., nakonec se dostanete ke dveřím, které vedou do parkoviště, kde je tank (stačí zničit kulomet), sítnicový skener a 2 vojáci. Jedinou cestou se dostanete do místnosti, kde je laserová mina a spousta barnaclu, po jejich vybití si doplňte zdraví, energii zatím nemůžete (ještě nemáte oblek).


Na konci chodby na vás čáka laserová past (pokud na ni šlápnete, aktivujete tím věže) a Tolkienovy 2 věže, naskočte na vlak. Cestou na vás čekají laserové miny, věžička, mrtvola se spoustou munice. Na konečné vystupte a dejte se do šedivých dveří, za nimi  - pokud se vydáte doleva - je Health Terminal, jinak se dejte rovně až kLOADING.


3) Black Mesa Entrance


Podél chodby se dostanete k červeným dveřím, za nimi je schodiště a plivací obluda, po schodech úplně nahoru, až se dostanete ke strážkyni, dveře otevřete tlačítkem. Za nimi je malé bludiště, některé dveře se dají otevřít, ale většinou neobsahují moc cenného, musíte najít místo, kde jsou 3 věže s laserovými paprsky. Až je zničíte, tak se dejte po schodech nahoru. Dejte se doleva až se dostanete ke dveřím SECURITY  7G, za nimi je zavěšený most, dostaňte se na druhou stranu. Cestou se setkáte se 2 alieny a výtahem, do výtahu nechoďte, ale dejte se chodbou dále, někde uprostřed cesty se propadnete - LOADING.


Setkáte se s Gordonem (pokud jste hráli původní Half-life, tak se tady určitě neztratíte). Setkáte se zde poprvé s neviditelnými ženami (jde do tuhého), po jejich vybití běžte nahoru, kde pákou otevřete bránu, Gordon vyběhne dovnitř a dál už to znáte z Half-life. Běžte za nim, vraťte se zpět, kde na vás čeká komando, zabte je a opět se vraťte tam, kam šel Gordon (dveře jsou nyní otevřené), za nimi je Health Terminal, dejte se jedinou cestou, po cestě se setkáte se dvěma vojáky, na konci chodby jsou 3 dveře a Health Terminal, můžete jít do Hazardous Machine, kde uvidíte Gordona ve drtičce, my se však vydáme jedinými dveřmi dál - LOADING. 


Běžte až nakonec chodby, kde jsou dveře, za nimi je budova, v okolí pobíhají 2 vojáci. Vy se musíte dostat dovnitř. Uvnitř jsou dveře na přístupové karty, do nich se nemůžete dostat, cestou uvidíte červený žebřík a o kousek dál jsou otevřené dveře se 4 alieny. Dejte se po žebříku nahoru ke střeše, obejít až se dostanete ke 3 šachtám A, B a C. A je otevřená, takže dovnitř. Stále dolů, až se dostanete na dno, kde jsou zamřížované dveře, jděte k nim, avšak vlevo se otevřou dveře do šachet a z nich vyskočí headcrab, zabte ho  a jděte opět šachtou dolů. Nakonci šachet rozbijte mříž. Nyní byste měli vidět spoustu těl komanda, až se k tělům přiblížíte, tak mrtvoly povstanou, dejte se pak dveřmi po schodech dolů až se dostanete do místnosti s bednami a výtahem. Výtahem sjeďte dolů, kde na vás již čeká Brutus. Projděte dveřmi, kde na vás čeká tunel a souboj 2 věže versus 4 alieni a Brutus. Jděte dále, až se dostanete do další části tunelu - LOADING.


Zde je APC a 3 vojáci, doplňte si munici a zdraví, neboť za chvílí na vás čeká tuhý boj. Běžte na konec chodby, kde se automatický otevřou dveře a uvnitř je parkoviště a aspoň 5 komando (pěkně tuhá bitva, pokud máte nastavenou Hard). Po vybití se dejte dveřmi do další části, zde se setkáte se 3 vojáky. Stále rovně se dostanete do místnosti, kde je spousta sloupů a detektor kovu (tato část paroduje film MATRIX), střelte do skla, čímž  sjede první kulomet, zničte ho, nyní musíte doběhnout na konec chodby, kde jsou dveře, ty jsou ale zavřené, rychlé se otočte, neboť se na vás vyřítí 3 komanda, po zabití se dveře otevřou a vy se dostanete dál - LOADING.


4) Walking To Black Mesa Inbound


Následujte chodbou, až se dostanete ke dvěma vědcům a z okna uvidíte 3 sonické obludy, běžte za nimi, poblíž těch oblud je automat a pití, takže si můžete doplnit 20 hitpointů. Nyní se dostaňte na druhou stranu, kde na vás čekají alieni. Zabte je, pak se vydejte dveřmi. Cestou potkáte zombíka s headcrabem, pokračujte dokud nenarazíte na most s vědcem, pokračujte. Nakonec se dostanete do velké místnosti se železnici, opět se musíte dostat na druhou stranu. Pomocí žlutého tlačítka se vysune most a vy se tak dostanete na druhou stranu až k výtahu. Vlezte dovnitř, až se dveře opět otevřou, dejte se okamžitě doleva, kde je další výtah, opět nastupte, sjeďte dolů, kde na vás čeká komando. Uvnitř musíte najít dveře s označením B8, uvnitř zničte bedny, čímž odhalíte žebřík. Pokračujte, dokud nedojdete do mini bludiště s neviditelnými ženami, jedinými dveřmi se dostaňte do místnosti s Barnacle a komandem, zabte je všechny a pomocí tlačítka se dostanete na druhou stranu. Opět další mini bludiště s neviditelnými, tady musíte najít dveře s označením CN, poblíž by měla být plivající obluda, za nimi je dlouhá, prosklená chodba se sítnicovým skenerem. Nyní pozor : setkáte se s černým komandem, ktere vraždí i obyčejné komando a mají super samopal. Přeběhněte to co nejrychleji až se dostanete k LOADINGu.


Zde je Brutus a alieni, zabte je, pak sejděte po žebříku dolu, jedinou cestou se dostanete do velkého tunelu, první místnost vlevo obsahuje SAM odpalovač s APC a každou chvílí sem přiletí  Osprey a vysadí 4 komanda, takže se zde moc nezdržujte, ale pokračujte chodbou dál, až se dostanete do místnosti s neviditelnými. Proběhněte na druhý konec, kde jsou dveře a chodba s modrou podlahou, pokračujte - LOADING - dokud se nedostanete do prosvětlené chodby, na konci je výtah, hned jak zmáčkněte tlačítko, chodba se zřítí. Opět další prosvětlená místnost a nakonec se dostanete k Tracku se 2 věžemi, poblíž jsou malé kovové dveře, které vás po žebříku dovedou do místnosti s 3 komandy a obrovskými stroji. Další dveře jsou zamčené, poblíž je rozbitá trubka, vlezte do ni a zapněte si baterku - LOADING.


Až se dostanete do místa, kde trubka je osvětlená, tak se propadnete do místa (opět známého pokud jste hráli původní Half-life), kde Grodou začínal. My se nemůžeme dostat dovnitř, takže na boku je prasklá zeď, kterou zničte, uvnitř je šachta, potom se propadnete mříží dolů, při druhém propadnutí se musíte rychle dostat do výklenku, pokračujte, dokud nenarazíte na 2 headcraby a otevřenou šachtu. Takže do šachty a LOADING.


5) Where are you Kate ?


Po překonání šachet, se dostanete do chodby, pokračujte až narazíte na výtah, tam nechoďte, ale rovně do Lab Cages Low security, uvnitř je mini bludiště, my se vydáme doprava, dokud nenarazíte na dveře soznačení LS-78, uvnitř je Terminál a klece s monstry. Jedinými dveřmi se dostanete dál, vstupte do dveří Lab Cages Medium Security (ostatní červené dveře se nedají otevřít!), po schodech dolů - LOADING.


Dole je tunel, který vás zavede ke kleci, poblíž je komando a 2 stojí na chodbě se 3 červenými tlačítky. Vyberte si, který chcete, ale stejně musíte najít dveře s označením EXIT, až to najdete, pak pokračujte, dokud nenaleznete výtah, který bohužel je mimo provoz, opět postaru - chytněte se za žebřík a šplhejte dolů až na střechu výtahu, kde na vás čeká váš kolega a otevře vám dveře do Lab Cages High Security. Do místnosti soznačením HS-XX (XX = číslo) nemusíte jít, pokud již máte dostatek munice, jinak následujte červený pruh na zdi, dokud se nedostanete do místa, kde uvidíte, jak Brutus čapne vědce a hodí s nim na zeď, pokračujte dál až ke skeneru, kde osvobodíte vědce, vlezte dovnitř a běžte po žebříku dolů, dole narazíte na tmavou chodbu a LOADING.


6) Kate to the Rescue


Tmavá chodba vás zavede do místa s výtahem a skenerem, výtah opět nefunguje, takže jděte ke skeneru, následujte červený pruh na stěně, dokud se nedostanete do místa, kde se objeví fialoví alieni, zabte je a jedinými dveřmi se dostanete do místnosti, kde uvidíte Man in suit, bohužel vás chytili a uvěznili do vodní nádrže beze zbraně, o chvílí později vás zachrání Kate.  Běžte za ni a od teďka pokud ona zemře, hra končí ! Vydejte se spolu do levé chodby, kde narazíte na skener - LOADING.


Projděte to až ke dveřím na bezpečnostní kartu, poblíž je Headcrab v šachtě, Kate vás ochrání, takže se nebojte. Vlezte do šachet, Kate na vás mezitím bude čekat. Jste nyní ve velké místnosti s obrovskými vraty, na stropě můžete vidět kulomet, jedinou chodbou se dostaňte do místnosti s kartou a lékárničkou, běžte nahoru, kde naleznete Terminál a poblíž je žebřík do kulometné věže (zatím nemáte zbraň !), zabte alieny pomocí kulometu, až se to uklidní, tak běžte ke dveřím na bezpečnostní kartu a osvoboďte Kate, ty dveře  se nalézají vpravo od místa, kde jste vylezli z šachet, nikoliv naproti šachtám ! Až osvobodíte Kate, vraťte se do druhých dveří na kartu a opět pokračujte spolu. Cestou potkáte Headcrab, pak dalšího se zombíkem, po jejich zabití běžte do pravé chodby, první dveře vás zavedou k brnění, po sebrání zpátky na chodbu a pokračujte. LOADING.


Přes sítnicový skener se dostanete až ke dveřím se dvěma vědci, jeden je mrtvej. Uvnitř je Muškomet, v další místnosti jsou další zbraně a nejdůležitějších věc, med-kit pro Kate, jediný medkit, se kterým můžete léčit Kate. Je velmi vzácný, proto šetřete, má 2 módy, v prvním léčí (pouze Kate) a ve druhém vám podává informaci o zdraví Kate. Nyní si už můžete doplnit energii do brnění, pokračujte dál, vlezte do prvních dveří, dál nemusíte pokračovat, za těmi dveřmi by měl být Brutus s několika alieny. Chodba vás zavede do místnosti s prosklenými dveřmi, za nimi je zavěšené létající monstrum, vy se vydejte do pravých dveří s označením Security.  LOADING.


7) The Escaping Osprey


Chodba vás zavede k tunelu s Truckem a Alieny, zabte je a vydejte do levé chodby, kde jsou komanda, po jejich zabití běžte po schodech nahoru a pomocí kulometu zničte vrtulník, běžte po schodech dolů ke dveřím SECURITY, nyní již otevřeným. Na letišti zabte vojáka, který je schovaný za bednami, jedinými dveřmi se dostanete do místnosti s hnědými zdmi, překonejte laserové miny, tady nelze zabloudit, takže pořád běžte dopředu až dojdete na další letiště, kde je Osprey, běžte do druhých dveří SECURITY, můžete jít po žebříku nahoru pro munici, nebo rovně, pak po schodech dolů. LOADING.


Zde naleznete tyč a revolver. Kousek dál je místnost s červenými kontejnery, musíte zabít všechny alieny, aby se vám zpřístupnil sítnicový skener pro Kate. Projděte další chodbou, cestou narazíte na tlupu fialových alienů, vaše společná cesta s Kate končí, když dojdete ke dveřím, které jsou napůl otevřené, pokračujte sami do LOADING.


8) Where Am I ?


Pokračujte chodbou, brzy narazíte na Terminály Health a Energy, takže si doplňte, co je třeba a  pokračujte do místnosti s teleportem. Pro znalé Hlaf-Lifu - opět uvidíme, jak Gordon skáče do teleportu a za ním Adrian Shepard, my za nimi hned půjdeme, ale ne do stejného teleportu. Vylezte na červený žebřík a až budete nahoře, podívejte se doprava, kde uvidíte 3. teleport, ten je určen pro vás - LOADING.


9) XEN


Postupně přeskákejte ostrůvky, až se dostanete úplně dolů, kde je velký ostrůvek, uvnitř je několik Brutu a teleport. Vlezte do teleportu, jedinou cestou se dostanete do místnosti, kde probíhají zuřivé boje mezi černým komandem a monstry. Počkejte až se vybijou, od vojáků získáte tak super samopal, který má mnohem větší kadenci. Pokračujte nahoru k teleportu, který vás dopraví do Lambda Reactor Core A. Je zde několik chodeb, jedna vede do chodby se skenerem (zapamatovat si !), jinak se dejte chodbou, kde na vás čekají 2 černá komanda. Projděte to, dokud nedojdete do chodby, kde jste zmasakrovali fialové alieny, běžte za Kate (mezitím je doktorem vyléčená) a spolu jděte k již zmíněnému skeneru  - LOADING.                                                                                                        


10) Liquids


Stále za nosem, dokud nedorazíte k místu, kde jsou dva plivači, zabte a pokračujte ke dveřím, které jsou opět hlídány plivačem. Dostanete se k místnosti s několika dveřmi, pouze jedny se dají otevřít, za nimi v úzkých chodbách proběhne mini bitka s černým komandem. Dále po schodech nahoru, opět úzká chodba a nakonec se dostanete spolu k lanovce, která vás přepraví na druhou stranu. Během cesty se však zastaví a vy musíte jít do vody, rychle plavte na druhý konec. Po několika dveřích se dostanete do místnosti s bednami, za nimi jsou pak dveře vedoucí ke kanálu, opět vodou až dorazíte k hrázi, kterou přeskočte, a pak rychle na souš (ve vodě jsou 2 obludy). Další část je jednoduchá - prostě musíte dojít do místa, kde jsou 3 dveře, 1. po stisku červeného tlačítka se otevřou dveře s nefunkčním skenerem, 2. jsou se skenerem a 3. vedou do místnosti s tlačítkem, které po stisku opět spustí lanovku. Po stisku jděte za Kate a spolu běžte do druhých dveří se skenerem. Za nimi se dostanete do tmavého tunelu - LOADING.


11) Old Black Mesa


Stále rovně, dokud nenarazíte na dveře (nacházejí se na pravé straně stěny), které se dají otevřít, uvnitř aktivujte tlačítko, čímž naskočí světla, pokračujte chodbou, dokud nenarazíte na strážce. Pokud půjdete dál, tak se ze stropu sjedou 4 černá komanda, takže se připravte na souboj. Po jejich vybití pokračujte, opět další komanda a v jedné místnosti, kde vchod je zatlučen prkny, jsou oba dva terminály. Chodbou dál se dostanete do velké haly (pozor na kulomet). Jděte ke jediným otevíratelným dveřím. Tady je opět mini bludiště, všechny dveře se nedají otevřít, vašim úkolem je dostat se s Kate k prasklé trubce, opět tam skočte, mezitím nahoře chytnou Kate. Na konci trubky se dostanete do obytné části, proběhněte to a na konci jsou jediné dveře, kterým se dostanete k výtahu. Dlouhou chodbou, pak žebříkem nahoru se dostanete na volné prostranství, počkejte dokud APC nenarazí na zeď, uvnitř je Brutus a obrovská modrá obluda (za chvílí zmizí). V jedné místnosti naleznete vojáka v plynové masce - je to Adrian Shepard (hrdina z Half-Life : Opposing force, nezabíjet). Spolu běžte do druhých kovových dveří, kde proběhne souboj mezi černým komandem a obyčejným - pokud máte Adriana, tak na vás obyčejní vojáci nestřílí - jděte až nakonec, kde zničte tank, Adrian  vyrazí dveře a chytnou ho 2 alieni, sami už musíte po schodech dolů, stále dopředu až narazíte na kovové dveře, uvnitř aktivujte tlačítko Power a vraťte se úplně na začátek obytné části, kde je malá odbočka do Maintanace Access.


Vylezte po žebříku nahoru a hupsky na vlak. Rychlé projet, někde na konci cesty ihned vystupte, jinak spadnete do díry. Poblíže je výklenek, kterým se dostanete do místnosti s bednami, terminály a sonickými obludami. V jedné z těchto místnosti jsou dveře, které vás zavedou ke 2 věžím. Naskočte na vlak, kde svítí světlo POWER, jeďte tak dlouho, dokud nenarazíte na místo, kde jsou krysy. Pak vystupte a jedinými dveřmi dojdete do kovových dveří s písmenem A, po vstupu uvidíte uvězněnou Kate. Man in suit na vás vypustí červenou obludu, stačí pár ran ze kuše do oka a je klid. Pak běžte nahoru osvobodit Kate, pozor na neviditelné ! Po osvobození běžte dolů, ke dveřím, následujte chodbou ke skeneru  a LOADING. 


12) Let's Get Out of Here


Nyní následuje mini bitka mezi černým komandem a Bruty, po vzájemné likvidaci běžte ke dveřím poblíž lodě, kde se dostanete k ponorce se 3 kulomety, v bednách můžete nalézt bazuku (radši šetřete na vrtulníky, velmi vzácná munice !), běžte dál až k obrovskému větráku, Kate tady musí čekat, skočte na ten mostík, běžte do levé chodby, pak se potopte, ve vodě jsou pouze jedny dveře otevíratelné, vyskočte na souš, pokračujte, cestou určitě minete plivače, až dorazíte do místa se skenerem a uvnitř je mechanik, pokračujte dál až dorazíte ke dveřím, které otevřete Kate. Kate otevře cestu do místnosti s mechanikem, zmáčkněte tlačítko čímž se vypustí voda. Nyní běžte k plivající obludě, běžte otevřenými dveřmi, dokud nenarazíte na další skener. Pokračujte, měli byste dorazit do místa s vodou a s několika alieny, ty zabte, poblíž je jáma s žebříkem, tam nechoďte ale pokračujte ke dveřím, pak další dveře, místnost s trubkami a nakonec k žebříku - LOADING.


13) Last Step


Kate pojede výtahem a na vás zbyl žebřík, takže honem nahoru. Kate ať tady zůstane, dokud to tady trochu nevyčistíte (hlavně hledejte munici do bazuky). Připravte si bazuku proti vrtulníkům, po jejich likvidaci se dejte do tunelu, pak se opět setkáte s dalším vrtulníkem, v Trucku jsou zásoby. Jedinou cestou se dejte do ruin, opět ať Kate zde čeká, jinak vám zhebne. Vašim dalším úkolem je zabit okolo 12 vojáků a 2 vrtulníků (lehko se mluví, těžko se dělá). Musíte je všechny zabít, jinak nedokončíte hru ! 4 znich jsou u Jeepu. Až je všechny zabijete, vraťte se pro Kate a spolu nastupte do Jeepu - konec.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.