1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Heretic
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Heretic - průvodce

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Skvělá hra, která je Doom klonem, avšak ho v něčem překonává. Zavede vás do světa nikoliv plazmových zbraní a brokovnicí, ale magie. Vžijete se do role elfího bojovníka, který musí zničit armádu zla.


1) Monstra


Gargoyle : červený létající ďábel. Existuje ve dvou verzích - obyčejný a ohnivý. Obyčejný přilétne k vám a  škrábe, ohnivý po vás chrlí firebally.  


Golem : velká hrouda kamenní. Existují opět dvě verze - obyčejný po vás škrábe a Nitrogolem střílí ohnivou lebku. Jde o řízenou střelu, takže nestůjte zbytečně před ním. Někdy jsou tito chlápkové částečně neviditelní.

Po zabití někdy vypadne munice do ELVENWAND.


Undead Warriors : kostlivec se sekerou, na tohle stvoření si dejte obzvlášť bacha, opět může být neviditelný a vrhá dva druhy seker - zelené a červené. Na červené si dejte  velice pozor.  Po zabití z něho vypadne munice do CROSSBOW.


Sabreclaw : vzhledově připomíná vetřelce se škorpióním ocasem. Nestřílí, neumí létat, ale je velmi hbitý a pokud se k vám dostane, tak to hodně bolí. Po zabití z něho vypadne munice do HELLSTAFF. 


Weredragon : vypadá jak býk. Drsňák, který je pomalý a silný. Střílí ohnivé koule s bolestivými následky. Po zabití můžete získat munici do CROSSBOW.

Ophidian : hadovitý tvor s trojzubcem, pomalý, ale nebezpečný. Střílí tři perlovité střely, pokud vás zasáhnou, tak jste jednou nohou v hrobě. Jde docela o nebezpečného tvora, tak si dejte bacha. Po zabití můžete získat munici do PHOENIX ROD.


Disciple of D'Sparil : slabší verze kouzelníků, střílí tři řízené střely, není nebezpečný, jenom mu nechoďte na oči.  Po zabití získáte munici do DRAGON´S CLAW.


Ironlich : velká létající hlava, boss první epizody. Má mnoho četné útoky, prvním je tornádo - lze před ním v pohodě uhnout, druhá je ohnivá stěna - tak to je něco jiného a třetím je modrá koule, která se po chvíli rozletí na mnoho malých modrých šípů, před kterými se těžko uhýbá.


Maulotaur : Boss druhé epizody. Extrémně silný, ale pomalý. Dva útoky, první je proud ohně směřující k vám a druhý je pět letících fireballů. Na tohohle si dejte velký bacha, je velmi silný.


D'Sparil : Boss třetí epizody. Je ze všech nejnebezpečnější, při setkáním s nim sedí na obludě, která po vás chrlí oheň. Po zabití obludy se tento kouzelník teleportuje pryč, pak se objevuje na různých místech v aréně a střílí po vás blesky. Současně vyvolává své druhy Disciples of D'Sparil.


2) Zbraně


Staff : obyčejná hůl, kterou byste vůbec neměli používat i po aplikaci Tome of power (dále SM - sekundární mód palby) je stále nepoužitelná.


Gauntlets : rukavice, tak to už je něco jiného, docela účinný proti počátečním monstrům, SM je naprosto skvělý, zbrani se prodlouží dosah a z obětí vysává život, který se přidává do vašeho.


Elvenwand : první střelná zbraň, pomalá, ale střely jsou instantní, takže na rychlejší monstra je dobrá. SM - střely jsou pomalé, ale vystřelí hned tři kulky najednou.  


Crossbow : asi nejpoužívanější zbraň ve hře, jde o univerzální věc, která je účinná proti všem, střílí tři střely. SM - vystřelí pět střel.


Dragon's Claw : další zbraň proti rychlým monstrům, proti velké skupině je skvělá. SM - tak to je brutalita, doporučují do místnosti s velkou skupinou monster, tato zbraň v klidu pokryje celou místnost.


Hellstaff : střílí rychlý sled střel, které jsou poměrně slabé. SM - po zásahu se nad monstrem vytvoří krvavý déšť, který zabije nepřítele stojící pod nim.


Phoenix Rod : standardní raketomet, který je dobrý proti velké skupině a silným monstrám. SM - stane se zněho plamenomet, brutalita!


Firemace : střílí rychlý sled střel. SM - vystřelí velké, ale pomalé koule, které sami hledají nepřítele a pak je zabijí.


3) Artefakty


Blue Vial : +10 Health


Quartz Flask : +25 Health


Mystic Urn : plné zdraví


Shield : +100 Armor


Enchanted Shield : +200  Armor


Torch : zesvětlí místnost


Map Scroll : odhalí mapu daného levelu i s tajnými místnostmi


Bag of Holding : batoh, který zdvojnásobuje nosnost munic


Shadowsphere : dočasná neviditelnost


Tyketto's Tome of Power : zvýší na chvílí účinek všech zbraní


Valador's Ring of Invulnerability : nezranitelnost na krátkou dobu


Inhilicon's Wings of Wrath : umožňuje létat


Darchala's Chaos Device : teleportuje hráče na začátek levelu


Torpol's Morph Ovum : přemění nepřátele na krátkou dobu na kuře, nepřítel je mnohem zranitelnější (nepůsobí na Ironlich, Maulotaur a D'Sparil)


Delmintalitar's Time Bomb of the Ancients : časovaná bomba, stačí ji hodit do místa, odkud je předpoklad, že tam budou nepřátelé


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.