1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Iron Storm
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Iron Storm - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.A. Zbraně


Zbraní si užijete dosyta, avšak u sebe můžete mít pouze jednu z každé kategorie (granáty můžete mít všechny), takže se nebojte odhodit samopal a vzít do rukou raketomet.


0. kategorie


Nůž - počáteční zbraň, na zabíjení neozbrojených, rozbíjení beden a mříží je skvělá. Nejvíce si ji užijete ve 4. misi.


1. kategorie


Pistole s tlumičem - velmi silná, stačí jedna nebo dvě rány do hlavy a je po nepřátelích. Hodí se na mise, kde nesmíte spustit alarm.


Malý samopal - pokud z nějakého důvodu nemáte samopal, tak si musíte vystačit s tímhle, jinak bych tuto zbraň nikdy nepoužil.


2. kategorie


Brokovnice - v této hře je její uplatnění poněkud malé, pokud vám dojde munice do dobrých zbraní, tak sáhněte po tomhle.


3. kategorie


Samopal - Asi nejpoužívanější zbraň ve hře, munice je dostatek, vysoká kadence, není k tomu co říci.


Puška s optikou - nízká kadence, ale je vybavena optikou, která se nedá zoomovat, pokud nemáte sniperku, tak toto je slušná náhrada.


Samopal s optikou - nejlepší zbraň ve hře, kapacita zásobníku je 50 kulek, takže se nemusíte bát, že během vřavy budete muset dobít zbraň. Tento mazlíček je ještě vybaven optikou, opět se nedá zoomovat, ale jako náhrada sniperky je skvělá.


Raketová puška - střílí malé rakety, které mají malý rádius výbuchu, mohla by být skvělá, kdyby munice do ní by bylo více.


Granátomet - totéž co předchozí, munice je žalostně málo, proto je nepoužitelná.


Raketomet - pomalá a silná, používá se pro ostřelování vrtulníku.


4. kategorie


Sniperka - sniperka s optikou a laserovým zaměřováním, je skvělá na vzdálenější cíle, jeden výstřel do hlavy řeší vše.


5. kategorie


Zelený granát - obyčejný výbušný, hodí se na přeplněnou místnost.


Červený granát - po výbuchu se rozletí na malé kousky, které samy jsou také výbušné.


Granát s jedem - po hození začne unikat jed, který usmrtí každého, hodí se na přeplněné místnosti, nebo pokud si chcete krýt záda.


Omračující granát - totéž co předchozí, jenom po nadýchání způsobuje malátnost.B. Návod


1. mise


Nejprve si projděte celý tábor, ve 3rd line v jedné místnosti si doplňte munici a vyměňte pistoli za malý samopal, dejte se do 2nd line, v místnosti označené DORMITORY najdete sniperku, a nakonec se dostaňte ke dveřím, straže vás pustí do 1st line, kde si užijete nějaké srandy.


Následujte vojáka za bránou, zavede vás do místa, kde uvidíte záda dvou sniperů, zabte je a spolu s ním pokračujte, dokud se nezastaví. Připravte si sniperku, okolo vás je spousta ostřelovačů, musíte vylézt ze zákopu a zabít všechny snipery, jinak se nepohnete. Pokud už žádného snipera v dohledu neuvidíte, tak se dejte do dalších zákopů, ve kterých je tunel, který vás zavede do rozcestí.


Cesta doprava je zatopena, ale obsahuje munici a nějaké granáty, ty se vám budou hodit, pak se dejte doleva, stále za nosem, až se dostanete do místa, kde uvidíte kostel, připravte si sniperku, je tady spousta skrytých nepřátel, zaměřte se hlavně na ty, co jsou v bunkru a jeden je v kostelní věži. Probojujte se přes kulomety a bunkry až před bránu kostela, tam zničte prkna na zemi a vlezte dovnitř.


2. mise


Projděte tunelem, až k automatickému kulometu a částečně otevřené bráně. Poblíž brány jsou prkna, která rozstřílejte a projděte jimi, čímž se dostanete za kulomet a on vás nebude ohrožovat. Pokračujte v cestě až k rozcestí s panelem, který aktivujte a dozvíte se nějaké informace.


Na rozcestí se vydejte doleva, je to bezpečnější, pozor na explozivní psy, nepouštějte si je ktělu, až se dostanete do tábora, tak zabte nepřátele, tentokrát z druhé strany, kdybyste šli z rozcestí doprava, tak vás kulomety zabijí. Dejte se neprozkoumanou cestou dál, až k dalšímu rozcestí. Nejdříve se dejte doleva do malého tábora, tam zabte obyvatelstvo a seberte u beden raketomet, zpátky na rozcestí, tentokrát doprava, bazuku si šetřete a nepřátelské vojáky zabíjejte malým samopalem. Až se setkáte s vrtulníkem, tak si připravte bazuku, zamiřte a střílejte. Počkejte, dokud raketa nezasáhne cíl, pak se schovejte, jinak pokud po výstřelu rakety na vrtulník se schováte hned, tak se vrtulník pohne z místa, takže raketa ho vůbec nemusí zasáhnout. Po několika zásazích jde vrtulník k zemí a spadne na místo, kde chybí most, takže můžete projít až do vesnice.


Ve vesnici zabte veškerý odpor, pak se dejte ke dveřím se dvěma kulomety. Nejdříve pomocí raketometové věže zničte kulomety, pak se dostaňte dovnitř, projděte několik chodeb až k další raketové věži a tentokrát vystřelte na pancéřovanou bránu. Zřítí se balvan a uvolní vám cestu dál.


Projděte zaminovanou rokli, cestou najdete zraněného vojáka, pokračujte dále dokud neuvidíte nepřátelský tábor, schovejte se za balvanem a počkejte dokud vojáci nepřejdou, nesnažte se je zabít, jinak vyhlásí poplach a přiletí jim na pomoc vrtulník. Skrčte se a jděte podél náklaďáku, dokud nenarazíte na přátelskou jednotku, která vás zavede k tunelu, projděte jím a na konci tunelu odhoďte všechny zbraně a vyjděte ven a doleva. Stoupněte si do fronty, budete naložení do náklaďáku.

3. mise


Až se konvoj zastaví, tak vám jeden voják dá klíče. Otevřete dveře  a propližte se doleva pro zbraně, zabte všechno co se hýbe, prozkoumejte budovu, najdete tam zbraně a lékárničky. Jinak si dávejte pozor na vikýře, jsou tam schovaní snipeři. Až to tady prozkoumáte, tak se dejte ulicí bez sutin, ulička se sutinami je slepá. Podél uličky až ke zříceninám, tam poblíž najdete záchod ve kterém je voják, zabte ho, a pak se dejte brankou. Za brankou na vás míří kulomet, až se zbavíte nepřátel u kulometu, tak vlezte dovnitř, ale nejdříve zabte chlápka, který je schovaný na střeše. Stále za nosem, až do místa, kde uvidíte náměstí se sochou a tankem, tam ještě nechoďte, ale najděte místo, odkud se dostanete do kanálu.


V kanále nejdříve hoďte granát doleva, čímž způsobíte výbuch, pak se dejte doprava k dalším sudům, střelte do nich, po výbuchu projděte zničenou zdí, a otočte kohoutkem, pak se vraťte do místa, odkud jste hodili granát, a dostaňte se k oknům v jedné z budov, budete tak mít krásný výhled na náměstí, pomocí sniperky zabte všechny ostřelovače, ti jsou schovaní ve vikýřích domu. Nyní se dejte zpátky na náměstí a běžte směrem k ohořelému náklaďáku a k brance, tanku si zatím nevšímejte, ten po vás sice střílí, ale stačí mu nechodit na oči.


Po projití branky si hlídejte podlahu, je plná min, takže k deaktivaci min, použijte granáty, dostanete se tak k dalšímu táboru, v jednom domě najdete hledané miny. Vraťte se zpátky k náměstí. Házejte miny před tank tak, aby pásy najely na minu (házet je na tank nemá účinek), po dvou, třech minách jde tank do šrotu, avšak vy také, pokud se nepřipravíte na odpor. Naskočte na tank a vlezte do dělostřelecké věže, tank sice nejde, ale má funkční dělo, se kterým zmáknete raketové hošánky, jinak jeden raketový hošánek je schovaný na radnici (Rathaus).


Vystupte z děla a dejte se k uličce, kde poblíž je ukazatel do chemické továrny, jděte dál a cestou uvidíte další tank, tenhle je mnohem silnější, samé rakety, dokonce i po bocích, takže se mu neschováte, proto ho postupně nalákejte na náměstí, musíte mu být pořád na dohled, jinak se zase vrátí ke své trase. Až bude druhý tank na náměstí, tak naskočte na dělo a zničte ho, jako jste zničili raketové hošánky.


Nyní je cesta do továrny volná, ale cestou si dávejte pozor na snipery. Před branou do továrny se dejte do budovy, ve které je spousta mrtvol, odtud po schodech nahoru a v jednom okně je prkno, přes které projděte na druhou stranu, čímž se dostanete dovnitř komplexu. Projděte ještě dvorkem (pozor na věže, které skrývají snipery, nejdříve se jich zbavte), pak se dejte směrem k továrně, okolo plotu a uvidíte nepřítele, který k vám promluví, ale jeho slov se nebojte, a pokračujte dále dovnitř budovy.


Uvnitř továrny se nejdříve zbavte odporu, pak se dejte po schodech nahoru k ovládání jeřábu, stiskněte tlačítko, čímž se začne jeřáb otáčet, v pravou chvílí naskočte a jděte na jeho delší konec, který vás dopraví přímo nad ochoz, ze kterého skočte dolů. Dejte se směrem ke střeše výtahu, odtud slezte po žebříku dolů a do kabiny, pak stiskněte tlačítko a jeďte výtahem.


4. mise


Pozn. : v této misi se snažte nevyvolat poplach.


Výtah sjede do tajného komplexu, až se otevřou dveře, tak nevylézejte ven a počkejte, dokud nebudete vyzvání, abyste si stoupli na označené místo, pak odhoďte všechny zbraně. Následujte chlápky a budete odvezení do skleněných kójí. Čekejte, dokud se nestrhne vřava, ve které vám jedna kulka udělá průchod ven. Utíkejte směrem k nejbližším dveřím, pak po schodech dolů a do dveří s červeným křížem, tam seberte lékárničku a nůž, se kterým vykuchejte sestřičku (je to nutné, jinak vyvolá poplach), vyjděte ven a dejte se do místnosti s nápisem TESTING ROOM, uvnitř je laser a sudy, počkejte, dokud nebude poplach zrušen.


Vraťte se na začátek ke kóji, poblíž najdete páčku, zatáhněte, pak zničte pomocí nože prkna a skočte dolů. Jste v kleci, zabte dva psy a jejich ošetřovatele. Dejte se nejbližšími dveřmi, pak výtahem nahoru, naproti je kulomet, tam nechoďte, ale hned se dejte doprava, je tam sice kulomet, ale vy jste schovaní pod nim (pod kulometem/svícnem je vždy tma :-) ), počkejte, až se otočí jiným směrem, pak utíkejte podél chodby, nezabočujte doprava, ale stále rovně k dalšímu kulometu, opět počkejte, dokud se neotočí jiným směrem, pak utíkejte, opět se pod ním schovejte a poblíž již uvidíte dveře s nápisem v boku KENNELS. Běžte k nim, před sebou uvidíte další červený kříž, je tam ošetřovna, ale nejdříve zabte vědce, kteří se promenádují po chodbě - musíte zabránit, aby se dostali k vypínači ALARM. Po jejich úmrtí se vraťte do ošetřovny, za závěsem je lékárnička a vězeň, druhá lékárnička je ve skříni. Až si doplníte zdraví, tak stiskněte tlačítko, klece se otevřou a začnou tady pobíhat výbušní čoklici, vězeň vyběhne a naláká na sebe pozornost.


Nyní se vraťte do místa, kde jste zabili ošetřovatele psů, odtud vlezte do větracích šachet, uvnitř se dostaňte do místa s žebříkem, vylezte po něm nahoru, pak opět do šachet, doprava až se dostanete do místnosti s obrovskou raketou, tato místnost by měla být prázdná, protože sem vběhli explozivní pejskové a všichni zdrhli pryč. Poblíž rakety najdete skleněnou vitrínu - rozbít a sebrat bombu. Vlezte zpátky do šachet k žebříku, tentokrát se dejte levou chodbou šachty, dostanete se do místa s kopulemi, jednu z nich rozbijte a vlezte dovnitř a jste znovu na začátku u kójí. Tentokrát se dejte do místnosti s laserem (TESTING ROOM) a položte bombu na stůl, vraťte se zpátky do místnosti s ošetřovatelem psů, vlezte do šachet, a běžte zpátky do místa s kopulemi, poblíž jsou dveře bez označení, za nimi je spousta beden a poliček, dveře dál jsou na konci chodby, poblíž jsou další větrací šachty, které vás zavedou přímo k těmto dveřím, takže se nemusíte skrývat před kulomety.


Pokračujte chodbou až do místnosti s gaučem, zabte oba vědce a pokračujte v cestě do dalších dveří. Opatrně se dostaňte dovnitř (nesmíte vůbec spustit poplach, jinak si radši LOADněte hru), uvnitř se dejte k televizi, překročte zeď, tam zabte prvního vědce  a počkejte - za chvílí k vám dojde vědkyně, kterou taky vykuchejte a pokračujte dokud neuvidíte tlačítko ALARM. Doběhněte tam, tak a nikdo ze zbývajících vědců nesmí spustit alarm, takže vykuchejte zbytek, a stiskněte tlačítko na panelu, aktivuje se laser a dojde k výbuchu. Výbuch v TESTING ROOM vám uvolnil cestu do šachet, takže se tam vraťte a vlezte dovnitř.


Až vylezete ze šachet, tak u rozcestí si všimněte dvou cest, jedna má označení SILO ROOM a druhá je TANK ROOM. Nejdříve se dejte do TANK ROOM a v jedné nádrži je díra, tam vlezte dovnitř, projděte toxickým kanálem, až na konec, tam je již hledaný reaktor. Slezte po žebříku dolů a u jedné z beden je položený samopal, se kterým začněte zabíjet okolní svinstvo. Pak opět sejděte po žebříku dolů, tam uvidíte skleněnou trubici, střelte a utíkejte úplně nahoru, tam zalezete do dveří, které obsahují panel, tam zatáhněte za páčku a připravte se na odpor, dojde k výbuchu, takže obranný systém je v háji, dejte se do dveří s již vypnutým kulometem, pak pokračujte do místnosti s můstkem, stiskněte tlačítko a přeběhněte přes můstek a vraťte se do TANK ROOM, teďka by dveře na otisk prstu měli být otevřené.


Za  nimi  se  dejte  do  chodby  s  označením  STATION AREA, zabte všechny nepřátele u

nádraží, v jedné místnosti aktivujte páku, vylezte po schodech nahoru, podél ochoze až k bednám, vylezte po nich nahoru, pak skočte na další plošinku a ta vás zavede přímo ke vlaku.


5. mise   


Na střeše vagónu zabte vojáka a vyměňte malý samopal za pistoli s tlumičem, od teďka nevyvolávejte poplach a nesnažte se vyčistit vagóny, je to strašlivě zdlouhavé. Běžte po schodech dolů, a najděte místnost s označením REAR AIRCRAFT DEFENSE. Zabte obsluhu a pomocí raketové věžičky sundejte vrtulník. Vašim úkolem nyní je projít celý vlak až ke kapli (CHAPLE), to už musíte zvládnout sami, jenom nevyvolat poplach.


Až se dostanete zdárně do kaple, tak dojde k výpadku elektřiny, takže všechny kulomety jdou do háje. V kapli jsou dveře, které mají žebřík, po nich vylezte nahoru a zabte všechny vojáky po obou stranách, pak se vraťte do COMMUNICATION ROOM, tam se nalézá žebřík, který vás zavede k další protiletecké obranně, a s ní zničte poslední vrtulník. Vraťte se do posledního vagónu, tedy tam, odkud jste začali. Tam je páčka, kterou otevřete střechu vlaku, vylezte nahoru, a utíkejte po střeše směrem k přední části vagónu, dokud neuvidíte skleněnou střechu - rozstřílet a skočit dolů. Tady již fungují kulomety, ty se vypínají u tlačítka ALARM. V důstojnickém pokoji nejdříve zneškodněte kulomet na stropě, pak stiskněte červené tlačítko s jedničkou u vchodu. Sejděte po schodech dolů a zabte místní. Dalším krokem je najít část vagónu s označením MAJOR QUARTER, tam zabte majora a v jeho pokoji je poslední tlačítko, tentokrát s označením čísla 2. Ve vysílačce se ozve kapitánka, že jste právě otevřeli místnost s hledanou krabici.


Pokračujte ve své cestě k přednímu vagónu, až dojdete do místnosti s označením LOCOMOTIVE, uvnitř zabte personál, do místnosti pro řidiče nemůžete, takže se dejte po žebříku nahoru, podél ochozu, přes dvoje dveře. Vylezte na střechu a zabte dva snipery v bunkru, jděte tam a vlezte dovnitř. Probojujte se přes kulomety a nepřátele, až ke dveřím  do skladišť, nad nimi byste měli vidět dvě zelená světla, uvnitř zabte kulometčíky, po obou stranách zničte automatické kulomety.


Dojděte ke kufříku, střelte do skleněné trubice nad skříňkou a druhá je ještě nade dveřmi. Seberte kufřík, při cestě zpět si lehněte a zabte odpor. Za dveřmi se krčí v koutku poslední voják, který vám řekne o magnetickém klíčí.


6. mise


Vlak se dostavil do Berlína, na nádraží zabte odpor, pak se dostaňte do skladiště, tam uvidíte chlápky, jak si povídají - zabte je a zničte ty bedny. Bedny zakrývaly větrací šachtu, vlezte dovnitř a probojujte se do budovy.


Jste zatím v podzemí Reichstagu, projděte chodbami a dobře se s nimi seznamte, protože zdejší oblast musíte znát nazpaměť. Zatím na výběr cest moc nemáte, protože je tady samá elektřina. Dojděte do místa se schodištěm do prvního patra, odtud se dejte přes velký sál do místnosti VERSAMMLUNG, odtud po bednách na ochoz, pak ven doprava do místnosti ARMOURY. Obejděte mříže, měli byste zde najít ventilační šachtu, ta vás zavede přímo ke generátorům, všechny je vypněte až na 4. patro. Vyjděte dveřmi ven a jste ve druhém patře, kulomety jsou vypnuté, střelte do sudu a zavolejte si výtah. Dírou ve dveřích vlezte do výtahu a stiskněte 0. patro, elektřina v podzemí je vypnutá, takže to tady prohledejte a najděte kuchyň, od kuchyně se dostanete na dvorek s kulometem, naštěstí stojíte na správné straně kulometu, takže nepřátele pokropte.


Dostaňte se do CAMPu, buď půjdete přes velký sál nebo přes skladiště, pak se dejte do budovy a na konci nádvoří dojděte k bráně. Odtud skočte doleva, dolů, po žebříku úplně nahoru, pak skočte do otevřeného okna, zabte vše. Poblíž najdete raketovou věžičku, kterou zničíte tank, dále musíte najít raketomet, který se nachází v přízemí. Běžte do místa, odkud jste skočili dovnitř, odtud ještě skočte před bránu. Dojděte do výtahu a jeďte do 4. patra, tady nejdříve zničte vrtulník. Pak po jednom ze žebříků se dostaňte nad nádrž, tam otočte červeným kohoutkem. Pak vlezte zpátky do výtahu a jeďte do druhého patra a vypněte elektřinu ve 4. patře. Jeďte do 0. patra a najděte v podzemí mini výtah, ten vás zavede před Reichstag. Zabte odpor a vyhledejte kovové dveře, uvnitř vylezte po žebříku nahoru - nyní vás nebude ohrožovat plyn. A jste opět ve 4. patře, přelezte plot a běžte směrem blíže ke středu Reichstagu, pak se podívejte dolů, měli byste vidět červený sud, tak tam střelte a skočte na ochoz, dírou se dostanete do 3. patra.


Až se dostanete do místa, kde je na jedné straně chodby kulomet a na druhé jsou dveře, tak rychle utíkejte ke dveřím, dostanete se tak do televizního studia, kde shlédnete zastřelení barona. Utíkejte zpátky směrem ke kulometu, za chvílí se objeví plukovníkovi vojáci a ti se chopí kulometu, takže kulometčíka musíte zabít sniperkou. Až je všechny pobijete, tak se dejte směrem ke kulometu. Projděte několik místnosti až do místnosti s velkou sochou, pobijte odpor, po schodech úplně nahoru, tam naleznete tři tlačítka, stiskněte jedno z nich, pak sejděte o jedno schodiště dolů, tam by měly být dveře, kterými projděte a .... konec.

KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.