1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
King's Quest 5 - Absence Makes the Heart Go Yonder
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
King's Quest 5 - Absence Makes the Heart Go Yonder - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Směry :  J - jih, S - sever, Z - západ, V - východ


Jděte na J, Z, promluvte si s mužem.  Jděte na V, J, V, vstupte do krejčovství, promluvte si s majitelem, pak opusťte místnost. Seberte minci, pak se podívejte do sudu, kde získáte rybu. Běžte do obchodu s botami, opusťte ho. Běžte do obchodu s hračkami a promluvte si s majitelem a podívejte se na sáně. Opusťte obchod a dejte se na Z, S, Z, S, Z, promluvte si se stromem. Jděte na J, promluvte si se starým skřítkem, potom na J, Z, opusťte a vraťte se sem, dokud se neobjeví medvěd. Medvědovi dejte rybu a seberte plástev medu, tyč a dejte se na S. Opět to zkoušejte, dokud se neobjeví pes, použijte na něho tyč.


Běžte na Z, J, 4 x Z, a napijte se. Potom 2 x Z, J a seberte botu. Dále 3 x Z, napijte se a pokračujte  3 x na S, 2 x na V, napijte se a schovejte se za kamenem, dokud chlápkové nepřijdou. Dále na J, 2 x Z, 2 xJ. Napijte se a 3 x na J a na Z. Napijte se vody z vědra a vstupte do pravého stanu. Jděte 3 x na S, 2 x na Z, napijte se a jděte na S, použijte hůl na dveře, seberte mosaznou láhev a zlatou minci a odejděte na J, napijte se a 8 x na V, dejte chlápkovi minci a jděte 2 x na V, nasaďte si amulet a vstupte do Temného lesa.

  

Dejte se po levé cestě a dejte čarodějnici mosaznou láhev. Jděte na S, V, vstupte do domu, otevřete truhlu a seberte spřádací kolo. Seberte klíč z lustru, otevřete skříň a seberte vak, odejděte ven. Jděte na V, otevřete dveře do stromu a seberte zlaté srdce. Potom 2 x na Z, použijte plást medu na zem, v inventáři se podívejte do vaku a položte emeraldy do kaluže, opakujte to 2x. Následujte elfa a seberte boty. Jděte na Z a dejte srdce do stromu, seberte harfu a jděte na Z a seberte tamburínu. Pokračujte na V, J, dejte skřítkovi spřádací kolo a jděte na J a prozkoumejte seno.


Běžte na V, V, zkoušejte, dokud se neobjeví kočka/myš, hoďte botu na kočku a vstupte do pekařství a kupte koláč se stříbrnou mincí. Opusťte prostor a dejte se 2x na V, vstupte do krejčovství a dejte majiteli zlatou jehlu. Dejte se do hračkářství a dejte majiteli loutku. Běžte do obuvnictví a dejte majiteli trpasličí boty a odejděte. Jděte 3 x na Z, vstupte do hospody a promluvte si s mužem uprostřed.


Seberte provaz, použijte kladivo na zámek u dveří, otevřete dveře a seberte jehněčí stehno z poličky a jděte na Z, potom 2 x na V, S, použijte tamburínu na hada. Pak na V, oblečte si kabát a když Grahamov dostane hlad, tak mu dejte jehněčí. Jděte na S, hoďte provaz na skálu, vylezte nahoru a SAVE.


Běžte na zadní stranu kamene, na V, přes polena, jděte doprava. Použijte sáně a sjeďte na V, dejte orlovi jehněčí a jděte na S, zahrajte na harfu a opět na S, hoďte Yetimu kus koláče a vstupte do jeskyně, použijte kladivo na černou skvrnu a seberte krystal a odejděte. Jděte na  Z, J, běžte k tunelu a vylezte nahoru. Seberte brož, seberte páčidlo a jděte na J.


Zazvoňte, 2x na S, použijte včelí vosk na loď a nastupte na loď, jděte 3x na V, na J azahrajte na harfu a seberte háček, na Z a promluvte si s Cedricem, opět na Z, seberte mušli  a  nastupte  znovu  na  loď. 3x na Z, zazvoňte, dejte mu mušli a seberte rybu.  Na S,

použijte krystal na hada. Jděte na S, obejděte dům, použijte páčidlo na ventil a najděte černé monstrum, použijte tamburínu na něj a seberte vlásenku. Najděte dveře a použijte vlásenku na dveře. Vstupte dovnitř a seberte pytel hrachu ze skříňky. Běžte na S a dejte brož dívce a SAVE.


Na V, V a budete chyceni modrou obludou, pokud ne, tak dejte LOAD. Použijte háček, k tomu, abyste získali sýr z myší dírky. Počkejte na dívku, pak ji následujte - SAVE. Na V, běžte do pravých dveří, připravte si hrášek, hned jak uvidíte modré monstrum, tak na ně použijte hrách. Pokud se neobjeví, tak opět dejte LOAD.


Jděte na V, J, Z, nahoru po schodech, na Z. Opusťte a pak se vraťte dokud se neobjeví černá kočka. Hoďte na ni rybu a použijte pytel na hrách na kočku. Jděte na J, přečtěte si knihu na levé straně stolu a postavte se na levý vchod a schovejte se, dokud Mordack nepřijde spát do své ložnice (můžete ho pozorovat přes vstup).


Jděte na S, seberte hůl (wand) z nočního stolku a jděte 2x na V, po schodech nahoru a běžte doprava. Položte Crispinovu hůl na stroj, Mordakovu hůl na stroj a vložte sýr do stroje. Následuje souboj s Mordakem - vyhrajete, takže se přeměníte v tomto pořadí : 4 - 2 - 1 - 3. Po porážce Mordacka se objeví Crispin a navrátí pořádek.

   

KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.