1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Lure of the Temptress
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Lure of the Temptress - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.1) START


Seberte louč, pak si stoupněte vedle dveří. Až přijde Skorl, tak utečte ven a zamkněte tyto dveře. Běžte k dalším, kde si vezměte ze sudu nůž, láhev (vedle pytle) a použijte nůž na pytel, podívejte se dovnitř a seberte minci. Prozkoumejte sud a uvidíte kohoutek, použijte na to láhev, pak se dejte do další místnosti. Použijte nůž na kožený provaz, který je na poličce. Běžte k cele a dejte láhev vězni. Řekněte Ratpouchovi, ať zatlačí na cihlu, pak ho následujte k průchodu. 


2) THE VILLAGE


Promluvte si s každým ve vesnici, abyste věděl jak se jmenují, nebojte se Skorla. Až potkáte kováře, tak ho následujte do dílny a promluvte si s ním, dále musíte najít Mallin, aby vám dal kovovou tyč, tyč odneste k Ewan the Shopkeeper a dostanete peníze a šperk. Šperk odneste k Nellie v Magpie Tavern a na oplátku dostanete láhev. Podplaťte Morkuse, ať vám poskytne informaci o zmizelé dívce, pak si promluvte s Luthern a dále s žebrákem Grubem, ten by měl být před hospodou, dostanete paklíč. Běžte do Severed Arms, kde si promluvte s Edwinou a dostanete deník. Počkejte zde, dokud nepřijde Luthern, kterému dejte láhev. Vraťte se do kovárny a seberte krabičku vedle sudu. Dejte paklíč Ratpouchovi a řekněte mu, že se setkáte na tržišti a použijte paklíč na zámek. Dostanete se tak do příbytku kouzelníka. Podívejte se na přístroji a použijte krabičku na kahan, láhev na kohoutek, pak odejděte do Middle Street a napijte se z láhve. Budete přeměněni, běžte do dveří a promluvte si se Skorl, nyní je dívka volná. Běžte ven a počkejte až budete normální. Pak běžte najít Mallin, předá vám knihu, kterou odneste k Morkusovi a k mnichům.


Promluvte si s mnichem jménem Toby, pak se dejte do Goewin's shop a promluvte si s ní. Zeptejte se ohledně houndstooth, cowbane a Elecampane. Vraťte se opět ke kováři a zeptejte se Catriony na cowbane. Běžte ven a seberte cowbane mezi květinami. Promluvte si pak s Ultarem v Severed Arms. Cowbane odneste Goewin. Počkejte až kouzlo bude připravené, pak si to seberte. Opět si promluvte s Ultarem. Běžte k Weregate a promluvte si se sochou, vraťte se k Goewin až přijde k Weregate. Až budete zpátky, tak si promluvte s Goewin a projděte bránou a ona vás bude následovat. Zatlačte na správnou lebku a dejte se do jeskyně. Vraťte se ke Goewin a řekněte jí, ať vstoupí do zelené jeskyně, běžte s ní a dále ji povězte, aby šla ke vchodu a zatlačí na levou a pravou lebku. Dále pak vstoupí do zelené jeskyně. To způsobí otevření dalších dveří, běžte jimi a zatlačte na levou lebku, promluvte si s Goewin, ať jde do zelené jeskyně a zatlačí na pravou lebku. Uložte si hru! Běžte do červené jeskyně a setkáte se s obludou, zabte ji a pokračujte až k drakovi. Použijte lektvar na draka a promluvte si s ním, dostanete Eye of Gethryn. Vraťte se k jeskyni, otevřte dveře tím, že zatlačíte nebo přitáhněte lebky - není to složité. Až se dostanete zpátky k vesnici, tak najděte Mallina a popovídejte si. Běžte k Ewan's shop a podívejte se z okna, počkejte až Skorl přijde a poslouchejte rozhovor. Až Skorl skončí, tak si promluvte s Ewan.


3) THE CASTLE


Běžte do dalšího pokoje, podívejte se na zdechlinu a seberte tuk, dále kleště z vedlejšího stolu. Řekněte klukovi, ať vás zavede k jeho pánovi. Vraťte se do pokoje odkud jste přišli, podívejte se na sud před levou zdí, použijte kleště na zátku. Schovejte se a čekejte až Skorl přijde, opusťte místnost. Dostaňte se ke křižovatce, běžte doprava, přes jídelnu plnou opilých Skorlů, čímž se dostanete ke Gate Room. Použijte tuk na páku a najděte Mnnow a řekněte mu o Gate Room. V Gate Room řekněte Minnow, ať zatáhne za páku, použijte rumpál (winch) a vraťte se ke křižovatce a zabočte doleva. Uložte si hru. Běžte dopředu, dostanete se tak k mostu, tam zabte Skorla. Po zabití pokračujte dál a je tu konec!


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.