1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Settlers 3
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Settlers 3 - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Tento návod je určen pro úplné začátečníky, kteří se ještě nikdy nesetkali se sérii Settlers, nebo pro ty, co se chtějí naučit hrát 3. díl.


Jako u každé strategické hry, na začátku máte malé, ale dostatečné množství surovin k tomu, abyste začali sbudováním impéria. Návod popisuje pouze Římany. Pro maximální pohodlí doporučuji nainstalovat češtinu.


Zajištění stavebního materiálů


Postavte si nejdříve 2x dřevorubce, 2x pilu, kamenolom a lesníka, toto jsou základní prvky, které byste měli udělat, jinak vám nezbude materiál na další stavby.

Tyto budovy na stavební materiál by měly být vedle sebe, zhruba takto :


Lesník sází stromy, což zajišťuje do nekonečna práci pro dřevorubce, kousek vedle je pila, která vyrobí prkna z polen. Poblíž těchto staveb by měl být sklad, který uskladňuje přebytek na horší časy.Potraviny


Ty slouží pouze pro horníky, ke své práci potřebují potraviny, jako je chleba, ryby a šunka. Přísun potravin do dolu je klíčový, jinak se ke kováři nedostane nerostné bohatství. Ze začátku vám postačí rybárna, tu postavte poblíž vody, produkuje nejrychleji potraviny, později až budete mít více prostoru, tak tam postavte farmu, vodárnu, vepřín, mlýn…, tyto budovy vám zajistí efektivnější přísun potravin než rybárna.


     Distribuce : dříve bylo nastaveno v položce RYBY : Zlatý důl - 100% a u ostatních 0%, vaši hornicí potřebuji jakoukoliv potravu k práci, toto omezení způsobuje pouze příliv ryb do zlatého dolu, což je chyba.


Složka “Distribuce zboží“ je velmi důležitá, zde se určuje, ke komu bude více proudit dřevo, uhlí atd. Počítačové nastavení je vždy chybné, protože pokud máte dobrou ekonomiku, tak nemusíte nastavovat prioritu nikomu, stačí vše dát na maximum (viz obrázek).


Sklady


V Settlers 3 již není sklad s nekonečným prostorem, ale věci se nejdříve skladuji v místech výroby do maxima 8 kusů, pak daná budova přestane produkovat další, k zajištění maximální produktivity je nutné mít sklady, kde se skladuje přebytek zboží na horší časy. Každý sklad má kapacitu 6 položek zboží po 8 kusech, tzn., že ve skladě může být pouze 8 kusů prken, 8 kamení atd., nebo 6x8 kusů prken.


                


Tímto způsobem se nastavuje, co se má skladovat, zelené tečky určují, co se skladuje a červené zas naopak.


Settlers


Asi vám nemusím říkat, že základním prvkem v této hře je obyvatelstvo, bez něhož nemůžete nic dělat, pro větší množství lidi stavte domy, pro zajištění kvalitní pracovní síly je nutné mít nástroje a volné lidi, každé povolání požaduje svoje nástroje, pokud máte něčeho nedostatek, tak pomocí této tabulky nastavujete, co potřebujete více.


   


Velmi důležité povolání je Geolog, ten vám zjistí, co na té keré dotyčné hoře je za surovinu.


Podobně jako u normálních povolání, lze nastavovat  vojenské jednotky; k tomu, abyste mohli toto používat, je nutné mít kasárna a příslušné zbraně.


Jak používat geologa?


Klikněte na něho a pošlete ho k horám, pak aktivujte VYHLEDAT SUROVINY, geolog začne zkoumat horu a postupně vám řekne, co je kde ukryto za suroviny v hoře, podle jeho přesné informace postavíme příslušné doly.


                               


Boží zákroky


Novinka ve třetím díle, tato specialita je velmi užitečná. K tomu abyste mohli toto používat, tak musíte mít malý chrám, kde za pomocí alkoholu získaného z vinice získáváte manu, dále je to velký chrám, který vám vyprodukuje kněze a ten dokáže seslat kouzla.


        


Závěr


Návod zde končí, na další věci již musíte přijít sami, pokud jste již hráli předchozí díly, pak 3. díl vám za malou chvilku již nebude činit problémy.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.