1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Sim Girl
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Sim Girl - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.


A) Simgirl


Skvělá hra, která překonává známého Playboye. Mnohem zábavnější, propracovanější a lepší. Co víc si přát, snad jenom příjemné balení. Hru si můžete stáhnout z www.hernisvet.cz .


B) O co jde ?


Vašim úkolem je v průběhu 100 dnů sbalit nejhezčí dívku ze školy Tomoko Saeki, pokud se vám po tuto dobu podaří sbalit, tak jste vyhráli, jinak na vás čeká trest.


C) Návod


Na začátku si volíte zaměření, to má ve hře účel při zvyšování základních atributů jako je Síla (Strenght), Šarm (Charm) a Intelekt (Inteligence).


K dispozici máte:


Criminal - bonus na síle a slabý intelekt. Vhodné povolání - drogový dealer.

Playful - bonus na šarm a slabý na intelekt. Vhodné povolání - obchodník.

Intelektuál - bonus na intelekt a slabý na síle. Vhodné povolání - učitel.

Casual - univerzální povolání, při získávání atributů nijak nevyniká, ale také nijak není ochuzen.


Po výběru postav si ještě navolte nějaké ty specifikace, jako je jméno, váha atd.. a pak počáteční atributy postavy.


1) MěstoPo spuštění hry se ocitáte ve městě. Vidíte v levém horním rohu indikátory, jako je 100 HP, což je vaše životní energie za celý den, neboť za každou činnost spotřebujete určitou část, takže si rozmyslete, co se 100 HP budete dělat a musíte je samozřejmě co nejefektivněji používat. Pod nim najdete 300 $, počáteční peníze, později si tento obnos zvýšíme.


Místa, která můžete navštívit:


Your Home - místo odpočinku a obnovy HP se zabudovaným telefonem. Později pak si můžete zahrát puzzle.


Fukoma High - střední škola Fukoma, tam si můžete za -50 HP nechat zvýšit inteligenci a také je tam možnost za -20 HP Woo, tedy balit Tomoku.


Job Center - tam si najdeme práci, abychom vydělali peníze na různé věci.


obchodník - spotřeba HP: 45 a výdělek: množství Šarmů x 1,5 $

učitel - spotřeba HP: 45 a výdělek množství Intelektů x 2 $

drogový dealer - spotřeba HP: 35 a výdělek: Síla x 5 $.

Takže dealer vydělává ze všech nejvíc, ale pokud vás chytí, tak strávíte 7 dnů ve vězení, což je docela nevýhodné přijít o cenný čas.


Tomoko´s home - tam bydlí naše dívčina. Později až se s ní více sblížíte, tak vás pozve do svého domů, kde si pak s ni zahrajete několik her, ale to až později, zatím se tím nebudeme trápit.


Fight Club - zde si můžeme zvýšit Šarm za -20 HP a -20 $ a samozřejmě Sílu za -50 HP.


Shopping Mall - v obchodě si můžeme koupit kytku, medvídkq a náhrdelník, což budou dárečky pro naši dívčinu a pak jsou tam kapesníčky, bonbón a léky, ty budeme potřebovat během rande.


2) Co na začátek ?


Popsali jsme město, nyní přejdeme k počáteční formalitám. Takže nejdříve se vykašlete na balení a je nutné si navýšit atributy, takže běžte do školy, kde si navyšte Intelekt na maximum, tedy 200, pak Sílu postupně navyšujte a jen tak polehounku Šarm.


Pak běžte do Job Center, pokud máte nízkou sílu, tak radši používejte své učitelské nadání a pokud máte 200 bodů za intelekt, tak dostanete 400 $ a můžete to aplikovat dokud vám nedojde HP. Až si vyděláte peníze, pak běžte do obchoďáku a nakupte všechny předměty aspoň po třech až čtyřech kusech, protože tohohle materiálů bude hodně zapotřebí.


3) Teorie virtuálního balení, aneb jak uspět


Takže běžte do školy a klikněte na Woo a začneme s balení. Z počátku je Tomoko vůči vám chladná, takže zatím si s ní jenom povídejte Ask a Talk, pokaždé když se ni setkáte, tak se podívejte na pravý roh, tam uvidíte Lv : Stranger, což je úroveň známosti. Úroveň STRANGER je nejnižší, což znamená cizinec. Pod tím najdete EXP, což je zkušenost pro postup do dalšího levelu. Pokud se s ní pravidelně budete setkávat, tak se body EXP zvyšují a množství zvyšující se Exp je ovlivněno Šarmem.


První level tedy je Stranger a zatím nemůžete nic dělat. Pravidelným setkáváním získáte EXP a až dosáhnete 20 bodů, tak se level zvýší na NEW FRIEND (nový přítel) a dozvíte se její jméno a je vám umožněno dávat ji dárek (GIFT), takže ji dávejte kytky, medvídky a náhrdelníky a za tyto úkony se vám přičtou EXP body.


Další postup je pak Level: GOOD FRIEND, vyžadující 65 bodů a máte možnost ji zavolat ze svého domu na její telefon. Což zvyšuje další EXP body.

Level: Close Friend, vyžadující 350 bodů a možnost randit.

Level: Girl Friend, vyžadující 1500 bodů a možnost navštívit u ni doma.

Level: Lover, vyžadující 6000 bodů a to je finální úkol.


4) Balíme


Na začátku je nutné o ní něco dozvědět, neboť se nás bude pořád během hry ptát a nezapamatovat si to, je holá sebevražda. Po každém kliknutí na ASK se dozvíte něco o ní, takže zde je výpis odpovědí na její všetečné dotazy.


Jméno: Tomoko Saeki

Telefonní číslo: 866-656-7354

Narozeniny: 21.11.

Otec pracuje: Ecophobia Games

Oblíbený film: Ancient kung fu fighter

Oblíbená skupina: Blurry eyes

Oblíbená barva: red, blue, black, pink

Oblíbené auto: Carrera GT

Výška: 163 cm

Váha: 45 kg

Krevní skupina: AB

Velikost hrudi (Breast): 88

Velikost v pase (Waist): 54

Velikost boku (Hip): 87


Vedlejší znalosti - den prvního polibku. Tento den si někde zapište, až se vám ji podaří políbit. Neboť se vás na to také ptá.Postupně se o ní dozvíte a až dosáhnete levelu Close Friend, tak začněte randit (DATE). Nejdříve však se jí musíte zeptat, ve kterém dni má volno, takže 1 Monday (pondělí)......6 Saturday (sobota), pokud se netrefíte, tak ztratíte jenom -20 HP, takže to zkuste znovu dokud vám nedojde HP nebo se vám to nepodaří. Pokud se vám to podaří, tak se objeví obrazovka s různými místy a cenu, takže začněte postupně od místa s nejnižší cenou. Tak, objevíte se na příslušném místě, nejdříve je nutné vědět v jakém je stavu, někde se necítí dobře nebo její smutno, takže v takovém případě je nutné ji navrátit do normálu, od toho je tlačítko USE a použijte dle situace bonbón, kapesníček nebo lék, čímž byste ji vrátili do normálu a pak začněte ASK, tedy se vás postupně bude ptát a pokud správně odpovíte, tak se ji zvýší indikátor radosti. Až vyčerpáte možnost ASK, pak klikněte na GIFT a darujte ji třeba medvídka. Pokud je indikátor na vysoké úrovní, tak ji ještě můžete vyfotit, pokud jste vše provedli bez problémů a neřekla přitom slovo STOP...., tak je to OK a můžete ukončit randění a dostanete od ni jednu skládanku, pro bezvýznamnou vedlejší hru.


Takto postupně musíte navštívit při randění všech 6 míst, přičemž výlet do vesmíru vyžaduje úroveň GIRLFRIEND a 5000 $. Pokud se vám to povede, tak získáte přístroj, jakýsi scanner, který pak můžete použít na ni a zjistíte všechny její tělesné parametry a dokonce den, kdy má volno.


5) Nečekané události


Setkání v obchoďáku


Velmi často se stává, že až ji více poznáte, tak ji potkáte v obchoďáku. Zde doporučuji spolu s ní jít na nákup a určitě si oblíbí náhrdelník za 800 $, takže ji ho rozhodně kupte pro bonus EXP. Pokud chcete, tak ji rovnou můžete pozvat na rande.


Bodyguard


Většinou po rande nebo po nakupování dojde k nečekané událostí. Přepadne vás zločinec a je nutné mu dát nakládačku, v této části je hra závislá na síle, čím více síly, tím silnější údery. A musíte mířit na hlavu toho zločince a smíte 3x zasáhnout svoji dívčinu, takže radši buďte přesní. Pokud se vám ho podaří přeprat, tak dostanete bonus EXP.


Absence ve škole


Až dosáhnete levelu: GIRLFRIEND, tak se někdy stane, že ji nenajdete ve škole, takže skočte k ní domů a tak zjistíte, že je jí smutno a chce si s vámi zahrát hru. Tak dejte OK a navolte nejnižší sázku tedy 100 $, v průběhu několika sekund musíte zjistit jakou podprsenku má na sobě, množství oblečení atd. Pokud se vám to podaří, tak získáte peníze a samozřejmě se jí zlepší stav a opět jí můžete potkat ve škole.


6) Finále a u ní doma


Je čas dostat se na level: Lover. Až získáte EXP přes 6000 bodů, tak běžte k ní domů a klikněte možnost, že byste si chtěli s ní zahrát hru začínající na písmeno H. Tak, konečně si nás prověří dívčina, jak jsme si o ní zapamatovali údaje. Na všechny otázky musíte odpovědět správně, pak ji dát dárek atd.. aby byl indikátor spokojenosti na maximum, pak už jen klikněte na Leave a tímto jste se stali milenci a hra pro vás končí, ale nezoufejte a těšte se na Simgirl 2, kde je to všechno mnohem propracovanější.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.