1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
StarCraft
StarCraft - cheat

1) Číty:

   Během hry stiskněte [Enter] a pište:

   POWER OVERWHELMING          - nezranitelnost / nepřátelé vám neublíží

   SHOW ME THE MONEY           - přidá 10,000 zdrojů (minerály + plyn)

   WAR AINT WHAT IS USED TO BE - odstraní mlhu z mapy

   OPERATION CWAL              - rychlostavění

   MODIFY THE PHASE VARIANCE   - postaví všechny budovy

   FOOD FOR THOUGHT            - budující jednotky pojedou stále

   THE GATHERING               - nekonečná mana pro kouzlení

   GAME OVER MAN               - zakončí hru jako prohrávající

   NOGLUES                     - nepřátelé nemůžou používat magii

   HEAL ME                     - zničí jednotku, na kterou kliknete

   STAYING ALIVE               - zabrání vám dokončit současnou misi

   THERE IS NO COW LEVEL       - dokončí současnou misi

   WHATS MINE IS MINE          - 500 minerálů  (možná jen MINE IS MINE)

   BREATHE DEEP                - 500 plynu

   SOMETHING FOR NOTHING       - všechna vylepšení

   BLACK SHEEP WALL            - zobrazí celou mapu

   MEDIEVAL MAN                - vylepší všechny jednotky

   OPHELIA                     - přeskakování úrovní (stiskněte [Enter]

               a napište jméno mise, tj. např. terran, zerg, protoss, +01-10)


(upřesnění poslal David Dante" Hájek)


2) U Terranů je malý trik jak střílet nepřetržitě (jde to jen u těch co

   střílí projektily - Marine, Goliath atd.). Označte si bojovníka,

   zadejte cíl útoku a až začne střílet, rychle klikněte na jinou postavičku

   (musí to být dřív než si dá kratičkou pauzu) a s trochou štěstí bude

   střílet nepřetržitě (hodí se pří rychlém útoku na velké nepřátele či

   budovy).

                          (trik č.2 poslal Patriot)


3) Je nepříjemné hrát s více Terany a hlavně když mají atomky, takže dá se

podle zvuku poznat, jestli daná atomka padá k vám, nebo ne. Když ano, tak     uslyšíte na pár sekund zaměření, když nic neslyšíte, tak atomka padá k někomu jinému.


4) Adun Temple u Protosů nepřidává rychlost jenom Zealtům,ale všem pozemním    jednotkám !

(tipy 3 a 4 poslal Peter Hyroš)


5) Tip od "Strýčka Skrblíka" (Marcel Čermák  ) :


Jak zmutovat Command Center Zergami : poničte Command Center tak do 700 životů (procent) a vemte jednotku Queen (staví se v Queen Nest) a dejte infest terran command center. Queen Nest tam vletí do základny a zmutuje ji. Tím získáte Terranskou Command Center základnu. Nemůžete s ní stavět budovy, ale můžete stavět zmutované dělníky, kteří vybuchují. Command Center může vzlétnout.


   Poznámky :

   1. Když vyrobíte základní útočnou jednotku, budete mít dva (ZERGOVÉ)

   2. Zergské budovy a jednotky se sami pomalu oživují.

   3. Terranské budovy mohou létat (většina).

   4. Terrané nejlépe těží krystaly (nejrychleji).

   5. Protossové mají kromě normálních životů štítové životy které se

      mohou doplňovat.

   6. Protossovsští 2 kouzelníci se mohou vyvinout v takové oblakový                  stvoření, které střílí pulzními ranami.

   7. Zergskští dělníci při stavbě vlezou do budovy, ale už z ní nevyjdou. To

      ale neznamená, že jste přišli o jednotku. Ubyde vám v populačním limitu.


6) Rada :

Hned ze začátku hry vyrobte co nejvíc SCV/domů/probe. Nechte je těžit a       zároveň stavte nejdůležitější budovy. Pokud vás nelingům nepřítel napadne     hned zpočátku a vy nemáte dostatečnou obranu, jste v pytli. Pokud chcete      postavit dobrou obrannou linii, stavte do ní bunkry s mariňáky, s unkem a     s pore kolonie nebo Photon Cannony. V posledním případě je dostatečně         silně zálohujte pylony ! Proti houfu slabších jednotek (např. proti           zerglingům) nelze Photon Cannony použít, ale templářská Psion Storm dokáže     vyřešit podobné situace velice rychle. Nezapomeňte upgradovat svoje           stávající jednotky, jak jen to jde a jak vám stačí suroviny.

(tip poslal Valenta Luděk)


7) Hra proti protosům :

Když hrajete proti hodně protosům a máte třeba melle (šsichni proti vám) a     máte jen jednu pozemní přístupovou cestu (nesmí být moc velká), tak si        postavte do cesty supply depoty, aby nešlo projít, za ně bunkry a do nich     mariňáky, za to - jestli chcete jistější obranu - sigi tanky. Po chvíli       hraní se před vás nahrne milióny zelotů a vy se můžete dívat, jak je ničí     a spokojeně se rozvíjet.

(tip poslal Ondřej Zahradník)


8) Velká várka tipů od Jozefa Čepely :

1. Za Zerga sa proti artylériám velmi lahko obránite, ak primerane ďaleko od základne zakopete Zerglingov (logicky teda musíte v Hatchery vyskúmat unburrov) a počas útoku ich vykopete a zničíte artylérie. Počkajte ale kým Mariňákov a Firebatov pošle na "shunkenky". Malo by ich tucet stačit.


2. V StarCrafte má inteligencia počítača malú vadu, priritov útokov sú jednotky. Preto niekedy až hlúpo počítač útočí na jednotky, ak by vás zničením budov položil, preto (a to neplatí len za zerga, ale za všetky rasy) ak na vás utočí vami nezvládnutelné vojsko, vezmite hoc jedného Drona a zaútočte na napríklad Zaelota. V okamihu ho ale musíte poslat na koniec mapy (aby šiel čo najdlhšie) a partia Zaelotov ho začne náhaňat, za ten čas vy stihnete postavit aspoň zopár "Shunkeniek", či pár hydraliskov. Ale pozor - nie vždy ho na ten koniec mapy budú sledovat všetci, niekedy sa po istých intervaloch sa začnú vracat a preto nieky stihnete postavit "len screep colony". Je to ale viac než nič a s trochov cviku sa vám podarí porazit dva tucty zaelotov, ktorý na vás zaútočili, keď vy ste mali dve zle umiestnené shunkenky a tri práve vyliahnuté hydralisky.


3. Za Zerga je dobré občas hádzat Parasite detectide aj na zvieratá. V Originale tak získate lepší prehlad o presune vojsk a v Brood Ware hlavne v boji proti Terranovi, keďže je schopný tieto parazity odsraňovat a robí to rýchlo.


4. Ak hrajete za Zerga a letí na vás atómka Ovelorsov, stiahnite pozemné jednotky pod zem, výbuch prežijú a je to lepšie ako riskovat, ináč nestihnú újst. Podle Jardy) zabíjí atomovka i pod zemí !


5. Ak máta velké množstvo jednotiek a nemáte ich rozdelené do skupín, dvakrát kliknite na jednu z nich, označte skupinu a schovajte ju pod zem, potom to opakujte až kým nemáte označené všetky. Je to rýchle a praktické.


6. Ak máte dlhý pás bunkrov vedla seba, nerozkladajte pri nich Artylérie, až  nabehnú zaeloti alebo ultralisky až ku bunkrom, zničíte si tak vlastné bunkre, mimochodom ku bunkrom vždy stavajte vežky a do bunkrov nikdy nedávajte len jeden druh jednotiek. Ak nemáte ghostov do aleluji, tak kombinujte dvoch Mariňákov a dvoch Firebatov. 


7. Atómka za terrana (a za koho iného) má najväčší význam ak spraví čo najväčšie škody, hlavne na poli jednotiek. Preto je dobré zamerat atómku ďalej od základne nepriatela na siege tank s vyskúmaným rozkladaním  a po krátkom čase ho rozložit. Ten vystrelí na nejakú budovu a v tom okamihu sa naňho vyrúti obrana základne, pri troche štastia celé jeho vojsko, a ak to máte dobre odhadnuté, atómka spadne v okamihu, keď má v zábere celú jeho obranu. Pri najhoršom mu spôsobíte tažké straty. Ja som tak raz zničil, a to nepraháňam, jednému Zergovi asi 20 mutaliskov a asi dvojnásobný počet hydraliskov.


8. Ak za Terrana postavíte 10 Batercruiserov vyskúmaných na 3 3 a dáte ich dokopy s dvoma Siece Vesel, máte v podstate nezničitelnú vojenskú silu. Až na skuorge.


9. Pri boji je dobré v čo najideálnejšom postavení jednotiek slačit na klávesnici [H] (dáte tým príkaz Hold Position - Držat pozíciu). Útočite tak len na tie najnebezpečnejšie jednotky, ktoré vás priamo ohrozujú. Nestane sa vám tak to, že by sa vám jednotky rozutekali za nepriatelom a prišli tak o život. Pri útoku na nepriatelskú základňu tak ničíte nepriatelovi budovy a v prípade obrany sa vaše jednotky vedia o seba postarat.


10. Za Terrana si ozačte skupinu robotníkov (SCV) do grupy. Ak vám do  základne prídu poškodené jednotky, jednoducho ich pošlete ich opravovat.


11. Za Zerga si zase označte do grupy Gueen (královnú), aby ste ju, respektive ich, mali vždy po ruke.


12. Na začiatku hry za Zerga pošlite po celej mape niekolko Zerglingov, aby ste mali prehlad o nepriatelovi. Ak ich stratíte, nevadí, ste predsa Zerg, ale nieje zlé ich zopár zakopat na prístupových cestách k vám a dôležitých miestach, napr. volných ložiskách minerálu a gasu, získate tak prehlad o možných útokoch a o budúcich možných kolóniách.


13. Pozor. Hoc sú tieto tipy akokolvek nápomocné, v multiplayerovej hre sú vám v podstate nanič, pretože ak hráte StarCraft trochu dlhšie, pochopíte A.I. počítača a dokážete predpovedat, čo urobí. Ale človek sa riadi podla danej situácie a svojimi skúsenostami, preto nečakajte, že nechá svojich vojakov naháňat jedného bezvýznamného Drona, alebo pošle svoje vojsko zničit Artylériu, ktorá je aj tak odsúdená na zánik s vedomím, že tam smeruje atómka. Preto ludského protivníka nepodcente. Je to predsa len človek.


14. Hlavne pri bojoch na ostrovoch alebo na nespojených vyvýšeninách sa vám môže stat, že kým postavíte dostatočne velké vojsko na to, aby ste sa vylodili u nepriatela, dôjde vám minerál a aj keby ste zaútočili, neporazíte všetkých nepriatelov, pretože stratíte príliš vela jednotiek. Preto je dobré zase použit jednu vadu inteligencie počítača. Stačí, keď obetujete nejakú (najlepšie leteckú) jednotku a pošlete ju ku nepriatelovi, ale len na tak dlho, aby ju nezničil, ale aby na ňu poslal svoje jednotky. Potom, keď ju naháňa gang nasr..., pardon naštvaných napr. mutaliskov - ju pošlite ku ďalšiemu počítaču. Mali by začat medzi sebo v bojovat a vy potom len dorazíte to čo z nich ostalo.


15. Pri vyloďovaní proti Protosovi sa nebojte poslat skupinu transportných lodí pod palbu foton canonov. Aj keď niečo stratíte, foton kanon útočí aj na letecké, aj na pozemné jednotky. To znamená, že akonáhle sa z vášho Ovelorsa, Battleshipky, či ----- vylodí čo i len jedna vaša jednotka, objektom záujmu sa stane ihneď ona, preto môžete pokojne ďalej vyloďovat.


16. Za Zerga môžete stavat nydus kanaly. Sú to vlastne východy tunelov, ktoré slúžia ako inak na presun jednotiek. Preto je dobré mat ich čo najviac a vytvorit tak siet, ktorá by spájala vaše kolónie (hlavne pri velkých mapách). Najpraktickajšie je určit si jeden východzí bod (najlepšie vaša centrála - volám tak miesto, kde začínate) a v prípade útoku na jednu z vašich kolónii systematicky ich tam presunút. Nieje od veci mat tucet Hydraliskov určených špeciálne na situáciu obrany, ktoré by čakali kým ich budete potrebovat. Sú dobré aj na presun Dronov na nové kolónie, nieje preto potrebné stavat nových a ušetríte tak mineral. Pozor ale - ak vám zničia jeden z dvojice, stratíte oba! Preto pozor na nich.


17. Stlačením [Print Screen] (len pre istotu, keby ste to nevedeli, lebo toto funguje asi vo väčšine hier), sa to, čo máte na obrazovke, uloží do adresára Starcraftu. Nezáleží kedy to urobíte, ale iba počas prebiehajúcej hry sa vám zobrazí oznam o uložení obrázka. Funguje to teda aj počas videí a menu. Obrázkov môžte uložit 99 vo formáte bmp (bit map - bitová mapa). Ak ich chcete viac, premiestnite si ich niekde na disk a môžte ukladat odznova. 

(tipy poslal Jozef Čepela)


9) Starcraft Camapign Editor :

Pokud si zapnete Editor ke hře a budete si dělat mapu, tak když postavíte minerály a všechny je označíte a potom na ně levým tlačítkem  myši kliknete, tak se vám zobrazí tabulka, kde najdete PROPERTIES a v resources napište 5555555 a potom během hry budou mít minerály 50 000. To můžete udělat i u sopky na Gas.


Pokud otevřete mapu v Maps - Campaign a přidáte si všechno, co sa vám jen bude líbit (budovy, speciální vojáky atd.), tak si to potom uložte a když zapnete hru, tak si zapněte mapu, kterou jste změnili a v Game Typ přeměňte z Melee na - Use Map settings a potom se vám zapne všechno tak, jak jste chtěli.


Toto se dá udělat i ve Starcraft : Broad War.

(cheat poslal Hlodák Peter)


10) Pokud chcete urychlit svou hru, tak během hraní klikněte na menu, najděte si Options - Speed a Game speed nastavte na Fast. Tím se hra zrychlí a vy ušetříte spoustu času. 

(poslal Hlodák Peter)

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.