1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Unreal 2
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Unreal 2 - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.A. Zbraně


1) Dispersion pistol


Primární mód (PM) : rychlý sled střel

Sekundární mód (SM) : střela se kumuluje


Popis : počáteční zbraň s nekonečnou municí, proti slabším nepřátelům, jako jsou pavouci v misi Hell - OK, ale proti větším bych použil něco ostřejšího.

2) Assault rifle


PM : rychlý sled střel

SM : střela se kumuluje - spotřeba je 5 dílků munice


Popis : skvělá zbraň s vysokou kadencí, která vás nezklame, proti rychlým Skaarjům velmi dobrá.  


3) Alien weapon


PM : pomalý energetický výboj

SM : výstřel je EMP


Popis : primární mód je na nic, ale SM je skvělý proti všem mechanickým jednotkám.


4) Shotgun


PM : jeden výstřel

SM : střela zapaluje nepřátele


Popis : zbraň výhradně pro boj zblízka, na větší vzdálenost je k ničemu. Nejlepší uplatnění je v nepřehledných terénech nebo v budovách. Pokud budete bojovat proti lidským vojákům, doporučuji zápalný mód, po zásahu nepřítel zpanikaří, což vám dá potřebnou dobu k jeho zabití.


5) Avanger pistol


PM : jeden velmi přesný výstřel

SM : vystřelí dávku - spotřeba je 3 dílky munice


Popis : na to, že jde o pistoli, je velmi účinná - rána do hlavy je naprosto smrtící. Nejlepší využití je proti těžkooděncům, dávka do hlavy je naprosto zklidní.


6) Rocket launcher


PM : trajektorie střely je přímka

SM : raketa je samonaváděcí 


Popis : obyčejný raketomet, proti věžím a rychle manévrujícím obludám. Při výstřelu nestůjte  poblíž střely, nebo vás také zraní.


7) Granade launcher - hydra


PM : vystřelí granát

SM : výběr granátů


Popis : super zbraň, do ní lze naládovat několik druhů střel. Mezi nejpoužívanější asi budou EMP proti vše mechanickým a INC, který zapálí monstrum.


8) Flamethrower - vulcan


PM : vyšlehne plamen

SM : vystříkne benzín


Popis : výhradně pro boj zblízka a proti velké skupině nepřátel. Nejlepší uplatnění je v misi Hell proti pavoukům, později ji vyměníte za jinou, protože munici budete zřídka kdy nacházet.


9) Sniper rifle - widowmaker


PM : obyčejná střela

SM : aktivuje se digitální zoom


Popis : zbraň, která splňuje pravidlo “Jeden výstřel, jeden mrtvý”.


10) Drakk laser rifle


PM : obdoba railgunu

SM : vystřelí ohnivý jazyk, který spaluje nepřátele


Popis : zbraň na dálku, bohužel prodleva mezi výstřelem je moc velká, takže jediné místo, kde jsem ji hojně používal, byla mise NC96VIII, kde munice bylo dostatek.


11) Takkra


PM : koule vás oblétne a ochrání vás

SM : koule zaútočí na nepřítele


Popis : nejlépe je hodit všechny koule mezi nepřátelské skupiny


12) Alien biogun


PM : vystřelí pavouka na nepřítele

SM : klade pavoučí pastí


Popis : zajímavá zbraň, spíše pro okrasu


13) Artefact gun


Popis : nejsilnější zbraň ve hře, kapacita je 666 munice, jednou ranou zabije i tu nejsilnější obludu ve hře.B. Návod


1. Sanctuary


Po přistání běžte ke dveřím a po schodech dolů, pak doprava až do místnosti s mřížemi na podlaze, opět další horda, pokecejte s chlapem, který vás vidí přes kameru, pak skočte do otevřeného poklopu, proplavte kanálem až k mrtvole. Dejte se po schodech nahoru, až se dostanete do místnosti se sloupem. Nepřátelé se schovávají za sloupem, po jejich zabití opatrně otevřete dveře a za nimi je další horda, proběhne masakrování s dalšími nepřáteli, doběhněte k žebříku, vyšplhejte nahoru  a jste v chodbě s bednami. Zatím běžte dopředu, hned jak uvidíte před sebou nepřátele, schovejte se za jednu z beden, zabte ty, co jsou před vámi dřív, než se k vám dostanou ti, co jsou za vámi. Na konci chodby jsou dveře, které vedou ven, tady proběhne mini bitka a na druhé konci chodby jsou další dveře, uvnitř najdete výtah. Během cesty se výtah zastaví, na střeše výtahu je Skaarj, počkejte až výtah bude dole, pak utečte ven a zabte ho.


Jeďte postranním výtahem nahoru. Dostanete se na volné prostranství, samopalem zlikvidujte číhající Skaarj na vrcholu skály, pak pokračujte přes most k budově, ale cestou se setkáte s elitním Skaarjem, který vykryje všechny střely ze samopalu, takže nastupuje disperzní pistole nebo granátomet. Až dojdete k budově, tak se dejte doprava, pak po schodech nahoru, zde se s vámi spojí technik a běží za vámi, bohužel zemře. Pokračujte k poklopu, pak dveře a jste u generátoru, který je uzavřen. Pokračujte po mostíku k dalším dveřím, pak výtahem nahoru, chodbou s bednami, pokračujte dál přes jedny dveře, uvidíte jak Skaarj bodá do technika a pak musíte v levé části chodby najít žebřík (poblíž najdete také samopal), který dovede dolů, projdete to a vylezte do místnosti, zabte Skaarje, pak aktivujte 2 Emergency override a nakonec běžte k panelům a tam zmáčkněte tlačítko.


                        Super Skaarj


Vraťte se ke generátoru a postupně skákejte dolů, seberte artefakt a připravte si granátomet, je tady Super Skaarj, sice je pomalý ale velmi silný. Po zabití naskočte do výtahu.  2. Sanctuary - Swamp

Vojáci převážející artefakt byli sestřelení, musíte najít majáky, ty ukazují na další a další, takto postupně dojdete k lodi, tam se trochu doplňte. Následujte vojáky, cestou proběhnou mini jatka až do místa, kde se aktivuje obranný systém a připraví se přistání lodi. Vojáci zablokuji obě přístupové cesty, u místa kde umístí dělo, tak tam jsou útoky nejslabší, ale na opačné straně, bude maso. Takže se připravte na to nejhorší, musíte jenom přežít dokud loď nepřiletí.


3. Hell

Otočte se, měli byste vidět loď, od lodi se dejte doprava až k mostu, připravte si disperzní pistoli a nabít na maximum, odstřelte velkou obludu, na konci mostu je výtah, takže naskočte. Výtah sjede dolů, běžte rovně. Aktivují se laserové paprsky a provede se na vás scannig, počkejte až Aida hackne systém, pak běžte do dveří.


Běžte do nejbližších dveří, je to výtah, kousek dál jsou dveře na přístupový kód, tam zatím nechoďte, sjeďte výtahem dolů, poblíž ohniště leží plamenomet, proběhněte několik dveří až do ošetřovny, tam najdete jediného přeživšího, aktivujte panel léčení, po uzdravení ho odveďte ke dveřím na přístupový kód, vlezte dovnitř a seberte munici. Aktivujte tlačítko na panelu, zjistíte co se tady stalo, pokračujte dál. Projděte dveřmi, v první chodbě naleznete mrtvé techniky, v další již se setkáte s pavouky. Probojujte se až ke generátoru, dejte se ke dveřím, je to výtah, který vás zaveze nahoru. Dostaňte se do místnosti s oranžovým plynem, tam nemůžete, ale běžte k nefunkční větrací šachtě, vlezte dovnitř, připravte si plamenomet, bude tady spousta pavouků, dostaňte se až k vypínači, který sepne ventilátor vlevo a ten začne odsávat plyn. Stejnou cestou se vraťte a pokračujte vlevo místem, kudy jste předtím nemohli.  


Běžte dopředu, uvidíte dalšího přeživšího, ale narazí na pavoučí past, která ho usmrtí. V chodbě se dejte doleva, kde si doplňte munici, pokračujte chodbou až ke dveřím. Za dveřmi je hala, na lávce další kvanta pavouků, zlikvidujte je a na druhé straně halu opusťte, pak po schodech nahoru. Následující hala je plná vajec a pavouků, takže ji pořádně vyčistěte. Na druhé straně pod schody je munice, nahoře na lávce pak další. V další hale se nejprve zbavte pavouků a pak pořádně prozkoumejte místa vlevo i vpravo, najdete tam mnoho užitečného. Na druhé straně opusťte halu a výtahem jeďte nahoru. Jedny dveře jsou zablokované, jděte do druhých.

        

Výtahem se dostanete do laboratoře, prolezte dírou do haly, která je prošpikována paprsky. Přeskákejte po kovových kvádrech až nahoru, nesmíte spadnout nebo tekutý kov vás spálí. Sepněte obě tlačítka, paprsky jsou vypnuté a dveře o patro níž jsou nyní otevřené. Skočte dolů a běžte do těchto dveří. Narazíte na další výtah, opět jeďte nahoru. Dostanete se do místnosti s 5 tlačítky, všechny je sepněte a měli byste vidět místnost, ve které je díra, tak tam běžte. Pokračujte až k dalšímu výtahu a dalšímu výtahu, který sjede dolů. Monstra si nevšímejte a raději seskočte do díry. Vypořádejte se s pavouky a po trubkách se spusťte dolů.                           


Jste v obrovské místnosti s pavoučí královnou a uprostřed místnosti je paprsek, který zvětšuje malé pavouky. Vrhněte se na královnu, jakmile ji zneškodníte, vypněte tlačítkem paprsek a seberte artefakt.


4. Acheron

Po přistáni se dejte k jeřábu, tam zabte ochranku, jeden u sebe má raketomet, běžte směrem k velkému komplexu, cestou zničte raketovou věžičku, pak po žebříku nahoru, kde proběhne bitka, seberte vysílačku, ať řeknete cokoliv, stejně oni vyjedou výtahem nahoru. Směřujte své kroky tam, a sjeďte výtahem dolů. Běžte za nosem, cestou likvidujte vše až dorazíte do místa, kde si nepřátelé zřídili mini bázi, dole najdete kopuli, na které jsou umístěny 3 bomby, všechny je aktivujte a ustupte, po výbuchu seberte artefakt a utíkejte zpátky. Celá planeta ožívá, ze stěn vylézají obludy, v žádném případě se nezdržujte a utíkejte k lodi. Při ústupu si dávejte pozor na zelený jedovatý plyn, který vytváří i jedovatá jezírka - obejděte je po straně. Nastupte do výtahu a vyjeďte nahoru. Utíkejte k lodi, kde na vás čeká chlapík a chce si taky vzít vaši loď, zabte ho a leťte pryč.5. Severnaya

               Bitevní vřava na Severnaya.


Utíkejte zachránit vojáky a seberte od mrtvého vojáka sniperku, běžte k přehradě, zabte stráže na ochozu v okně. Spusťte se po žebříku dolů až do míst, kde vytéká voda. Tudy se dejte dovnitř, hned zničte raketovou věž a zlikvidujte hlídku. Z vody vylezte po žebříku a přes lávku vstupte dovnitř. Dojděte až ke schodům, pak doleva do tmavé chodby a po žebříku se dostanete do šachty. Hned tam narazíte na první výbušninu, kterou aktivujte. Lezte dál šachtou po žebřících nahoru, až se dostanete k poklopu. Poklop otevřete a naládujte tam několik ohnivých granátů, ty vyčistí místnost, pak bezpečně můžete slézt dolů. Prohledejte skříňky a aktivujte na panelu tlačítko, čímž otevřete dveře.


Vylezte ven a po schodech jděte k prvním dveřím po levé straně. Za nimi najdete druhou výbušninu, je upevněna na pravé straně nádrže. Běžte po schodech dolů a doprava, Měli byste se dostat k dvojitým dveřím, ty vedou ven. Jedním výtahem se dostaňte dolů, dostanete se do místnosti s turbínami. Běžte ke schodům, ale objeví se chlápek a umístí tam laserový plot. Zabte to tady, pak běžte po schodech nahoru. Pokračujte do zadní části haly, tam přeskákejte na roury u stěny, čímž se dostanete do poslední části haly. Tam je na stěně generátoru již poslední výbušnina. Po aktivaci poslední výbušniny utíkejte ven, přes hlavní bránu, ale venku na vás čeká věž a několik vojáků. Zničte je a utíkejte co nejrychleji k lodi.

6. Kalydon

V Atlantisu byl omylem přenesen také malý dinosaurus z mise, kde jsme zachraňovali vojáky s artefakty. Loď přistane na Kalydonu. Mariňáci vám poslali bednu s vybavením pro postavení opevnění, takže běžte za kopcem, pak dolů. Na plání byste měli najít kovovou bednu, seberte vše a vraťte se před vchodem do opravny. Laserové ploty rozmístíte po okolí, u skal atd. Jedno místo však nechte bez plotu, tam po boku dejte věže. Ať nepřítel přijde odkudkoliv, vždy se mu zalíbí toto místo, takže projde tudy, pomožte taky svým věžím, schovejte se také na bok a připravte si brokovnici. Celkem na vás budou čekat 4 vlny útoků, až je odrazíte, můžete nastoupit na loď. Jinak nenechávejte nepřátele, aby se dostali k panelu u dveří. Pokud se tam dostanou, tak naštěstí se budou plně soustředit na hacknutí panelu, takže si na takové týpky vemte sniperku.   


7. Sulferon

Sulferon, nádherná pouštní planeta, poblíž přistání jsou nějaká vybavení, běžte směrem k obrovským kostem, odtud se dejte k základně, cestou se setkáte pouze s jednou věží, zabte všechny vojáky, pak vstupte dovnitř, překročte místnost s bednami, za tím následuje docela tvrdý odpor, pak se dejte výtahem nahoru. V horních patrech sepněte spínač, pokud se neobjeví žádná hláška, pak musíte najít přeživší vojáky a zabit je.


Přiletí 4 vojáci a technik, vojáky nechte v místnosti s technikem a rozmístěte je u dveří, vy běžte na chodbu, nepřátelé se budou snažit dostat se dovnitř, takže je zabte. Pokud se některému podaří dostat do místnosti s vojáky a technikem, tak to tvrdě odnese od raketometčíka. Po zničení všech je mise úspěšně dokončena. Jinak pokud bude technik zabit, tak mise je neúspěšná.    


8. Janus

       

Ledová planeta Janus s vojenskou základnou.


Po přistání sejměte snipera ve věží, pak vylezte na tu jeho věž, kde si naládujte munici. Běžte podél cesty až k mostu, nepřátelé sem brzy umístí ploty a věže, takže si dejte bacha. Za mostem je pak vchod do komplexu, kde zničte poslední věže, stiskněte tlačítko u výtahu a vlezte do něj.


Promluvte si s technikem, otevře vám dveře, projděte chodbou až do místnosti s kovovými bednami. Najdete zde 2 věže, ty nejsou problémem, ale je tady těžkooděnec, nejlépe na něho účinkuje pistole Grace. Pak dál do místnosti se stolem, tam najdete dveře a za nimi je věž a další těžkooděnec. Jděte doprava a hned v další místnosti doleva do ventilační šachty. Ventilací nahoru, pak doprava a seskočte do místnosti, která byla předtím před vámi. Místnost dočistěte a dejte si pokec s Meyerem. Ten pak otevře dveře a po přemlouvání se dostanete i do další místnosti. Tam seberte dva artefakty. Teďka Meyera musíte chránit svým tělem. Vraťte se do místnosti, kde jste předtím vstoupili do klimatizace, ale dejte se doprava. Pak pokračujte dalšími dveřmi dál. U dalších dveří ho nechte otevřít, pak narazíte na dveře, které ani Meyer nemůže otevřít, takže půjdeme jinudy. Běžte k ochozu, musíte obejít celou budovu až k výtahu. Výtah vás zaveze nahoru, ke střeše. Meyera nechte v kontrolní místnosti, opět vojáky nechte u Meyera a rozmístěte obranu. Pak běžte ven a obejděte to, musíte najít panel, kterým vysunete anténu, dejte příkaz Meyerovi, aby se dal do práce. Vy se běžte schovat dovnitř budovy, očekávejte docela tvrdé chlapíky a hodně těžkooděnců. Po zničení všech nepřátel běžte za Meyerem. Proběhne animace, kdy máte rozkaz zabít Meyera, vy ho však pustíte na svobodu.


9. Na Koja Abad

Od lodi se dejte doleva nahoru, kde uvidíte instalaci, před bránou stojí dva chlápkové, zabte je, pak si vemte granátomet a nastavte si EMP granáty na věžičky u brány. Obejděte to tady, vzadu najdete několik nepřátel, zbavte se jich a vejděte vlevo do místnosti. Tam si doplňte zdraví, energii a seberte věž, dále si otevřete skříňku, kde najdete tlačítko, které vypne laserový plot u brány. Běžte k bráně. Postupujte dále až ke komplexu, kde narazíte na další nepřátele, pokračujte k další bráně, tentokrát je tlačítko přímo vedle brány. Projděte bránou, pak se dejte do tunelu ve vodě. Vylezte po žebříku nahoru, pak doprava a zase po žebříku nahoru, dostanete se do laboratoře,  pokračujte dveřmi vpravo, přijdete k místu, kde vlevo vidíte unikat ze zdi páru. Přeskočte na ochoz a přejděte na druhou stranu, samozřejmé musíte vše správně načasovat, jinak se z vás stane pařan. Na druhé straně vylezte po žebříku nahoru a pokračujte tunelem se dvěmi věžemi. Následuje další laboratoř, seskočte dolů a seberte kouli. Dejte se prostředními dveřmi, pak po schodech nahoru do haly. Ve středu haly v poschodí pak vylezte přes dva žebříky nahoru, pak pokračujte k další laboratoři. Opět seskočte dolů a zabte vše nepotřebné, pokračujte do dveří až k výtahu. Běžte opět k další bráně, kterou otevřete. Pokračujte k dalšímu žebříku a vylezte po něm nahoru až k tunelu. Před vámi je cesta k artefaktu, nejdříve musíte překonat laserové paprsky. Až budete u artefaktu, tak si připravte něco pořádného do ruky, hned jak ho seberete, tak se na vás vrhne tlupa monster zvaných Drakk. Zabte je všechny, pak se dejte cestou zpět k lodi.


10. NC96VIII


              Vítejte na přetechnizované planetě NC96VIII !


Jste na rodné planetě Drakků, doporučují nepřátele zabíjet pomocí kopí od Skaarj, laserem od Drakků a granátometem s EMP munici, všichni tito tvorové jsou mechanického původu. Běžte rovně ke dveřím. Běžte do místnosti, kde se setkáte s Drakky, kteří mají laserový zaměřovač, pokud zčervená paprsek, tak vás zaměřili a je čas se schovat. Další nepříjemností u těchto potvor je, že pokud je úplně nedorazíte, tak je opraví jiné obludy schované za skleněnou kopulí. Dostaňte se do místnosti s propastí, přeskočte na druhou stranu, jeďte podél tunelu. Až se setkáte se 2 drakky po stranách, zabte je a zmáčkněte tlačítko, vyskočte na výtah (to je místo, kde vidíte utíkat bublinky nahoru), pak běžte ke dveřím.   


Jste v místnosti, kde nalevo od vás je vchod zablokován silovým polem. Běžte jedinou cestou dál, cestou budou Drakkové vylézat z šachet. Dojdete do kruhové místnosti, vypořádejte se s dalšími potvorami, zadem vyjděte do centrální části a nechte se vynést nahoru. Zdola vyjede další drakk, po jeho zničení popojděte dále a ocitáte se v hlavní obrovské hale. Běžte doleva, až do místa, kde je tunel a uvnitř jsou modré lasery, přeběhněte to. Vystupte o patro výš, pokračujte opět vlevo až do míst, kde je lávka do centrální části. Poblíž je klec s jejich pokusy a okolo je spousta munice a vybavení. Vstupte po schodech nahoru ke dveřím.


Zde se setkáte s velitelem Drakků, na druhé straně se můžete kochat po sebrání posledního dílu artefaktu. Drakka nelze jen tak snadno zabít, musíte nejdříve do něho střílet, pak se rozdělí na 2 části, jedna to do vás kosí a druhá se schovává, zničte toho, co se schovává, jinak se Drakk znovu opraví a vy můžete jet zase od začátku. Po zničení obou půlek seberte artefakt.


11. Avalon


Skaarjové se zmocnili báze a ovládají kanóny, kterými vás sestřelili. Běžte dolů a seberte munici do sniperky, pokračujte až k velitelské věži, použijte výtah. Cesta nahoru bude protkaná Skaarji. Až dorazíte do místa, kde na zemi je hromada munice do sniperky, tak si toto místo zapamatujte, ale nyní běžte do velitelské místnosti, tam se setkáte se dvěma skaarji, zabte je, pak aktivujte počítač, čímž zasunete planetární kanón. Běžte k výtahu, ozve se Mcmillan, že není proud a jde to opravit, pokud mu bude někdo krýt záda. Běžte do místa, kde byly ty hromádky munice do sniperky a podívejte se dolů, měli byste vidět vojáka, jak běží ke generátoru. Až tam doběhne, tak na něho začnou útočit Skaarjové, takže ho pomocí sniperky chraňte. Okolo generátoru jsou plynové bomby - ty by vám měly pomoci. Až vám voják řekne, že je výtah spraven, tak tam naskočte. Dole již na vás čeká Mcmillan. Následujte ho na přistávací plošinu, tam najdete další 2 vojáky. Rozmístí obranu, teďka očekávejte tvrdé útoky, nepřítel nasadil těžkooděnecké Skaarji, nejlepší zbraní proti nim je granátomet se zápalnou munici (INC-incinerate). Očekávejte dvě vlny. Pak proběhne animace, kdy je zničena loď Atlantis i s její posádkou. 


12. The Dorian Gray

Jste na vlajkové lodi Dorian Gray, pro znalce literatury není problém pochopit, proč se loď a poslední mise jmenuje Dorian Gray, pro ty co nevědí, nechť si přečtou knihu Obraz Doriana Graye.


Sesbírejte munici okolo vás. Až Hawkins nasadí poslední díl artefaktu, tak na vás vybafne obluda, vemte si na něho granátomet se zápalnou munici, během vřavy mu upadne ruka, tu seberte a použijte na něj, je to poslední a nejsilnější zbraň ve hře a má to 666 nábojů, což je přebytek. Po zničení monstra běžte k otevřeným dveřím, pak k dalším, kde si z počítače přehrajete poslední zprávu od Aidy, běžte nahoru, kde zabte Hawkinse. Po jeho zabití se otočte a běžte do těch dveří, až se dostanete do místnosti se dvěma mosty a několika vojáky, kteří bojujíi s monstrem. Zabte monstrum, dojde ke zřícení mostu. Jste v místnosti s nízkou gravitací, takže není problém vyskočit do místa, kde stálo monstrum. Projděte dveřmi na konci chodby. Dostanete se fáze hry, kdy loď se najednou nakloní, pak postupně se naklání ještě víc. Jděte stále za nosem až do místnosti, kde je monstrum, které zrovna hoří a v podlaze uvidíte otvory. Zabte ho a vskočte do posledního otvoru, je tam záchranný modul.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.