1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Blitzkrieg
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Blitzkrieg - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz <http://www.cheater.cz/> - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.A. Spojenci


1. Norsko


Jde o výcvikovou misi, takže se držte pokynů. Nejprve se třemi obrněnými vozidly zničte nepřátele v zákopech, pak vozidly zničte kousek dole dům s němci, dostanete také leteckou podporu, kterou použijte na nádraží. Po chvílí se k vám také dostane vaše dělostřelectvo a sniper. Tanky mezitím použijte na dobytí nádraží, pak pošlete snipera, aby zjistil na jihu polohu nepřátelského depa. Vaše dělostřelectvo namiřte daným směrem a střílejte. Potom tam pošlete své tanky, které dokončí zbytek.


2. Norsko


Nejprve svými děly pokropte jižní část území, tam se nachází nepřátelská děla, která vám to ráda vrátí zpět, takže musíte být rychlejší. Až se situace uklidní, tak se svými tanky a vojáky vyrazte na cestu. Pokud vám začnou docházet zásoby při cestě na jih, tak nejdříve obsaďte depo, které na západ.


3.Tobruk


Z chladivého Norska přímo do horké pouště. Na začátku musíte čelit silné tankové ofenzivě, vašim úkolem je osvobodit Tobruk, tzn. že musíte zničit všechny jednotky okolo města. Po úspěšném odražení útoku se dejte směrem k protiletecké obraně, pošlete tam vojáky, ať zabijí obsluhu německého flaku. Nejenže tím zajistíte bezpečí pro vaše bombardéry, ale získáte také protileteckou obranu, což se hodí. Nakonec zničte nepřátele okolo Tobruku.


4.Tunis


Váš úkol je jasný, máte chránit vesnici na severu a obsadit tu na jihu. O severní vesnici se nemusíte bát, je docela dobře opevněná, ale i tak - zahrabte tam několik tanků (defaultně

[F]). Vy se však připravte na útok, z jihu, odražte nepřátele, pak pomocí  dělostřelectva zničte u vchodu do vesnice protivzdušné flaky, sice nevíte o jejich pozici, takže celou vesnici pokropte. Pak se svými tanky zaútočte na vesnici.


5. Itálie


Jedna z lehkých misí. V této misi vám docela pomůžou letadla, ta hned na začátku pošlete do boje, mezitím si připravte dělostřelectvo, které bude ničit protileteckou obranu, nepřátelé budou tak strašlivě zmatkovat z leteckého útoku, že vás většinou nechají na pokoji. Až se situace uklidní, tak potom vyražte se svými tanky obsazovat posty.


6. Normandie


Máte k dispozici obrovskou armádu, dělostřelectvo nechte nyní odpočívat. V této misi máte opět leteckou podporu, takže hned ji vypusťte. Nepřátelé vás napadnou v několika vlnách, se svými hlavními jednotkami (CORE) mezitím jeďte dolů, směrem k velkému dělu, ale nechoďte mu na oči. Zničte před tímto dělem dva bunkry, čímž ho vyřadíte z provozu. Pak už jen odolávejte slábnoucímu německému odporu.


7. Ardeny


Poslední německý odpor se konal zde. Opět jde o obrannou misi, takže zůstaňte pěkně vzadu. Po prvním útoku pošlete své hlavní (Core) tanky na jih, jsou tam protiletecká děla a také dalekonosné houfnice - ty co nejdříve zničte, pak se svými tanky vraťte zpět a odolávejte dál. Pak vám přijede na pomoc super tank, s ním se utkejte s německým super tankem. Pokud nepřítel o své super vozidlo přijde, vyhráli jste.B. Němci


1. Polsko


Opět cvičná mise jako u spojenců. Přečtěte si 1. misi za spojence.


2. Polsko


Pošlete svého snipera, aby sejmul chlápky na mostě, pak se svými tanky překročte řeku přes most. Cestou zničte slabou polskou obranu.


3. Francie


Rozložte svá děla, s nimi ostřelujte všechna místa, která máte dobýt. Určitě se přitom odhalí nepřátelské dělostřelectvo, tam zamiřte se svými tanky. Vaším úkolem je obsazení několika budov, takže se dejte směrem k nádraží, tam pobijte všechno, pak pokračujte k depu. Za depem jsou nepřátelská děla, takže nejdříve svými děly pokropte oblast a pak zničte slabý odpor.


4. Afrika


K městu pošlete své bombardéry, ty spáchají velkou škodu, protože dané město je plné nepřátel. Se svými tanky zaútočte, chabého útoku ze západu se nemusíte bát. Po dobytí města se dejte směrem na východ, tam odrazte poslední zoufalé útoky.


5. Barbarossa


Uprostřed mapy se nachází nepřátelská děla, pošlete tam bombardéry, ale ty většinou nezničí vše, takže opět je to na tancích. Tím byste měli mít klid. Pomocí děla nejprve pokropte všechna místa, která máte dobýt, hlavně v místech, kde jsou polní skladiště, tam se většinou zdržuje hodně jednotek. Se svými tanky mezitím zaútočte na město, pak na sklady.


6. Operace Tajfun


Nejprve pošlete své bombardéry, ať zničí nepřátele na severu, pak to dělostřelectvem  pokropte a nakonec pošlete své tanky. Nejdříve zamiřte ke skladišti, tam si doplňte zásoby, protože další vřava bude krvavá. Pošlete své tanky k nádraží a zničte poslední odpor.


7. Kharkov 1942


Se svými oddíly se dostaňte k severní armádě, která je slabě opevněná. Pak se dejte doprostřed mapy, cesta je bohužel protkána zákopy a schovanými děly, takže si dejte pozor. Problémy s pozemními jednotkami by nebyly, ale nepřítel po vás bude vysílat svá letadla, takže včas schovejte svá vozidla k letecké obranně.


8. Kharkov 1943


Máte super vozidlo, to radši nechte na pokoji, jeho zničením totiž hra končí. Nejdříve rozložte děla, pak pošlete vozidla, aby zaútočila na vše co jim stojí v cestě. Bohužel se musíte také zbavit dotěrných bombardérů, ty vám budou pěkně ztrpčovat život, proto hned jak uvidíte nepřátelský letoun, pošlete proti němu svá letadla. Nakonec se svými děly zničte poslední odpor.


9. Ardeny


Pokud jste pilně plnili vedlejší mise, tak si nyní můžete užít srandy s tanky Tigery. Rozložte svá děla, bombardujte severní část mapy, se svými tanky se dejte na východ, tam bude pěkně tuhý odpor, nepřítel má raketomet, který dokáže pokrýt celou oblast, takže tyto raketomety musíte zničit. Dále tam na vás čeká dělostřelectvo a tanky. Pokud se vám podaří prolomit východní odpor, tak dál už je to jen procházka.C. Sovětský svaz


1. Finsko


Opět cvičná, avšak o fous obtížnější mise. K dispozici máte dva prototypy tanků, jejich zničení je konec mise. Pomocí těchto tanků zničte bunkry, nepřátelé disponují slabými děly, ale i tak dokáží prorazit pancíře prototypů, takže se nesnažte tyto tanky poslat proti dělům, ale použijte na to svoje dělostřelectvo. Po zničení bunkru již nestojí nic v cestě k nepřátelskému postu.


2. Leningrad


Rozložte svá děla, pošlete nejdříve dopředu útočná letadla, ta vyčistí prostor okolo vás. Po uklidnění situace pošlete své tanky k vesničce na severozápadě. Odtud se dejte přes železniční most, ale dopředu pošlete opravárenské vozidlo, které odstraní miny. Pak se bez problémů dostanete na druhou stranu. Zamiřte k nejbližší vesnici a zničte vše, pak se svými tanky zamiřte na jih.


3. Moskva


Se svými jednotkami se dejte k východnímu mostu, tam obsaďte blízkou vesnici, pak se dejte k nepřátelskému dělostřelectvu, mají to tam slabě bráněno, takže tanky již udělají své. Pak překročte most a směřujte k severní části, tam bude pěkně tuhý odpor, po jeho zdolání se dejte k vesničce a zničte poslední zbytky a obsaďte nádraží.


4. Stalingrad


Pěkně tuhá mise, pošlete nejdříve do vzduchu letadla, ať zničí co nejvíce pozemních jednotek. Pošlete co nejvíce jednotek k nádraží, nesmí vám prorazit vaši linií, jinak prohrajete. Nepřítel bude útočit z jihu.


5. Kursk


Slavná tanková bitva. Nejdříve si rozložte děla a zahajte palbu. Nepřítel na vás bude útočit v pěti vlnách, po chvílí však dostáváte posily, které vám pomůžou v udržení rovnováhy sil. Po pěti útocích nasaďte letadla a tanky pošlete k jižní vesnici.


6. Ukrajina


Odpočinková mise, se svými tanky se dejte k prostřední části mapy, tam se nachází tankové seskupení, to co nejdříve zničte, pak pošlete letadla, ať zničí co nejvíce pozemních nepřátel. Se svými tanky jeďte k jižní vesnici, kde proveďte její obsazení.


7. Rumunsko


Pošlete své tanky k vesnici, předtím je kryte dělostřeleckou palbou, čímž snížíte sílu odporu ve vesničce. Obsaďte co nejrychleji vesnici. Při jízdě k vesnici si musíte dávat pozor před zákopy, které obsahují vojáky vybavené granáty, ty sice nepoškozují moc tank, ale imobilizují, což je nepříjemné.


8. Německo


Všechny cesty vedou do Berlína, rozložte děla a zahajte palbu. Pošlete dopředu letadla ať udělají peklo nepřátelům. Pak se se svými tanky dejte na západ, cesta je i zaminovaná, takže si s sebou vemte i opravárenské vozidlo. Cesta do Berlína je protkána poměné tuhou obranou, někdy se pohnete pouze o milimetry, takže buďte trpěliví. Až se dostanete před Berlín, tak pokropte okolí města děly. Nakonec již tanky udělají své.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.