1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Blitzkrieg
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Blitzkrieg - průvodce

Velmi poutavá hra s námětem z druhé světové války. V této strategické hry se zúčastníte 3 velkých kampaní. Budete hrát za spojenecké, německé a sovětské armády. Tahle hra má obrovské množství autentických jednotek, jako je slavný německý TIGER, americký Sherman a sovětský T-34. Někdy musíte dát přednost síle zbrani před brněním jen kvůli tomu, že německý TIGER má o trochu větší pancéřování než vaše tanky a nedá se jen tak zlikvidovat. Tato hra je trochu jiná než jsme zvyklí ze série Comand&Conquer, zde vám nepomůže označit velkou skupinu jednotek a poslat je k nepřátelům, musíte hodně taktizovat a minimalizovat svoje ztráty, jednotky se nevyrábějí a posily jsou velmi zřídka. Musíte se naučit jednotky kombinovat, najít výhody a nevýhody daných jednotek, i taková pěchota dokáže zničit TIGERa, který před chvíli zlikvidoval 5 Shermanů.


Hra začíná


Velitelství vám dává 3 tanky a 3 artilerie, tyto jednotky svámi půjdou po celé kampani a jedině oni mohou získat zkušenost, takže ztráta=LOAD, i vy získáváte zkušenost za každou vedlejší a finální misi, při povýšení dostanete další jednotky. Začínáte tradičně stěma nejhoršíma, artilerie má krátký dostřel a účinek, tanky zas pancéřování. Tanky vmisích, které budete hrát jsou bohužel většinou o 1 nebo i 2 třídy vyšší než ty vaše, proto musíte plnit vedlejší mise, kde vám odměnou budou tanky, které se konečně vyrovnají. 


V této hře je obrovské množství jednotek a vyznat se v tom je docela fuška.


1) Pěchota


Je složena ze všech druhu od samopalníků až po raketometčíky. U většiny strategii jsou kničemu, ale zde hrají velmi významnou roli a nejednou odvrátí útoky mohutných tygrů. Je velmi slabá, proto ji chraňte.


Schopnosti :


- dokáže obsluhovat děla, kulomety, minometná hnízda atd.

- obsazovat opuštěná děla, budovy a zákopy

- imobilizovat vozidla

- detekce min

- Sniper/Scout se dokáže proplížit až knepřátelskému týlu a můžou zabít obsluhu děla,        mají největší dohled

- Raketometčík dokáže vpohodě zlikvidovat i tygra

 

2) Artilerie


Skvělá podpůrná jednotka, která dokáže střílet i na neprozkoumané území. Praktický se nepohybuje, měla by zůstávat vzadu. Asi její nejlepší využití je, když na město/oblast, kterou máte dobít, pokropit pár ran, aby se trochu oslabila obrana a pak tam pustit tanky. Při každém výstřelu však odhalujete pozici vašich artilerii, totéž u nepřátel a pokud má nepřítel převahu, tak vás odstřelí první!


Pozor : při změně směru palby, musíte počkat až se dělo otočí příslušným směrem!


3) Proti letecká obrana


Primární úkol je odstřelování letadel, ale může to být docela účinná zbraň proti tankům. Nemusí se zdlouhavě otáčet příslušným směrem, nepohybuje se. Její využití je ochrana artilerii, před útoky shora.


4) Tanky


Páteř vaši armády. Velmi silný, je použitelný na všechno a proti všem. Pěchotu by si neměl pouštět moc k tělu. Jeho slabinou jsou letadla, proto byste měli při útocích brát ssebou i proti leteckou obranu. Některé tanky dokážou pojmout i pěchotu!


5) Samohybné dělo


Obdoba artilerie, má menší dostřel než artilerie, ale může se rychle pohybovat, takže pokud vás nepřítel detekuje, pak rychle opusťte daný prostor. 


6) Zásobovací vozidla


K čemu vám budou nejsilnější děla a tanky, když nebudete mít střelivo. Od toho jsou zásobovací vozy, aby vás zachránili z té největší potupy, kdy prohrajete jen kvůli tomu, že vašim tankům došli náboje. Tyto vozidla dokážou přepravovat velké množství vojáku a tahat za sebou ty nejtěžší děla. Některé dokážou opravovat vaše tanky, léčit vojáky, doplňovat chybějící vojáky u děla a klást miny. Jsou velmi slabě pancéřované, i tlupa vojáku je smete.


7) Letadla


Letadla sice nemůžete ovládat, ale můžete přivolat podporu. Největší slabinou letadel jsou proti letecká obrana a špatné počasí.


Průzkum : slouží k odhalení pozic nepřítele a navádění cílu pro artilerii.


Bombardování : vybombarduje určitou oblast.


Útok na pozemní cíle : velmi účinný, lepší než bombardování, letadla budou kroužit po celou mapu a likvidovat cíle.


Útok na jiná letadla : slouží primárně proti bombardérům a útokům na pozemní cíle.


Parašutisti : vypustí na určitou oblast dvě skupinky vojáků.  

   


Závěr


- při upgradu vašich tanků hleďte na parametry zbroje a zbraní.

- pokud máte upgradovat artilerii, dívejte se na dostřel, pak na účinek, protože pokud máte  super dělo, které jednou ranou zabije kohokoli, ale nedostřelí na konec mapy, tak ho          musíte vláčet s sebou a to je fakt otrava.

- zničte co nejrychleji nepřátelské artilerie, i kdybyste měli proniknout hluboko do              nepřátelského území.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.