1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Diablo 2: Lord of Destruction
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Diablo 2: Lord of Destruction - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.K původní hře lze nainstalovat datadisk, který přidá o jeden akt navíc. Pokud si chcete vychutnat hru, tak je dobré celou hru zahrát od začátku, protože datadisk přidává spoustu artefaktu navíc.


Co nového v datadisku


1. Runy - ty se dají vkládat do zbraní nebo štítů, podobně jako drahokamy. Pokud správně složíte jejich kombinaci, tak dostanete další bonusy.

2. Truhla - truhla se zvětšila, tentokrát se tam vejde mnohem více věcí.

3. Předměty - spoustu nových artefaktů, které za to opravdu stojí.

4. Postavy - do boje proti Baalovi se k nám přidali Assasin a Druid.


1) Quest I : Siege on Harrogath


Zadavatel  : Larzuk

Odměna    : jeden socket do libovolných zbraní


Po shlédnutí intra se ocitáte v barbarském městě Harrogath, které je obklíčeno tlupou pekelných monster pod vedením třetího bratra z pekelného triumvirátu - Baala.


Zajděte za kovářem a on vás požádá o pomoc. Chce abyste zničili silné uskupení nepřátel, kteří jsou největší hrozbou pro město. Zajděte do Bloody Foothills a tam najdete velitele Shenka, kterého zabte a také všechny jeho poskoky v okolí. Po jeho zabití se vraťte ke kováři a dostanete zaslouženou odměnu.


2) Quest II : Rescue on Mount Arreat


Zadavatel  : Qual-Kehk

Odměna    : tři runy - Ral, Ort a Tal


Další úkol dostanete od náčelníka. Požádá vás o záchranu jeho nejlepších vojáků, kteří jsou uvěznění ve Frihid Highlands. Zajděte tam a najdete tam ohrady, ve kterých jsou uvěznění barbaři, osvoboďte je. Až osvobodíte všech 15 barbarů, tak se vraťte pro odměnu.


3) Quest III : Prison of Ice


Zadavatel  : Malah

Odměna    : Svitek přidávající permanentně +10 ke všem resistencím


Malah vás požádá o nalezení alchymistky Anye. Dejte se do Crystalline Passage, pak do Frozen River. Tam naleznete zmrzlou Anyu, požádá vás o donesení lektvaru, který ji osvobodí ze ledového zajetí. Pro lektvar běžte do města k Malahovi. Po osvobození vám Anya předá super svitek.


4) Quest IV : Betrayal of Harrogaht


Zadavatel  : Anya

Odměna    : Vyrytí vašeho jména do libovolného předmětu


Z předchozího questu jste se dozvěděli, že Anyu uvěznil Nihlathakem. Vyvolá portál, který vede do jeho sídla. Vypravte se tam a probojujte se přes 3 patra až k němu samotnému.  Od něho se dozvíte, že jistá relikvie již není v jeho držení, neboť ji předal Baalovi.


5) Quest V : Rite of Passage


Zadavatel  : Qual-Kehk

Odměna    : spoustu XP a vstup do Baalová sídla


Sídlo samotného Baala se nalézá v Mouth Arreatu, bohužel se tam nedostanete. Běžte za Qual-Kehk, který vám poví o zkoušce v Arreat Summit. Tam se dostanete prostřednictvím Ancient´s Way. V Arreat Summit jsou tři sochy a oltář. Klikněte na oltář a sochy povstanou - zabte je.


6) Quest VI : Eve of Destruction


Zadavatel  : objeví se sám

Odměna    : zničení všeho zla


V jeho sídle projděte 3 patra Worldstone Keepu, která jsou poněkud přeplněná. Po vyčištění se dostanete až k samotnému Baalovi, který sedí na trůně. Pošle na vás spoustu monster, po jejich zlikvidování uteče Baal portálem. Pronásledujte ho a v jeho tajném úkrytu se s ním utkejte. Sice se dokáže duplikovat, ale to není zase až takový problém. Po jeho zabití si dejte šlofíka, protože jste právě zničili zlo.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.