1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Flat Out
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Flat Out - bonusové tratě

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Vítám Vás u skvělé hry FlatOut. V tomto přehledu si popíšeme všechny bonusové tratě, které jsou ve hře k dispozici. Je jich celkem 12 a nalézají se pod položkou "Rychlá hra" > "Bonus". Jsou to zábavné tratě, žádné klasické závodění. Nyní už popis jednotlivých tratí.


U většiny tratí platí, že zmáčknutím Nitra vyšlete svého panáčka skrz čelní okno do atmosféry. No, teď kapku přeháním, prostě ho katapultujete a vaše snaha spočívá v tom, u každé jednotlivé tratě odhadnout úhel letu.1 - Skok daleký


Klasika z atletiky. Máte pískové doskočiště, ale narozdíl od královny sportů, kde pískoviště zpravidla dosahuje délky deseti metrů, zde je tuším rovná stovka. Takže Váš úkol je jasný, vyslat řidiče co nejdál. Na této trari platí fyzikální zákon balistické křivky. Takže se stačí pořádně rozjet (i to bývá u většiny tratí pořádný problém) a trafit zhruba úhel 45°. Úspěch zaručen.


2 - Skok do výšky


Další atletická disciplína. Tentokrát budeme létat k nebesům. A jak na to? Chce to pořádné auto (nejlépe Trasher), dobrý rozjezd a skok. Takže: při rozjezdu je na rozjezdové rampě malá past. Někdy za polovinou rozjezdu je takový hup, před kterým musíte pustit plyn nebo lehce přibrzdit. Jinak poletíte, dopadnete na čumák a rozflákáte se, v lepším případě ztratíte 80 % rychlosti a co si dál budeme povídat. Pokud to neprojedete na plnej kotel, hladce přistanete. Nitrák stiskněte, jakmile vjedete na plošinku a zamíříte k nebesům. Puštět teprve, až bude na maximu. S Trasherem mi to občas uletí nad hranici 138 metrů.


3 - Destruction Derby 1


Klasika všech klasik. Je 8 aut rozmístěných ve velkém kruhu, vyším úkolem je zničit všechny soupeře. První derby se odehrává na betonové ploše s malým ostrůvkem uprostřed. Nitro v derby nefunguje, na jeho místě je ukazatel vašeho poškození. Čím rychleji nepřítele vyřídíte, tím získáte větší odměnu. Hlavně se bezhlavě nevrhejte do každé akce, jinak skončíte velice rychle.


TIP: Toto platí pro všechny derby. Pokud nehrajete na čas ale na vítězství, je lepší hned na načátku vyjet na ochoz a kroužit dokola. Soupeři se vyřídí navzájem a Vy neutržíte ani škrábanec. Až zbyde jeden nebo 2, tak je dojeďte doazit a je hotovo.


4 - Závod č. 1


Dále tam máme závod, víceméně klasický závod s tím rozdílem, kde se jede. Trať tvoří osmička, v místě, kde se kříží tak často může docházet ke kolizím. Proto zde platí jediná rada. Pokud nepřátelum ujedete moc, nebo naopak oni ujedou hodně Vám, dávejte si v místě, kde se tratě kříží, zatracený pozor. Jinak nemusíte vůbec dobře dopadnout, takový boční náraz dokáže divy jak s autem, tak s řidičem.


5 - Šipky


Před Vámi stojí obrovský terč a vy máte za úkol vystřelit panáčka do terče a získat co nejvíc bodů. Je to klasický terč, střed, hodnoty od jedné do dvaceti + jejich dvojnásobné či trojnásobné hodnoty. Panáčka můžete lehce ovládat šipkami. Opět platí pravidlo pastičky na trati jako v bodu 2.


6 - Bowling


Co k tomu dodat. Máme postaveno 10 kuželek a je naším úkolem jich co nejvíc sundat. Zde neplatí, že záleží na úhlu, zde záleží na směru a na rychlosti letu panáčka. Může se celou trať doklouzat po zemi a sestřelí víc kuželek než střemhlavým letem. Takže rozjet, vystřelit a šipkami směrovat do správného místa (lehce vlevo nebo lehce vpravo od první kuželky).


7 - Destruction Derby 2


Zde už nebudu popisovat proncip derby, popsáno výše. Pouze trochu nastíním profil tratě. Z betonu jsme se přesunuli na hnusné bahno, kde se pomalu nedá zatáčet, natož nějak řídit. Na trati je několik velkých hrbolů které mohou posloužit jako skokánky a několik rybníčků, které mohou posloužit klidně jako hroby. Tak vzhůru do toho.


8 - Závod č. 2


Opět "klasický" závod. Jede se na okruhu tvaru oválu, žádná extrémní nástraha se zde nevyskytuje.


9 - Šašek


Trať velmi podobná šipkám. Až na to, že řidiče střílíte do obrovské podobizny šaška, která má v sobě otvory různé hodnoty. Za průstřely získáváte určité finanční obnosy na tuning auta nebo na nákup dalších. Opět pozor na hup na trati a opět můžete používát šipky k nasměrování řidiče do otvoru.


10 - Terč


Další z tatí, která prověří Váš um. Před vámi je na zemi mírně se zvedající terč. Takže klasika rozjezd, překonat hup a vystřelit. Zde Vám neporadím velikost úhlu protože to záleží na spoustě podmínek. Na rychlosti, směru auta atd. Prostě zkuste první střelu a podle ní střílejte další. Na terč se panák musí doklouzat takže nedoporučuju jet na plnej kotel, nebo v horšim případě terč přeletíte, v lepším překlouznete.


11 - Destruction Derby 3


Opět zde popíšu pouze profil tratě, proncip derby znáte. Opět jedeme na bahně, tentokrát je uprostřed tratě obrovský kráter. Snad tam ani nejezděte, nemuseli byste se vyškrábat ven živí. Po obvodu kráteru jsou menší nájezdu, skokánky. Ideální se rozjet, skočit a TREFIT soupeře, ne proletět kolem něj. To pak způsobíte taky velké škody, ale jen a pouze sami sobě.


12 - Závod č. 3


A jdeme do finiše, poslední trať a poslední závod. Opět klasika závod. Trať se zkládá ze dvou rovinek, na konci každé je 180° zatáčka, ovšem neni tak prudká jak se může zdát. Asi nejlehčí ze závodů.


No a závěrem už Vám můžu jen popřát pevné zdraví a spoustu zničených aut.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.